Na niebiesko - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zwróćcie uwagę wogóle na reflektory w nowych autach! Ja mam alergie na punkcie Punto II . Gdy widzę to auto jak zbliża się nocą znad przeciwka to bierze mnie cholera, nieraz nawet przełączam na długie! Światła w Punciaku cholernie oślepiają i drgają jakby samochód jechał po jakiś wertepach!
ZABRAĆ HOMOLOGACJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krajnik
  
 
Racja - Punto II z daleka wyróznia sie na drodze , czasem mam wrażenie ,że ktoś mruga. Fatalne ma te światła
 
 
Cytat:
Zwróćcie uwagę wogóle na reflektory w nowych autach! Ja mam alergie na punkcie Punto II


Widzę że nie jestem sam.
  
 
A mnie bardziej niz punto wkurw... TIRY ktore napierd...ja na dlugich non stop i ich to wali czy im poswiecisz bo i tak siedza wysoko.
  
 
Ja nie wiem , ale dużo jeżdżę po polsce i akurat rzadko sie zdarza zeby tir nie zmienił siateł gdy mu sie mrugni. Zesztą często to tirowiec mruga ,że by mu zmienić gdy wyłania sie zza jakiejs górki. Wlasnie dlatego ze wysoko siedzi jego najpierw oślepiaja swiatła.Ale wystarczy ,że zapali na sekunde rząd halogenów na dchu i od razu sobie orzypominam ,ze jadę na długich
 
 
to muszą być kierowcy ze wschodu, skoro walą na długich... tam panuje wolna amerykanka.
  
 
O ile sie nie myle, to Kolega soop jeździ najczesciej szlakiem wschód - zachód(no raczej pólnocny wschód),i dlatego trafia na tych ze wschodu, a oni raczej faktycznie sie niczym nie przejmują:)
paweł