Rabaty w Intercars - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Chyba coś znów jest nie tak z rabatem
Dziś zakupy robione w IC Janki rabat tylko 20%. Kupowałem filtry, klocki, linkę do ręcznego, świece żarowe i na wszystko rabat ok 20%
  
 
czyt. nizej
  
 
Siema.
Na jakiej podstawie oceniasz procentowy rabat w IC?
Różnica od carsowego detalu?
  
 
Dokładnie tak od ceny detalicznej w katalogu IC_Katalog odliczam rabat i wychodzi cena dla nas.
Np; świece Beru detal 92,45zl po rabacie wyszlo cos ok 75zł, czyli rabat ok 20% a bylo jeszcze nie tak dawno 30% czyli cena dla nas powinna być ok. 65zł
praktycznie wszystko co kupilem bylo z rabatem 20%, a wczejniej jak kupowalem rabat byl 30% (bez płynów) a na filtry knechta byl nawet chyba większy niż 30% (taraz na knechta tylko 20%)
Więc mamy znów mniejszy rabat

Brutal, co mam czytać niżej ?
  
 
W inter-carsie jak mi wiadomo nie ma stałego rabatu. Rabat jest zalezny od ilosci sprzedanego towaru na dany numer klienta. Zaczynamy od jakiegos upustu i pozniej rabat rośnie i kogo sie tam zna Czasami zajrzyjcie do ASO bo czesto jest tak ze ceny sa takie same jak po rabacie w inter-carsie.
Swiece orginał gm po 9 zł za sztuke bez rabatu po 12 zł.
Tak dla informacji.
  
 
Cytat:
2009-12-08 19:57:57, Fine pisze:
Dokładnie tak od ceny detalicznej w katalogu IC_Katalog odliczam rabat i wychodzi cena dla nas. Np; świece Beru detal 92,45zl po rabacie wyszlo cos ok 75zł, czyli rabat ok 20% a bylo jeszcze nie tak dawno 30% czyli cena dla nas powinna być ok. 65zł praktycznie wszystko co kupilem bylo z rabatem 20%, a wczejniej jak kupowalem rabat byl 30% (bez płynów) a na filtry knechta byl nawet chyba większy niż 30% (taraz na knechta tylko 20%) Więc mamy znów mniejszy rabat Brutal, co mam czytać niżej ?


Zeskanuj fakture i podepnij na forum. Zobaczymy co da się zrobić.
  
 
Ech ludziska... Chętnych nie ma
Uzbierało się troche punktów na naszym koncie, więc trzeba je wykorzystać. Zgłaszać się, kto brał na części na fakturę (skan, zdjęcie, cokolwiek tej faktury), bo inaczej gifty zostaną u mnie
  
 
Kuba , jaki mamy w końcu rabat ?
Ostatnio jakoś w wakacje załatwileś staly rabat 34% a teraz jest 20% o co chodzi z tym rabatem znow nam zabrali pare % ?
Na fakturę niestety nie kupuję, zawsze tylko paragon, zresztą jak gość przyjmuje zamowienie to zawsze po wprowadzeniu naszego nr klienta wyskakuje info "Sprzdaż tylko na paragon "
  
 
Fine - prawidlowo to Ty nie masz wcale rabatu , jak bys niezauwazyl rabat jest tylko dla LOBowiczow z listy K
  
 
Tylko paragon = tylko gotówka - bo niby kto ma przelew zapłacić ??
Do każdego paragonu można wystawić FV.
  
 
dalej zniżek nie ma.
  
 
Jak najbardziej są.
  
 
kupowałem kiedyś filtr oleju po 8zł teraz po 14 knecht
  
 
Cytat:
2010-01-16 12:59:17, seweryn80 pisze:
kupowałem kiedyś filtr oleju po 8zł teraz po 14 knecht



takie życie, wszystko drożeje
  
 
do podobno taniego w użytkowaniu golfa TDI filtr oleju tego samego producenta kosztuje w IC 40 zł więc nie ma co narzekać
  
 
Życie życiem ale pytam się czy są jakieś zniżki sprzedawcy w sklepie po podaniu nr klienta i mówi mi że nie ma. Kupuje w Sosnowcu może ktoś sprawdzić dlaczego tak jest. Wcześniej nie było problemu
  
 
Cytat:
2010-01-28 13:48:49, seweryn80 pisze:
Życie życiem ale pytam się czy są jakieś zniżki sprzedawcy w sklepie po podaniu nr klienta i mówi mi że nie ma. Kupuje w Sosnowcu może ktoś sprawdzić dlaczego tak jest. Wcześniej nie było problemu



Rabat jest i działa. A dla czego nie ma? Chyba nie oczekujesz, że pojadę do Sosnowca sprawdzić dlaczego filia nie chce Ci dać rabatu?
  
 
ok dzięki. PS to ja sprawdze podzwonie popytam
  
 
Wszystko działa od lat bez zmian. Warszawa i Żyrardów sprawdzone i potwierdzone.

ps. Ostatni zabójczy zakup w zimę - idealne na śnieg i lód


  
 
Sołtys co to za wyciaraczka ?? za 5 zł to nic naprawde dobrego nie kupisz...Ja kupiłem BOSCH AEROTWIN za nie całe 60 zł komplet na przód. Motgum nie jest tak taki to co ty kupiłes wiec nie mam pojecia co mozna kupic za 5 zł. Niestety we Wro nie idzie nic kupic bez karty stałego klienta a ja niestety mam z innego zrodła karte i na inny numer niz LOB choc i tak rabat uzyskiwany jest odpowiednio od znajomosci handlowców w IC.