Rabaty w Intercars - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
IC się przewalił chyba na cenie - nie znajdziesz tych wycieraczek już - kolega dzwoni z drugie końca kraju - wpadnij do IC bo u ciebie w mieście ostatnia para leży ja: właśnie jestem w IC po coś tam I kupiłem - jakieś skandynawskie wynalazki - zwykłe wycieraczki tyle że mają gumowy kondon osłaniający ramię, które się na śniegu i lodzie nie zawiesza i zawsze przylegają równo.

homer171: Ja wiem, że przeważnie cena świadczy o jakości, ale nie przeginaj. Ileż to kucy przybywa po zakupie ON-GOLD-VERWA cośtam ? Hę? Czasem można trafić coś co jest warte swojej ceny - czyli taką pierdułę jak wycieraczka.

60 zeta za wycieraczkę?! : chyba ze złota była! Mokrymi gaciami po dupie bym dostał od małżonki za taki zakup.
  
 
KUUUBAAA! KUUUUBAAA!

Co teraz w IC z naszym klubowym numerkiem?

Ponoć teraz żądają jakiejś karty rabatowej. Weź i przedzwoń na jakiej zasadzie mamy teraz kupować popierdółki do hopla?
  
 
Cytat:
2010-08-24 10:37:22, Solltys pisze:
KUUUBAAA! KUUUUBAAA! Co teraz w IC z naszym klubowym numerkiem? Ponoć teraz żądają jakiejś karty rabatowej. Weź i przedzwoń na jakiej zasadzie mamy teraz kupować popierdółki do hopla?


Tak jak napisałes w swoim poscie (W wiekszosci IC potrzeba jest karta IC z numerem klienta. Chyba ze znasz kogos w IC to wtedy nie ma potrzeby.
  
 
Cytat:
2010-08-24 10:37:22, Solltys pisze:
KUUUBAAA! KUUUUBAAA! Co teraz w IC z naszym klubowym numerkiem? Ponoć teraz żądają jakiejś karty rabatowej. Weź i przedzwoń na jakiej zasadzie mamy teraz kupować popierdółki do hopla?



Ano żądają. Niestety.
Priv albo tel.
  
 
Ja ostatnio zamawiałem telefonicznie i odbieralem osobiście.
Nikt mnie o kartę nie pytał.
Przećwiczone w Warszawie na Poleczki( poprzednio Surowieckiego).
Mały
  
 
ponad rok minął i zniżki też poszły się..., czy tylko u mnie w ic są znowu problemy
  
 
jak ma kto kumpla co ma warsztat radzę z nim zagadać,ja tak zrobiłem i raabat jest bardzo duzy(37%) na cały asortyment ,z klubowego nic już sie nie opłaca-to juz sporo taniej kupicie w małym sklepie