Nakładka na tylny zderzak

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panoie mam wielkii problem nie moge dokupic tej tylnej nakladki chromowanej do 2107 , w skorpionie nie ma i gosciu mowil ze sa nikle szanse ze beda hmmm moze ktos zna namiar na slasku badz jade na 10 dni do bialegostoku wiec panowie z bialego moze ktos wie gdzie takowe mozna napewno zakupic???
  
 
Niestety,ja osobiscie nie wiem czy są , jeżeli chodzi o adresy sklepów bądz szrotów polecam się.
  
 
Cytat:
2005-07-14 20:05:54, Trax pisze:
panoie mam wielkii problem nie moge dokupic tej tylnej nakladki chromowanej do 2107 , w skorpionie nie ma i gosciu mowil ze sa nikle szanse ze beda hmmm moze ktos zna namiar na slasku badz jade na 10 dni do bialegostoku wiec panowie z bialego moze ktos wie gdzie takowe mozna napewno zakupic???




Zrobimy inaczej.!!!! Trax jutro postaram się ze wszystkich sił namierzyć ci, podzwonie po sklepach.
  
 
Hmm. Na szrotach ciezko cos takiego trafic. Ja w zeszlym roku szukalem i udalo sie,ale zjezdzilem sporo szrotow.
W sklepach to jest, ale niestety jest dosc drogie (troche sie przez to nie oplaca kupowac..)
Jesli jedziesz do Bialego to pewnie jedziesz przez Wawe. Mozesz zajrzec do jakiegos sklepu. Zadzwon np. na Jagielonska (albo na Elblaska). Adres i telefon powinien byc na stronce klubowej. Jesli tam nie ma, to daj tu znac, a poszukam (bo teraz nie mam pod reka..)
Pozdrawiam!
  
 
hmmm po stluczce dostalem kaske i chce nowy chromik )) szrotowy mnie nie interesuje a golem jakbys sie dowiedzial bylbym bardzo wdzieczny )
  
 
Trax jestem normalnie PCK mój numer gg znajdziesz w profilu cena takiej nakładki to 75 -85 zł.Gadałem z panem Jerzym jeżeli trzeba to nawet na jutro.Jak cos dam ci namiary




Albo niech bedzie inaczej bo nie widze twojego gg, Jerzy Bobrukiewicz tel kom 0604498579, przed sekundą z nim rozmawiałem jak coś to dzwoń do tego Pana.

[ wiadomość edytowana przez: Golem dnia 2005-07-14 20:28:41 ]
  
 
juz nie aktulane golem wsjo zalatwil za co mu wielkie piwo ) wielkei THX
  
 
no i wrocilem )) i jestem posiadaczem nowej nakladki na zderzaczek ) pan mial przyjemny sklepik w piwnicy a ile dobra do ladyyy )