Rabaty w Intercars - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to dziwne, dzisiaj rozmawialem z gosciem i znizki normalnie mi naliczal na nasz numer,
najwyrazniej do Koszalina jeszcze brak znizek nie doszlo, moze to i dobrze
  
 
..Tak dla przykładu - Pompka wysprzęglkia B 3.0 w IC 338zł, po rabacie w FOTA 176zł, kompletne górne mocowanie amorów tyl w ASO 94zł ..Czyżby IC miało kompleksy?..
..Nie pozostaje nic innego jak olać IC ciepłym..
  
 
Cytat:
2009-04-03 18:25:28, mayster pisze:
... Kuba dowie się dlaczego zniżkę zabrali, bo nie sadzę, że za małą ilość zakupów i wszystko się wyjaśni.



No i się dowiedział
W związku z ... , iteede, itepe, w celu podniesienia sprzedaży, Pan Piotr czyli handlowiec, na moją sugestię, miał nam ujednolicić rabat. A wiązało się toto z wykasowaniem starego, niejednolitego upustu. No i pech chciał, że po wykasowaniu w/w siadło połączenie z centrum. Na tą chwilę jest wszystko ok. Rabat obecny 30% na cały asortyment, przynajmniej na razie.
Więc brać się, Panowie, za zakupy. Niedługo będzie wyższy
Już ja przypilnuję

Dzięki, koledzy, za czujność. Jeśli zdażają się Wam jakieś dziwne sytuacje w IC - piszcie tutaj. Ja po prostu nie jestem w stanie wszystkiego wyłapać. A tak proszę, szybki sygnał od sewcio i sprawa wyjaśniona.
  
 
No ja czasem korzystam i na razie problemów nie ma. Choć zdarzyło się w oddziale żyrardowskim że kręcili nosem, bo klub Omegi a ja tu do jakiegoś jeździdła części kupuję. Dopiero perswazja, że to taka wersja mini Omegi wyjaśniła sprawę
  
 
Dzisiaj przeprowadziłem próbę w Intercars Bydgoszcz. Działa jak zawsze w 100%. Tarcze na tył wentylowane 2 szt. !!!! Ferodo 207,10 zł. To mi się podoba
  
 
Niestety, znowu w IC coś padło i zniżek niet. Sprawa do wyjaśnienia dopiero za 3 tyg. Pan Piotr na urlopie
  
 
też mam tylne Ferrodo z IC w tej cenie - kupowane na warsztat
  
 
potwierdzam brak zniżek w IC rabat 0%
Bylem wczoraj w IC Janki pod wawą chcialem kupić amorki na tył a tu ceny tylko detaliczne, zero jakiegokolwiek rabatu, sprawdzalismy ze sprzedawcą na róznych asortymentach
  
 
w Poznaniu to samo - 0% RABATU
  
 
Sezon ogórkowy..... Proszę o cierpliwość....
  
 
Chciałbym dodać cos od Siebie. Ze na ta chwile zeby cos kupic na znizki potrzebna jest karta stałego klienta wypisana na dany numer klienta z ich bazy. Nie posiadajać karty nie ma mozliwości kupienia czego kolwiek na znizke np Lobową nie posiadając karty z numerem Lobowym. A jesli ktoś ma kogoś znajomego w inter-carsie to sie da zapewne.
  
 
Zniżka 34% ogólny. Już działa

Co do tej karty klienta. Niestety IC może zażądać okazania w/w i jeśli jej nie ma, może odmówić sprzedaży z rabatem. Tak sobie teraz wymyślili. Na szczęście nie we wszystkich filiach praktykują takie rzeczy. Tylko w tych bardziej czepialskich
Pan Piotr postara się coś wymyśleć. Będzie info na ten temat.
  
 
Wielkie dzięki "kuba" za przywrócenie rabatów
mam jeszcze pytanko:
- czy rabat 34% jest rownież na oleje i płyny eksp. bo zawsze był tylko w granicach do 10% ?
- czy posiadasz nr karty oraz haslo do niej, pytam bo można sobie w IC_Katalog podać te dane oraz nr klienta i wyswietlać ceny jakie mamy po rabacie (bardzo przydatna rzecz)

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-07-27 19:33:26, Fine pisze:
Wielkie dzięki "kuba" za przywrócenie rabatów mam jeszcze pytanko: - czy rabat 34% jest rownież na oleje i płyny eksp. bo zawsze był tylko w granicach do 10% ? - czy posiadasz nr karty oraz haslo do niej, pytam bo można sobie w IC_Katalog podać te dane oraz nr klienta i wyswietlać ceny jakie mamy po rabacie (bardzo przydatna rzecz) pozdrawiam



Z tego co wiem na oleje jest jakiś mniejszy, ze względu na mniejszą marżę. Ale ile wynosi, to nie wiem.

Co do karty... Nie mamy takiego luksusu
  
 
We Wrocławiu w oddziałach Inter-Carsu sa wywieszone kartki ze przy zakupie na numer klienta wymagane jest okazanie karty stałego klienta wiec nie ma możliwości kupienia inaczej. I tak skonczyły mi sie zakupy na numer Lobowy ale na moje szczescie posiadam karte na warsztat znajomego. Ale bedac w ktorej siedzibie zagadam z takim znajomym to moze uda mi sie wyrwac kilka kart na numer Lobowy.
  
 
Czy ktoś robił zakupy w IC na fakturę, na nasz numer klubowy?
  
 
Kuba nie dopisal ze IC sie do nas zglosilo z informacja ze jakims tam ich konkursie ten nr faktury otrzymal nagrode.
PROSI SIE ZWYCIEZCE O ZGLOSZENIE
Oczywiscie mile widziany skan czy tam inne udowodnienie dokonania zakupu na fakture
  
 
Witam. Byłem dzisiaj w IC i nie ma zniżek na części, nr. działa że to klub ale zniżki 0% ok. Ale biore klucze toxy a tam zniżka 30 % co jest grane? IC Sosnowiec tydzień temu było ok
  
 
Cytat:
2009-11-25 17:24:47, seweryn80 pisze:
Witam. Byłem dzisiaj w IC i nie ma zniżek na części, nr. działa że to klub ale zniżki 0% ok. Ale biore klucze toxy a tam zniżka 30 % co jest grane? IC Sosnowiec tydzień temu było ok



tak bedzie do momentu az rozstrzygniety bedzie konkurs
  
 
jak nikt nie chce takiej grubej nagrody, może niech mi podeśle chociaż skan fry - ja zgarnę nagrodę bo akurat bardzo mi się taka rzecz przyda, a darczyńcy załatwię jakąś gratyfikacje w innej, bardziej dla niego dogodnej formie...?