Za ile ladna samarka ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie :tak sobie czasem mysle o zmianie mojej laduni na samarke.Moze kolo wakacji zgromadze juz potrzebne fundusze na ten cel ,ale mam do was pytanie.Jaka kwote trzeba by przeznaczyc na zakup naprawde ladnej zadbanej samary,do ktorej nie trzeba by dokladac(oprocz oczywiscie koniecznych rzeczy).I czy jest moze jakies rozgraniczenie co do rocznikow(co do jakosci .Chcialbym wsumie miec dosyc mlode autko .
  
 
im młodsze autko, tym większa sakiewka potrzebna...

Tutaj znajdziesz oferty sprzedarzy.
  
 
No to to ja wiem .A jakie roczniki sa godne uwagi(tzn czy sa moze jakies lepsze albo gorsze ).Pozdrawiam
  
 
kiedyś słyszałem że niektóre mają gorszą blachę, a niektóre elektrykę, ale tak naprawdę to musisz dokładnie obejżeć autko. Jeśli jest dobrze utrzymane, to nie może nagle zacząć się psuć.



a ile kasiorki masz na samarkę?
  
 
Nie pamiętam , który to byl rocznik ale widzialem już dwie Łady pomalowane na niebieski metalic i niestety bardzo wyłaziła rdza. Wygladało to tak jakby auta zupełnie nie mialy podkładu pod lakierem.Ale był to 95-albo 96. Chyba ,ze to nie reguła.
 
 
Z kasiorka to jest tak ze jeszcze jej nie mam wsumie .Ale podlapalem teraz fajna robote dosyc dobrze platna ,wiec cosik moze odloze na ten cel.No i zalezy oczywiscie za ile bym sprzedal moja obezna Ładna .Ale mysle ze docelowo moze zgromadze okolo 6 tys.(takie jest moje pobozne zyczenie ).Pozdrawiam