[126p - 1976r] Galeria klasyk (dużo fotek) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
auto jest b.ladne , ale popraw te wszystkie razace niedociagniecia o ktorych juz pare osob mowilo bo w aucie zrobionym top tip to razi .
  
 
CUDO !!!!
a z doczepek to plastikowa ramka pod przednią tablice jeśli już ma być jakaś to z nierdzewki.
  
 
z nierdzewki to nie bedzie epokowa, czepiacie sie - on itak jest 7 milonow razy lepszy niz te co wyjezdzaly z fabryki.
  
 
No nareszcie ale warto bylo czekac, po prostu cudowny
Postarales sie i masz teraz bardzo ladnego klasyka,
pozdrawiam z Irlandii
  
 
korozja normalnie magestic!!! piekny piekny piekny!!!
  
 
a mnie sie nie podoba...

zarty Korozja maluszek jest poprostu piekny. moze mialbys ochote napisac jakis artykuł na strone klubowa F&F? jakis maly fotoreportaz o tworzeniu tego dziela?
  
 
Maluszek cudowny, popraw zamocowanie zderzaczka i podkładki pod rejestrację i IDEAŁ. Kolorek naprawdę super wyszedł. Bajerka. Czekam na założenie znaczka na tylną klapę.
  
 
A felgi nowe kupowałeś czy jakaś renowacja była?
A le jest na prawdę piękny.
A jeśli coś to ja bym zdjął w ogóle chlapacze ale ja na żadnym aucie nie lubię tego czegoś (wiem 126p ma chlapacze a 126 włoski nie ma), Ale jeszcze raz cudeńko. Normalnie aż mlasnąłem.
  
 
Niezle cudo po za tym zderzakiem i klapa bagaznika wszystko oki No i troche wysoko stoi ale to sie pieknie ulozy i bedzie gicior bo teraz to faktycznie terenowka Gratuluje ukonczenia pojazdu

EDIT: tak przyjzalem sie jeszcze raz fotka i czy to czasami blotnik przedni nie jest krzywy jakos tak dziwnie w dol idzie

[ wiadomość edytowana przez: Lo3eK dnia 2005-08-05 20:26:27 ]
  
 
super bryka jak z tamtych lat... normalnie jestem pełen zachwytu :]
  
 
chluba Krakowa
  
 
fajny poprosze cene
  
 
He dodałem pare fotek na stronę wię i tu zapodam

Aha zostawiłem jedno niedociągnięcie żebyście się do czegoś doczepili




a to zdjęcie dedykuje DOOH'owi










[ wiadomość edytowana przez: korozja dnia 2005-09-14 23:08:47 ]
  
 
różne śrubki?
  
 
śliczny okaz
  
 
no piekny piekny
mialem dokladnie tocka w tocke 20 lat temu takiego samego az mie sie lezka w oku zakrecila teraz zauje ze go sprzedalem
gratki korozja za ten model
  
 
jasne, że tak co za gość wkręcać jedną gwiazdkową drógą płaską !!! A samochód miodziooooo On nawet nie jest miodzio jest qrde boomba I właśnie mój chciałby obok siebie takiego braciszka


[ wiadomość edytowana przez: Janek_125p dnia 2005-09-14 23:37:07 ]
  
 
Ja po prostu wymiękam Jest zajebisty. Brak słów. klimacik niesamowity. Miażdżąca dbałość o detale nawet głupie koło zapasowe
  
 
No cholernie mi imponuje twoja dbałość o szczegóły, bo jak wiadomo diabeł twki w szczegółach właśnie Dlatego mnie wkurza moje 128, bo ma sporo braków w takich właśnie klimatycznych duperelkach.
Ale ja chciałbym zobaczyc fotki twojego malucha przed remontem. Nie wiem, pewnie prezentowałeś tylko ja nie pamiętam. A ciekawi mnie w jakim stanie było to auto jak je kupiłes.
  
 
no właśnie Korozja - dawaj foty sprzed remontu