Jak ktos mi pomoze dostanie skrzynke PIVKA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuje pomocy
A mianowicie chodzi o spojlery do PF125p
nie mowcie mi ze nie ma ogladalem sobie fotki ze zlotow i znalazlem pieknego fiata czrwonego ze spojlerami mial charakterystyczne skrzydlo takie jak w Alfach 156 i napisem Pioneer na tylniej szybie .
Za pomoc w odnalezieniu firmy co robi spojlerki skrzyneczka dobrego pivka ( albo Whiski )
Za udzielenie inf z gory THX
  
 
To ja poproszę browca

ten fiat był robiony w naszej firmie partnerskiej - zobacz do działu PARTNERZY - Producent Spojlerów

----------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - rzekła rdza do rdzy
  
 
Takiej odpowiedzi moga udzielić tobie koledzy z Gdańska , albo z Gdyni (jak sie nie mylę to ten Fiat jest z Gdańska), i tam były robione te spoilery. Wal na Priva do GDA albo SKORA, napewno tobie pomogą.
  
 
Schill - spóźniłeś się z odpowiedzią o całe 12 sekund
  
 
13 - Janio, trzynaście sekund - takze skrzynka dla mnie,
RiderCross jak sie umówimy na odbiór
  
 
Ale mnie zrobiłeś GDA.
  
 
Cytat:
2003-03-13 12:28:11, GDA pisze:
.... takze skrzynka dla mnie




Zabierz tę krzynkę do Sulejowa
  
 
szkoda ze nie maja strony WWW przejrzal bym se co oni tam maja ciekawego w ofercie
Nie orjentujecie sie ile stoi taki zestawik ospojlerowania??
To komu nalezy ta skrzyneczka??
I jakie to ma byc te pivko??
  
 
Cytat:
2003-03-13 13:03:03, RiderCross pisze:
I jakie to ma byc te pivko??




Piwko dla prezesa,był najszybszy ,jak znam upodobania kulinarne Krzyśka to najlepiej zimne
  
 
zamiast kupowac piwko to wpłać 25zł i zostań klubowiczem!!
Myślę że Krzysiek nie będzie zły!
  
 
Cytat:
2003-03-13 13:10:17, NoBo pisze:
zamiast kupowac piwko to wpłać 25zł i zostań klubowiczem!!
Myślę że Krzysiek nie będzie zły!



... zwłaszcza, że skrzynka piwa za 25zł to ... no cóż, ja nie byłbym odważny wypić to piwo
  
 
Cytat:
2003-03-13 13:03:03, RiderCross pisze:
szkoda ze nie maja strony WWW przejrzal bym se co oni tam maja ciekawego w ofercie


To nie jest typowy zakład produkujący spojlery, są to można powiedzieć "magicy" którzy zrobią wszystko co sobie wymyślisz - tak był robiony ten Fiat, tak też niedawno zrobili Trabanta. Jedziesz do nich z "wizją", zdjęciem i za kilka dni odbierasz auto
Więcej szczegółów pewnie dopisze Skóra, sam ma z tamtąd spojlery przy swoim poldku i to dzieki niemu mamy tam zniżke
  
 
Co tu duzo pisac wstawiasz fure dajesz fotke lub wizje na kartce jak ma wygladac i za pare dni masz zrobiony i wcale nie za duza kase.
  
 
Ja wlasnie odebralem moje autko od panow z Oruni. Niestety pech chcial ze sasiad dostal dwa dni wczesmniej prawo jazdy i niestety zatrzymal sie na tyle mojego slodkiego autka. Co do spojlerkow to maja teraz nowy wzor przodu ( proponowali mi zmiane ) ale jak dla mnie nie bede juz za duzo wydziwial. Wpadnij w niedziele na spot to bedzie okzaja do pogadania.