Polonez Atu 1.4 16V wersja cytrynowy lakier

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W 1996 roku FSO wypuscila serie Polonezow Atu full wypas z silnikiem Rovera w kolorach wsciekle cytrynowym i cytrynowym metalik, ze spojlerami ORCIARI.
Chcialbym kupic takie cacko.
Czy ktos z Was widzial takiego, najlepiej do sprzedania, albo ogloszenie w gazecie itp. ???
Bede wdzieczny za wszelkie informacje.
Moj e-mail:
adamus@ds2.pg.gda.pl

Pozdrawiam
Adamus
 
 
widziałem takie cacko w Wyszkowie kolorek bardzo dziwny ni to cytryna ni pomarańcz jakiś kremowy, ale zajebiście wyglądał
  
 
Po 3mieście też jeździ chyba taki jeden, kolor rzeczywiście nie do określenia - będę musiał go "przyłapać" w celu zrobienia fotek.

smiechu - może ty wiesz gdzie go "przyczaić" najszybciej chyba pod jakimś supermarketem
  
 
>Po 3mieście też jeździ chyba taki jeden, kolor rzeczywiście nie >do określenia - będę musiał go "przyłapać" w celu zrobienia >fotek.
Byloby milo! Najlepiej, gdybys zdobyl do niego kontakt !!! Chcialbym kupic taki samochod. Beden zobowiazany!!

>smiechu - może ty wiesz gdzie go "przyczaić" najszybciej >chyba pod jakimś supermarketem
Jeno ktorym? :O

Pozdrowka
Adamus

 
 
Wybaczcie ale ja nie zwracam uwagi na poldki - dla mnie tylko ladne duze fiaciorki to autka godne uwagi ( w poldku nawet nie ma co zmieniac - wszystko jest fabrycznie - brewki albo alusy to bajerki dla lamerow ).
Moim idolem jest zolty fiacior z silnikiem Rovera - tak przy okazji to wlasciciel tez jest z Gdanska - o nim mozna powiedziec ze sie troche przy furce narobil...
  
 
ja mam fotke tej brzydoty w katalogu z 1995/6 na zlot moge wziasc i jhaak chcecie polukac

DZIDZIO

[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2002-06-15 14:51:58 ]
 
 
A co maja te cytrynowe poldki czego by nie mial standard??
  
 
WIDZIALEM CYTRYNKE!!!!
Wczoraj spotkalem Atu 1.4 16V z tej serii z 1996 r., w kolorze cytrynowym (wersja nie-metalik) przed Euromarketem w Gdyni i nawet rozmawialem z (pierwszym) wlascicielem!
Ten egzemplarz zostal kupiony za 29700,- PLN i jest w swietnym stanie! W 1996 w salonie w Gdansku widzialem tez takiego z karteczka "cena 30200, PLN - 302 000 000 zl".
Wielki pech - nie mialem wczoraj aparatu przy sobie Gosc podobno dojezdza do Gdanska 80 km, wiec trudno go spotkac. Zapraszalem go na zlot 11.08 w Gdyni, ale nie bedzie mogl sie pojawic, niestety.
Samochod prezentuje sie COOL!

Same zderzaki, spoilery Orciari i lusterka sa w kolorze bardziej niedojrzalej cytrynki (bardziej zielonkawe) od lakieru nadwozia, co tylko poteguje pozytywny efekt! Samochod posiada elektryczne i podgrzewane lusterka, el. szyby, tapicerke InterGroclin w welurze o kolorze fioletowo-szarym, alufelgi piecioramienne, lakierowany komplet Orciari i wyglada zejefajnie Na razie jest nie jest do sprzedania

BTW: czy ktos z Was ma w 3miescie wtyki w urzedzie komunikacji, mam nr rej. goscia - moze daloby sie cos wiecej o nim dowiedziec

Pozdrowka
Adamus
  
 
Ha, wczoraj sczapilem cytrynowego Atu pod Geant`em i w koncu zrobilem pare fotek

Adamus
  
 
No to prosimy te zdjatka na stronke ))

Pozdroofka Voyteck Spec. AUDIO
PN 1.6GSI full (pikna furka)

[ wiadomość edytowana przez: voyteck dnia 2002-07-30 10:16:22 ]
  
 
Jak tylko wyjda i je zeskanie, to beda

Adamus
  
 
Znow widzialem cytrynke! Tym razem w wersji metalik Stala sobie w Gdansku na Targu Weglowym. Niestety wlasciciel sie nie troszczy - samochod b. zaniedbany, polamane lub zamocownae na oblesne wkrety elementy ORCIARI, brak halogenow, nie pod kolor pomalowany przedni pas (po rdzy?), wymieniony tylny zderzak (nie pomalowany), na liczniku 99 kkm.
W wersji metalik miala spoilery w kolorze ciemno-zgnilo zielonym.

Pozdrowka
Adamus
  
 
To jak juz rozmawiamy o modelach poloneza w temacie - Reklama w starej gazecie, postanowiłem odświerzyć i ten temat

ostatnio dosyć często mi się zdarza widzieć "cytrynowego" na ulicy, ale jeździ jeszcze jeden z tych modeli - fioletowy polonez który Oriciari ma w jaśniejszym tonie - takze to wskazuje na taką wersję (o ile sie nie mylę)

-------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - powiedziała rdza do rdzy
  
 
GDA: jezdzi, wczoraj widzialem, ale to byl Caro. Trudno mowic, ze jest to ta sama seria.
"Cytrynki" wypuszczono z okazji promocji FSO Atu.

Pozdrowka
Adamus
  
 
Cytat:
2003-05-02 12:05:33, adamus pisze:
GDA: jezdzi, wczoraj widzialem, ale to byl Caro.


ano rzeczywiście , to widać ktos nie dopasował zbytnio koloru lakieru, albo wyblakł na plastiku
  
 
Nie wyblakl - zgadza sie, FSO lakierowala czasami zderzaki + Orciari na troche inny odcien, co dawalo ciekawy efekt.

Adamus
  
 
Cytat:
adamus pisze:
Ha, wczoraj sczapilem cytrynowego Atu pod Geant`em i w koncu zrobilem pare fotek

Adamus




i co z tymi fotkami???
  
 
Cytrynowe atu stoi codziennie przy Domu Kombatanta na Zaspie.
  
 
A dokladniej to kolo warzywniaka
  
 
W tym gdansku to same rodzynki z FSO cholera