[126p - 1976r] Galeria klasyk (dużo fotek) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-09-15 21:21:31, Jesion128 pisze:
No cholernie mi imponuje twoja dbałość o szczegóły, bo jak wiadomo diabeł twki w szczegółach właśnie Dlatego mnie wkurza moje 128, bo ma sporo braków w takich właśnie klimatycznych duperelkach. Ale ja chciałbym zobaczyc fotki twojego malucha przed remontem. Nie wiem, pewnie prezentowałeś tylko ja nie pamiętam. A ciekawi mnie w jakim stanie było to auto jak je kupiłes.



trza bylo jednak tego golfa 1.6 zanabyc
  
 
To jest to co tygrysy lubią najbardziej
Tylko pytanko czy nie wolałbyś metalowego lusterka??
  
 
Cytat:
trza bylo jednak tego golfa 1.6 zanabyc



Bujaj się
  
 
przecie na stronce korozji są foty jak wyglądał
  
 
Ehymmmm, owz, stawiasz mnie teraz w bardzo niezręcznej sytuacji.
Jakby to powiedzieć, nie zauważyłem, że Korozja ma swoją strone
Ale dzięki za zwrócenie mi na to uwagi, zagłebiam się w jej lekture.
  
 
Cytat:
2005-09-15 21:33:22, pavlus pisze:
To jest to co tygrysy lubią najbardziej Tylko pytanko czy nie wolałbyś metalowego lusterka??



Lusterko metalowe mam, nawet chromowane tylko że czeka na lepsze czasy

A co do zdjęć Jesion to pare rzeczywiście jest na mojej stronce, a tak przy okazji miłej lektury w krótce duża aktualizacja

[ wiadomość edytowana przez: korozja dnia 2005-09-15 22:05:50 ]
  
 
Powiem tyle moje 127 nie moze stac kolo twojego 126 powaga
ps.rej.na zamówienie ?
  
 
Cytat:
2005-09-15 22:16:59, Hudy05 pisze:
Powiem tyle moje 127 nie moze stac kolo twojego 126 powaga ps.rej.na zamówienie ?



A moje 128 może i powiem więcej, chciałbym, żeby staneło, bo miałbym okazje sobie na żywo tego piździka pooglądać
  
 
jak wiadomo maluch miazga - co do rejestracji to efekt komputerowy mysle
  
 
Cytat:
2005-09-15 22:23:47, Jesion128 pisze:
A moje 128 może i powiem więcej, chciałbym, żeby staneło, bo miałbym okazje sobie na żywo tego piździka pooglądać

Heh moje chetnie obok do fotografi stanie chodzilo mi o wykonanie i dbałosc o szczegóły.
  
 
Witam

Po dłuższej przerwie wyjechałem wreście maluszkiem na zimową sesje fotograficzną oto rezultaty













  
 
przyczepiam sie - ale reflektor przedni lewy jest nizej - przez co jest wieksza szpara miedzy relektorem i maska, niz ma to miejsce z drugiej strony
  
 
Jak zwykle masakra
Pamietaj panie Korozjo o podkładce chromowanej pod tabl.rej
Ja bym mu tam jeszcze zapodał jakieś lustereczko w chromie i będzie gitara całkiem
Pozdro .Piotrek.
  
 
teeeeeeeeeeee! Ty ponoć w zime miałeś nie wyjeżdżać no ale warto było
  
 
Auta chwalić nie będę, bo już wszystko o nim zostało napisane, ale pochwalę Cię za talent fotograficzny. Świetne zdjęcia.
  
 
kiedy wreszcie przemalujesz felgi ?
sól Cie dopanie !!
  
 
a bokiem poleci?
  
 
już słysze jak go ruda wpier... po tej przejażdżce
  
 
Cytat:
2006-01-10 17:42:07, toki pisze:
a bokiem poleci?



ba...ogladaj uwazniej fotki...lata bokiem przeciez..
  
 
No nieeee.... no maaaassssakraaaa... jak sobie pomyślę że ja jeszcze w lesie ze swoim... I przyłączam się do pochwał Cytryna, bo zdjątka piękne