Orla bryka - jest dawca - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szczerze,to nie lubie laminatow,ale zalozylbym cos na rs line jak mial mag ,ale takie jeszcze bardziej wybrzuszone - jak najbardziej podobne do cosworthowych
  
 
Zderza i dokładka siedzą na aucie, więc jak pisałem foto.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
napisal bym ze...gleba ale nie mam prawa bo sam offroad'a posiadam
  
 
Cytat:
2007-03-11 13:47:48, BUGZ pisze:
napisal bym ze...gleba ale nie mam prawa bo sam offroad'a posiadam



Jeśli dojdzie do swap'a to będzie gleba i większe koła
  
 
W przednim zderzaku zamontowałem halogeny soczewkowe Hella, widoczność poprawiła się 100% jazda nocą to czysta przyjemność. Poza tym dodają uroku przedniemu zderzakowi Efekt ponieżej

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Cytat:
2007-03-24 20:04:53, 0rzeL pisze:
widoczność poprawiła się 100% jazda nocą to czysta przyjemność.



Jak Cię spotkam w nocy na drodze z włączonymi halogenami to...


A same halogeny spoko
  
 
oj kolego na moja poblazliwosc tez nei licz jezeli w nocy jezdzisz na przeciwgielnych........ coraz bardziej zastanawiam sie nad zamontowaniem ksenonu rowniez na dlugie -to by byl ubaw
  
 
Na przeciwmgielnych jeżdżę tylko i wyłącznie poza miastem kiedy droga jest pusta i nikt nie jedzie z naprzeciwka tak, że spoko
  
 
Cytat:
2007-03-25 09:13:25, 0rzeL pisze:
Na przeciwmgielnych jeżdżę tylko i wyłącznie poza miastem kiedy droga jest pusta i nikt nie jedzie z naprzeciwka tak, że spoko


ja poprostu wlaczam dlugie ;]
ale efekt spoko
  
 
zdjęcia są tak małe, że właściwie to nic nie widać oprócz błysku światła... A masz kontrolkę włączonych halogenów?
  
 
może rzuc jakiś link do tych halogenów
  
 
Piękny zdeżaczek i atrapa z przodu
  
 
Cytat:
2007-03-26 07:55:21, surec pisze:
zdjęcia są tak małe, że właściwie to nic nie widać oprócz błysku światła... A masz kontrolkę włączonych halogenów?

Tak mam, pożniej zamieszcze większe foto


[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2007-03-26 19:51:36 ]
  
 
Cytat:
2007-03-25 08:24:34, borys pisze:
oj kolego na moja poblazliwosc tez nei licz jezeli w nocy jezdzisz na przeciwgielnych........ coraz bardziej zastanawiam sie nad zamontowaniem ksenonu rowniez na dlugie -to by byl ubaw



w takich przypadkach mam reflektory dalekosiezne a wtedy....
może lepiej nie korzystac z tej broni

autko fajnie wygląda ,ale mam takie wrażenie ze ze zderzakiem od RS-a byłoby lepiej -i to jest to co w moim mniemaniu najlepiej pasi z przodu do mkV Jak porównuje fotki swojego ze zwykłym i od rs-a to nie ma co porównywać
  
 
Poniżej pokazuje foto halogenów ze strony www, są to identyczne jak moje

Obiecane foto w większej rozdzielczości
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
To sa soczewki, czy zwykłe halogeny? Wygląda na szkło zwykłe z fakturą...
  
 
Moje są soczewkowe, postaram się jutro cyknąć fotkę, będzie też trochę lansu szczegóły jutro
  
 
Halogen wygąda tak
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Aby dodać polotu wstawiłem chromowane klamki oraz testowałem lakier na auto i pomalowałem boczne kieszenie oraz obudowę zegarów, efekt oceńcie sami

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us


[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2007-03-29 21:32:24 ]
  
 
Mi się to polakierowanie deski w taki kolor "tak se" podoba:/ Wyprałbyś tapicerkę lepiej
  
 
Cytat:
2007-03-30 08:01:48, Pawel_AMG pisze:
Mi się to polakierowanie deski w taki kolor "tak se" podoba:/ Wyprałbyś tapicerkę lepiej



Papicerka też będzie nowa