A jednak nie odpalił..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzis chcialem juz uruchomic bolida z tym super silniczkiem...i niestety nie odpalił...akumulator sie rozladował...kreci tez nie za dobrze...chyba jest jednak zbyt mocno skrecony...na razie dałem sobie spokoj z tym super gaznikiem Mikuni...na razie bede jezdzil na zwyklym po tuningu...jak mi jutro nie odpali to idzie do mechanika...bo juz mi sie pomysly skonczyly czemu nie odpalił...
  
 
jaki masz stopien sprezania i jakie luzy tlok/cylinder?
  
 
Stopnia nie mierzylem...bo nie moge do mechanika dojechac
ale glowica -3mm...skok tloka 73,8mm...wiec pewnie cos ok 11-12 bedzie...a luz na tłoku-cylinder...to bylo tak ze jak wpuszczalem tlok(sam bez pierscieni) to tak ładnie zjezdzal...ale po zamontowaniu pierscieni to ledwo to chodzilo...ale dalo rade reką przesunąć...najbardziej trzynma w silniku nowy lancuch rozrzadu...
jutro rano jak nie odpali...do mechanika...bo juz sił nie mam...
  
 
luz sie podaje w setnych czesciach mm wiec tak na oko to ciezko ztwierdzic
ja mam zblizone do rallycroswych luzow - 0,13mm i nie ma problemow z kreceniem. (przynajmniej nie bylo jak pradnica byla sprawna )
  
 
Co do tego luzu to chyba jest odpowiedni bo cylindry byly rozwiercane w profesjonalnej firmie na tłoki o wymiarze 77,6mm...wiec raczej tego nie zchrzanili...
  
 
to nie chodzi o schrzanienie, tylko o wybor.... standartowo masz luzy 0,04 czy 0,05mm (nie pamietam dokladnie).. o wieksze trzeba sie upominac..

zreszta czekam na odpalenie juz na sprawnym aku.... :) i 3mam kciuki

TheFiatAndTheFurious
  
 
....niestety moj maluszek chyba nie lubi sportu...odrzuca przeszczep...za chiny sie nie chce uruchomic...chyba cewka...a moze pompa paliwa...a moze cos innego na co jeszcze nie wpadlem...niby wszystko dziala...ale moze nie dzila zbyt dobrze...??
  
 
wyrazy wspolczucia...ale za to jak uruchomisz to bedziesz dumy
  
 
...no u mechanika odpalil
ale i tak musialem go tam zostawic ...bo jak poczul ze ma serce sportowe...to pękł pedał gazu...
acha...nie wiecie czu to normalne ze chodzil przez 2 min. na ssaniu...a jak tylko leciutko zamknąłem ssanie to gasł od razu...czyzbym musial caly czas na ssaniu jezdzic???
  
 
mój po pierwszym odpaleniu pochodził na ssaniu, ale potem chodził normalnie, może jeszcze jest trochę mało dotarty?? trochę głupia sugestia, ale wydaje mi się, że to stosunkowo możliwe... albo może chce więcej benzynki w mieszance??
  
 
...calkiem mozliwe ze dostaje za duzo powietrza a za malo paliwa....bo mam taka duza obudowe z filtre od CC900/Panda 30...takze to jest calkiem mozliwe...
  
 
Cytat:
2003-03-10 00:18:31, Madcar pisze:
Co do tego luzu to chyba jest odpowiedni bo cylindry byly rozwiercane w profesjonalnej firmie na tłoki o wymiarze 77,6mm...wiec raczej tego nie zchrzanili...




To jaką masz pojemność ?
  
 
Razem z walem o skoku 73,8mm...wychodzi dokladnie 698ccm...idealnie do mojej klasy...do 700ccm...