Rabaty w Intercars - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W Warszawskich oddziałach IC przy zapłacie w kasie po uwzględnieniu rabatu ciągle mi wciskają fakturę. (!?)

Przecież rabat miał być tylko na paragon.

Nie żebym narzekał...

ps. Chodzi o oddziały: 11listopada i Waryńskiego
  
 
Ja tam nie mam problemów z rabatami w IC,ponieważ współwłaścicielem radomskiego oddziału jest mój znajomy.
I zarówno na rabat czy też nie faktura przysługuje jesli ktoś sobie rzyczy.
Nawet jak jest zwrot towaru do dają pokwitowanie.
  
 
w Ostrowcu jest InterCars ale jest to filia "C". Kupując świeco powiedziałem gościowi o co chodzi, ze mam znizke i poazuje mu numer kienta. A on do mnie ze w filiach C znizki nie obowiązują, ale policze Panu 10 zł taniej

Wszystko zależy od sprzedającego

Pozdrawiam
  
 
Jak jest z tymi filiami to pojęcia nie mam
Zniżka powinna obowiązywać w całym kraju.

[ wiadomość edytowana przez: SEBA-OMEGA dnia 2005-09-17 08:25:04 ]
  
 
Cytat:
2005-09-17 08:23:54, SEBA-OMEGA pisze:
Jak jest z tymi filiami to pojęcia nie mam Zniżka powinna obowiązywać w całym kraju. [ wiadomość edytowana przez: SEBA-OMEGA dnia 2005-09-17 08:25:04 ]



Dokładnie. Panom z takich fili nie chce się tyłka, za przeproszeniem, ruszyć i wykonać telefon do właściwego oddziału .
A co do dowodów zakupu. Paragon na zniżke klubową owszem, natomiast jeśli chodzi o f-rę VAT to nie ma takiej możliwości. Klub nie posiada osobowości prawnej. Chcecie mieć zniżkę, to tylko na paragon.

I jeszcze jedną rzecz odkryłem.
Klub nie ma zniżki na części i akcesoria "tjuningowe" w IC
Ale nic to . W poniedziałek postaram się to zmienić


JUŻ MAMY ZNIŻKĘ NA "TJUNING" !!!!!!!!!!
Sprawdzone organoleptycznie, czyli przez telefon


[ wiadomość edytowana przez: kuba dnia 2005-09-17 09:52:14 ]

[ wiadomość edytowana przez: kuba dnia 2005-09-19 15:36:11 ]
  
 
Dobra wiadomość dla Najjaśniej Nam Panującego i nie tylko

IC otworzył filię we Włocławku i w Mrągowie.
Adresy i telefony na stronie IC.
Więc dalej na zakupy.
Powodzenia w wyrywaniu rabatów

Cholera.
Po co ja to pisałem
Oni są przecież źli i niedobrzy
Urg mnie teraz pewnie powiesi
Chociaż on też jest niedobry

[ wiadomość edytowana przez: kuba dnia 2005-11-02 16:24:16 ]
  
 
Pojechałem do sklepu po jakies częsci do mojej Omegi (tuleje czy coś). I mówie ze jestem "członkiem LOB" a koleś do mnie zebym mu to udowodnił a ja w płacz... Nie mam nalepki kluboej ani nic takiego to jak mam udowadniać kolesim w sklepach ze jestem z LOB?
  
 

bez komentarza
przecież po co czytać zasady zniżek klubowych...
  
 
Witam
Mam pytanko jesli ja posiadam status lob test to czy posiadam prawo do znizek na czesci do autka ??

Oraz gdzie szukac wiadomosci na temat procedury uzyskania znizek -- wiem ze jest wyszukiwarka ale moze ktos powie mi to krotko zwiezle i na temat ? Wielkie dzieki pozdrawiam
Darek
  
 
nie masz
  
 
Cytat:
2005-11-13 23:45:10, brutal-23 pisze:
nie masz



Jeszcze nie.
Ale jak bedziesz grzeczny, to kto wie?
  
 
He He a ja ostatnio chciałem sobie kupić klocki do omki w Warszawie na 11 Listopada i sprzedawca mimo znak sygnału kazał mi okazać kartę.. i co wy na to?
  
 
Hmm jakieś dziwy prawisz
Przy ostatniej wizycie na listopada problemów nie miałem.

A powiedzał coś więcej ten sprzedawca? No i co zrobiłeś? Pewnie kupiłes na inny kod


KUBA! Do roboty - wyjaśnić
  
 
Cytat:
2005-11-15 12:44:25, Solltys pisze:
KUBA! Do roboty - wyjaśnić



A co tu wyjaśniać
Pan sprzedawca troche nadgorliwy. Kartę teoretycznie dają tylko jedna na całą "firmę". Poza tym karta służy do zakupów na przelew( Thomi chciałeś coś na przelew? ). A sprzedaż mamy tylko i wyłącznie za gotówkę. Przelewy zablokowane (bo nie płaciliśmy )
Ot i cała kartofilozofia.
  
 
Witam. Chciałbym się podzielić moimi wrażeniami z próby zakupów w IT w Opolu otóż wielkie było moje zdziwienie gdy po podaniu magicznego numeru klienta pani mi odpowiedziała iż nie mają 5 cyfrowych numerów kl. Potem wypytywała mnie o nip, czy jestem pracownikiem firmy i takie tam pierdoły podejżewam że następnym razem będę musiał tam iść z metryką urodzenia (chociaż po ostatniej wizycie nie mam więcej ochoty na spacery do nich- strasznie niemiła obsługa). Jeśli chodzi o IC wszystkow jak najlepszym porządku. Prosiłbym o krótkie wyjaśnienie o co chodzi z tym IT. Dodam iż numer sprawdzałem kilka razy i jest ok tzn. taki sam jak na stronie LOB.Bo tracę już nerwy ...
  
 
Mam podobne wrażenia po próbie zakupów w oddziale lubelskim w/w firmy. Po obstrzale pytań pana o nr NIP itp podziękowałem panu za współpracę ( mało owocną)
  
 
Cytat:
2006-03-22 13:19:57, egoon pisze:
Mam podobne wrażenia po próbie zakupów w oddziale lubelskim w/w firmy. Po obstrzale pytań pana o nr NIP itp podziękowałem panu za współpracę ( mało owocną)



Cierpliwości.
Wyjaśniam.
  
 
We wrocku bez problemu po podaniu numeru
I kabelki NGK w autku
Dodam że IC we wrocławiu jest na Armi Krajowej wylot na Oławe
  
 
Ok, Robert tylko że my mówimy o INTER-TEAM ie....
  
 
Byłem tam (Inter-Team) dwa razy i za każdym razem du..a, za pierwszym razem myślałem że pomyliłem numer( gdy powiedziano mi że nie mają 5 -cio cyfrowych nr. klienta) ale drugi raz (dzisiaj) to już mi ręce opadły dlatego naskrobałem tego posta żeby zobaczyć czy tylko ja mam takie problemy u nich....