Zaproszenie na SPOT - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam...
chyba bede dostepny i przed i po poludniu, mysle ze rano jesli bedzie pogoda, pogrzebie troche przy autku,
Pozdr Mirek Jankowski
  
 
Witaj Leszek
Jak wygladasz z jutrzejszym dniem?.. masz czas przed czy po południu?..
Pozdr Mirek Jankowski
  
 
Mirek, strasznie mi glupio i przykro, ale ja jestem caly czas w domu, bo angina nie moze mnie opuscic. W poniedzialek mialem 3 nawrot. Ociagalem sie z powiadomieniem ciebie o tym, bo myslalem ze do tego czasu sie wykuruje

Nie che zapeszac, ale mam nadzieje, ze w przyszlym tygodniu wszelkie chorubska mnie opuszcza i juz bede mogl sie wpuscic z domu.

Jeszcze raz przepraszam za nieslownosc, ale sam wiesz, sily wyzsze. Mam nadzieje, ze jeszcze mas ochote na gdyński spocik.

Pozdraiwam
  
 
Witaj , rozumiem siła wyższa, sam ostatnio przez grype troche na raty przechodziłem... , życzę powrotu do zdrowia, jutro chyba pogrzebię trochę przy aucie, tym razem nieŁADnym..
Zycze powrotu do zdrowia... a swoja drogą, to znalazłem na profilach , że posiadasz nr GG, myślę ze możemy zawiadamiać sie przez gadulca.., mój to 504104 , Ciebie chyba nawet widzę...
Pozdr Mirek Jankowski
  
 
Witam

szkoda że panowie z 3miasta nie mogli dotrzeć na nasz spot, dla zaostrzenia apetytu na następny ( dopiero w maju) zapraszam do obejrzenia zdjęć

pozdrawiam klubowiczów LKP
  
 
No widzę że nieźle sie bawiliscie
Pytanko - czy ten Poldek Coupe nie jest przypadkiem z Krakowa bo kiedyś identyczny w super stanie stawał sobie często na osiedlu Handlowym a potem nagle zniknął
  
 
Witam... obiecujemy rychłą poprawę, jak wiesz, sledziles ten wątek, wyszła siła wyższa niestety...
zdjęcia sa ekstra, apetyt na spocik się zaostrzył...
jak bedziemy sami coś organizować, to zrewanzujemy się zaproszeniem...
Pozdrawiam Mirek Jankowski
  
 
Cytat:
2003-03-20 12:20:20, Konriii pisze:
Pytanko - czy ten Poldek Coupe nie jest przypadkiem z Krakowa (...)


dokładnie to jest ten nabyty we wrześniu 2002 przez naszego klubowicza - oto post na ten temat
  
 
Chciałbym ponownie zaprosić klubowiczów LKP z okolic 3miasta ale nie tylko na nasz spot, który odbędzie sie w tą niedzielę tym razem na lotnisku w Borsku k/Kościerzyny - więcej szczegółów TUTAJ

pozdrawiam