Rabaty w Intercars - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-03-22 19:07:47, Cezik pisze:
Byłem tam (Inter-Team) dwa razy i za każdym razem du..a, za pierwszym razem myślałem że pomyliłem numer( gdy powiedziano mi że nie mają 5 -cio cyfrowych nr. klienta) ale drugi raz (dzisiaj) to już mi ręce opadły dlatego naskrobałem tego posta żeby zobaczyć czy tylko ja mam takie problemy u nich....



A żeby Was....
Człowiek sie stara, załatwia rabat na cały kraj i dopiero po
roku dowiaduję się, że w IT rabat klubowy jest, ale tylko w centrali w W-wie
Dzięki Cezikowi SZ.P. z IT który miał nam udostepnić hurtownie w CAŁEJ POLSCE robi to dopiero teraz
Jutro, najpóźniej pojutrze, odpowiednie maile mają dotrzeć do wszystkich hurtowni.

I tutaj prośba do wszystkich. tak za dwa tyg. dajcie cynk czy cos sie zmieniło.
  
 
W IC wszystko pięknie ładnie. Mam tam kumpla i zawsze brałem na niego, ale wczoraj spróbowałem pierwszy raz z rabatu klubowego.Wszystko super.Wziąłem 2 z 3-ech ostatnich w centrali łączników stabilizatora Febi
  
 


[ wiadomość edytowana przez: kielkac dnia 2006-05-31 21:25:43 ]
  
 
Cytat:
2006-04-02 16:44:54, kielkac pisze:
za ile wyciagnales febi z rabatem lob-owym? bo juz mnie qrwica trafia z podrobkami. wlasnie musze wymienic trzeci komplet po 32 tys. km


92,14 PLN za 2 szt
Za szczęki ręcznego LPR zapłaciłem 38,81 PLN

  
 
Ech żyzn......

Jak niektórzy już zauważyli (przeczytali na stronie głównej) szlag trafił zniżki klubowe w sieci Inter-Team (i mnie również).

Rabat jest TYLKO I WYŁĄCZNIE W CENTRALI W WARSZAWIE.

Jednym słowem nici z rabatów w ich hurtowniach w reszcie kraju
  
 
Ostatnio klocki sie mnie skonczyly wiec odwiedzilem IC w kaliszu podalem nr klienta i nie bylo problemu z uzyskaniem rabatu takze kuba dobra robota

Aaaa i nawet dostalem fakture na LOB, mamy swoj NIP i adres na niej



pozdr.


[ wiadomość edytowana przez: _Gepard_ dnia 2006-05-09 01:14:27 ]
  
 
Ja akurat po raz pierwszy postanowiłem skorzystać ze zniżki (głównie za namową Brutala) i jestem happy. Filtr oleju 33 zł - zniżka = 25, olej dexron III Vavoline 36 zł 1L - zniżka =26 zł, filtr do skrzyni biegów 67 zł - zniżka = 56 zł. Nic tylko dziękować. Goście w sklepie jak najbardziej zorientowani numer podałem - zdziwienie było tylko gdy odczytał na kogo jest zniżka - także w Słupsku bez uwag.

W każdym razie dziękuj
  
 
Cytat:
2006-04-10 19:54:59, kuba pisze:
Ech żyzn...... Jak niektórzy już zauważyli (przeczytali na stronie głównej) szlag trafił zniżki klubowe w sieci Inter-Team (i mnie również). Rabat jest TYLKO I WYŁĄCZNIE W CENTRALI W WARSZAWIE. Jednym słowem nici z rabatów w ich hurtowniach w reszcie kraju



Ciąg dalszy zniżek w Inter-Team.
W zwiazku z niewystarczającymi zakupami w w/w hurtowni straciliśmy rabat .


Zostaje więc tylko Inter-Cars, Fota i Auto-Gietka ( w tej ostatniej też się pewnie niedługo skończy przy takiej ilości zakupów).
  
 
Odswiezam kotlekta.
Dzisiaj własnie pierwszy raz zrobilłem zakupy ze znizka w Inter-cars Wrocław. Sprzedawca zapytał tylko czy mam numer klienta i to wszystko i zaproponował mi cene. calkiem przystepnę. chyba czesciej bede tam robil zakupy. Bo ile razy zajade do Opel-Kruk to wszystko na zamowienie i tydzien czekania albo i dlużej )
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: homer171 dnia 2007-09-01 16:35:46 ]
  
 
Jako że Inter Cars i JC Auto się połączyły, zakupy możemy dokonywać na którykolwiek z naszych kodów z tych hurtowni.
A więc np. w JC Auto możemy podać zarówno nr. z IC jak i z JC Auto (i odwrotnie). Zwróćcie przy tym uwagę, na który rabat będzie lepszy zakup .
  
 
Zdaje się że rabat z IC jest lepszy, o JC już nie chcą słyszeć i mieszać.

Miałem problem z zakupem filtra paliwa w IC w Żyrardowie. Chyba poraz pierwszy facet się przyczepił że część jest dedykowana do Fiata a nie do Opla i nie chciał uwzględnić zniżki. Po krótkiej perswazji ustąpił, ale mały niesmak pozostał.

Czy w ustaleniach rabatowych jest mowa o częsciach li tylko do Omegi czy ogólnie motoczęsci?
  
 
Cytat:
2008-04-23 08:47:24, Solltys pisze:
Czy w ustaleniach rabatowych jest mowa o częsciach li tylko do Omegi czy ogólnie motoczęsci?



Abs nie. Się czepnął i tyle. Ważny PAN za ladą
  
 
Inter Team odpada z rabatowania - proszę nie powoływać się już na LOB.
Intercars zostaje... Kuba...?? dobrze zrozumiałem ?
  
 
Cytat:
2008-11-03 20:05:13, Res pisze:
Inter Team odpada z rabatowania - proszę nie powoływać się już na LOB. Intercars zostaje... Kuba...?? dobrze zrozumiałem ?



W Intercars dalej mamy zniżki. Dobrze zrozumiałeś
  
 
Ktoś chyba powinien sprostować tutaj na forum sprawę rabatów w INTERCARS, ponieważ dzisiaj dzwoniłem o części i usłyszałem, że przy naszym numerze klienta nie ma już zniżki, albo inaczej - mamy 0% zniżki...
  
 
Cytat:
2009-04-03 14:57:09, sewcio pisze:
Ktoś chyba powinien sprostować tutaj na forum sprawę rabatów w INTERCARS, ponieważ dzisiaj dzwoniłem o części i usłyszałem, że przy naszym numerze klienta nie ma już zniżki, albo inaczej - mamy 0% zniżki...



dalej sa, a temu Panu powiedz niech idzie do okulisty
  
 
Cytat:
2009-04-03 16:05:48, Brutal pisze:
dalej sa, a temu Panu powiedz niech idzie do okulisty



No nie wiem. Ten Pan już chyba był u okulisty. Coś nie bangla ze zniżkami.... Działam w tym temacie...
  
 
..Potwierdzam.. Wymieniałem dzis wysprzeglik i inne duperele, podjechałem do IC i ku memu zdziwieniu dowiedziałem się iż zniżki dla LOB zostaly zniesione i wynoszą 0%
  
 
Hej

Kryzys panowie "kryzys" trzeba robić cięcia. Tak niektórzy pojmują tą globalnie nakręcaną psychozę.
Wygodnie nic nie robić i zwalić to na winnych temu pazernych giełdowych manipulantów.
Sądzę, że uczciwy i dobry w swojej profesji nie odczuje znamion "kryzysu".
Tak przynajmniej jest u mnie, no i oby nic się pod tym względem nie zmieniło

Kuba dowie się dlaczego zniżkę zabrali, bo nie sadzę, że za małą ilość zakupów i wszystko się wyjaśni.