Dylemat powazny:( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie ma co rozpaczać-stary co to jest uszczelka pod kolektorem to nie jest awaria,to jest pryszcz.
Kup sobie dwa piwka poświęć jedno popołudnie i po sprawie.
  
 
Zgadza sie paniol2005
Uszczelka kolektora wydechowego AJUSA kosztuje 12zł a kolektor<=>rura 9zł

Pozdrawiam
  
 
heh no i problem rozwiazany stalem sie szczesliwym posiadaczem slicznego BMW 520i. toyka sprzedana, co bardzo mnie cieszy chociaz sentyment pozostal
  
 
Dobrze, ze to juz wersja 24V , 12 byly mulami. To teraz zakladaj szpere i cos kombinuj . Pozdro
  
 
Fakt faktem ze BMW nie przepadam praktycznie wcale (o czym Kuba wie ) ale trafił mu się naprawdę zadbany egzemplarz w ładnym kolorku - naprawdę fajnie wygląda.
  
 
Madzia ma racje. Trafilo mi sie autko z Wloch od babci rocznik 1938 ktora przez 14 lat nakrecila ORYGINALNIE 80kkm. Autko wyglada i jezdzi jak nowe. Mistrzem oszczednosci to on nie jest ale wynagradza to frajda z jazdy I co dla mnie najwazniejsze w przypadku BMW nie ma nawet najmniejszego dresiarskiego gadzetu. Jedyna rzecz dolozona poza fabryka to roleta tylnej szyby
  
 
Ale odwiedzisz czasem to forum
  
 
no proste ze tak nie wypinam sie na toyke w zadnym wypadku
  
 
Cytat:
2005-10-21 11:53:25, Qbaa pisze:
no proste ze tak nie wypinam sie na toyke w zadnym wypadku



No to pamietaj że trzymamy Cię za słowo a jak Cię tu dłuzej nie będzie to będziesz atakowany przez GG
  
 
a oto kilka fotek nastepczyni miojej toyki

BMW
BMW2
BMW3
  
 
Niezle sie prezentuje, widac ze zadbana, gratuluje
  
 
Wnętrze jak to u Niemców, silniczek wygląda super
  
 
Będziesz Miał Wydatek w tym
Bardzo Małym Wozie

Extra beńka

[ wiadomość edytowana przez: marcin032 dnia 2005-11-02 21:33:08 ]
  
 
Ale to jest Bardzo Mocny Woz i sie nie psuje, a czesci mnostwo, zamienniki i uzywki nasprowadzane z zagranicy
  
 
Bedziesz Mial Wydatki... hmm w kwestii paliwa jest to prawda nie da sie ukryc, z moich obserwacji wynika ze po miescie spali 13-14 litrow (instrukcja podaje 13,9), w kwestii czesci niekoniecznie, dostepnosc jest rewelacyjna, duzy wybor zamiennikow a ceny jak sie zdazylem zorientowac dosc przystepne. Ciekawostka jest to ze w ASO ceny niektorych czesci (np filtrow) sa nizsze niz zamiennikow. Mam nadzieje ze czesci za wiele nie bede musial w niej wymieniac bo jest naprawde w rewelacyjnym stanie a przebieg 80kkm jest w 100% oryginalny. To co mnie w niedalekiej przyszlosci czeka to wymiana tlumika (250-400 PLN) bo sie od srodka juz wypalil. A tak to nie ma sie do czego przyczepic tylko lac duze ilosci paliwa i jezdzic
  
 
aha i kolejna ciekawa rzecz: wymienilem opony (poprzednie z 1991 roku jak caly samochod zalozone jeszcze w fabryce lacznie z kolem zapasowym), na kolach jeszcze oryginalne ciezarki do wywazania ze znaczkami BMW zalozone w fabryce heh... sam bylem w szoku
  
 
Jestem w szoku, auto normalnie igielka. Mozna powiedziec, ze silnik jeszcze na dotarciu , nie znam bardziej wytrzymalszych benzyniakow jak R6`ostki BMW, znajomy mial taka becie miala 400 tys km, wogole nie brala oliwy (tylko podczas zabawy typu, baczki, drifty itp.). Moze zdradzisz ile za nia zaplaciles ? . Ojciec sie bedzie rozgladal za czyms takim Pozdro
  
 
Oooo rany.
Jak nie lubię BMW tak musze przyznać że okazja się trafiła i pewnie sam bym się na nią skusił. Kasowo pewnie zapłaciłeś 2 tyś więcej niż te roczniki stoją ale kruca bomba za ten stan to i 4 więcej warto bo auto jeszcze na lata długie.
Gratuluję zatem szczerze.
  
 
cena do okazyjnych rzeczywiscie nie nalezala. zaplacilem 12 tysi za auto po oplatach, gotowe do rejestracji (musialem jeszcze zrobic tlumaczenia dokumentow), do tego doszla rejestracja, ubezpieczenie, opony, blokada skrzyni, alarm i wymiana oleju w silniku, skrzyni i dyferencjale. rzeczywiscie to bya igielka jakich malo (przynajmniej w polsce). jesli ktos bylby zainteresowany mam namiar na czlowieka ktory sprowadza bezposrednio z wloch i niemiec autka w takiej kondycji. ja swoje co prawda nie kupilem bezposrednio od niego tylko przez posrednika (komis) jednak zakupu w zaden sposob nie zaluje. lepiej zaplacic troszke wiecej niz kupic nie wiadomo jaka okazje ktora sie okaze skarbonka bez dna. w komisie w ktorym kupilem BMW (dla warszawiakow rog Powsinkiej i Naleczowskiej) co jakis czas pojawiaja sie autka w idealnym stanie wiec warto czasem zajrzec lub skontaktowac sie ze mna (pracuje 30 m od tego komisu) a zajrze i zobacze co ciekawego aktualnie maja
  
 
cena do okazyjnych rzeczywiscie nie nalezala. zaplacilem 12 tysi za auto po oplatach, gotowe do rejestracji (musialem jeszcze zrobic tlumaczenia dokumentow), do tego doszla rejestracja, ubezpieczenie, opony, blokada skrzyni, alarm i wymiana oleju w silniku, skrzyni i dyferencjale. rzeczywiscie to bya igielka jakich malo (przynajmniej w polsce). jesli ktos bylby zainteresowany mam namiar na czlowieka ktory sprowadza bezposrednio z wloch i niemiec autka w takiej kondycji. ja swoje co prawda nie kupilem bezposrednio od niego tylko przez posrednika (komis) jednak zakupu w zaden sposob nie zaluje. lepiej zaplacic troszke wiecej niz kupic nie wiadomo jaka okazje ktora sie okaze skarbonka bez dna. w komisie w ktorym kupilem BMW (dla warszawiakow rog Powsinkiej i Naleczowskiej) co jakis czas pojawiaja sie autka w idealnym stanie wiec warto czasem zajrzec lub skontaktowac sie ze mna (pracuje 30 m od tego komisu) a zajrze i zobacze co ciekawego aktualnie maja