Prospekty, foldery, fotki, publikacje związane z FSO - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-09-17 23:01:08, GUCZII pisze:
wycinek z AŚ


o moje zdęcie, kiedy to było......
  
 
Witam mam takie dokumenty;





Gdyby ktoś chciał się zamienić za podobne o tej samej tematyce to proszę o kontakt
  
 
"charakteristics"
  
 
Posiada ktoś moze jakieś gazetki firmowe FSO - Kalejdoskop?
  
 
Jakieś posiada, ale nie odda.
  
 
Witam posiadam kilka prospektów samochodu marki Polonez (język Fiński)
Byłbym w stanie zamienić je na równie mało znane prospekty, reklamy ale z Polskim Fiatem 125p w wersjach specjalnych czyli AC/MC oraz Sport, tak więc gdyby ktoś miał coś ciekawego przykładowo w dwóch egzemplarzach i byłby w stanie się zamieniać to proszę pisać...

1


2


3



[ wiadomość edytowana przez: pb125p dnia 2012-12-02 11:20:12 ]
  
 
Z okazji ostatniego jubileuszu 45 lat od powstania pierwszego 125p udałem sie do kiosku oraz empiku aby znaleść jakieś informacje prasowe - miałem szczęście Auto Świat wydał super katalog z klasykami; opis min; 126p, 125p, Poloneza (replika wersji 2000) i wiele innych





(sory za jakość fotek, nie jestem fotografem)
  
 
Cytat:
2012-12-02 11:36:55, pb125p pisze:
Z okazji ostatniego jubileuszu 45 lat od powstania pierwszego 125p udałem sie do kiosku oraz empiku aby znaleść jakieś informacje prasowe - miałem szczęście Auto Świat wydał super katalog z klasykami; opis min; 126p, 125p, Poloneza (replika wersji 2000) i wiele innych (sory za jakość fotek, nie jestem fotografem)



Miałbyś możliwość zrobienia skany artykułu z poldkiem?
  
 
Szukam info n/t nazwy tej przyczepki. Widziałem jej jedno zdjęcie, jest produkcji DDR - może ktoś z was mógłby mi pomóc? Nie moge jej wygooglać, wychodzą mi jedynie normalne przyczepy kempingowe z ddr :/

  
 
Cytat:
2012-12-06 11:39:55, DoliN pisze:
Szukam info n/t nazwy tej przyczepki. Widziałem jej jedno zdjęcie, jest produkcji DDR - może ktoś z was mógłby mi pomóc? Nie moge jej wygooglać, wychodzą mi jedynie normalne przyczepy kempingowe z ddr :/


Cześć, Camptourist Klappfix CT6...
  
 
Wielkie dzięki!
  
 
Wygrzebane ze starych szpargałów


[/URL][/IMG]
  
 
Z napisem Polonez?

  
 
No co? Zawias, silnik, skrzynia, most, układ kierowniczy, płyta podłogowa - prawie wszystko na polonezie

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 








Więcej na stronie اتفضل يا باشا الشوية دول
  
 
Też bardzo ciekawy Club FSO
  
 
Genau. Sehr interessant

MfG
Adamus
  
 
Tu też jakieś dwa słowa o FSO na stronie .hu
  
 
Auto Sukces



Auto Świat



Moje Auto


Normalnie udzieliło mi się uczucie taniości

[ wiadomość edytowana przez: GUCZII dnia 2014-05-01 01:11:58 ]
  
 
FSO Polonez - moto.pl