Www.zetecinside.com

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Każdy Zetec-maniak powinien zainteresować się stronką: www.zetecinside.com
  
 
Nie mam co prawda zeteca, ale stronkę oglądałem już. Wiosną...

  
 
Tak też myślałem... Ale ja Ci jeszcze coś wynajdę.
  
 
świetnie ja mam zeteca
  
 
Jejku już pędzę. Może się w końcu dowiem czegoś pewnego!!!!
Dzięki
  
 
w gwoli przypomnienia - bo rodzą się tematy o zetecach na potęgę
  
 
Nic nie mówię, ale pierdoły powypisywali na tej stronie Pierwsze co widzę to napis że zetec 1,8 130PS i 115PS to ta sama konstrukcja tylko różni się wałkami i po zmianie wałków mamy 130PS
  
 
Cytat:
2007-12-27 00:02:02, yezXR3i pisze:
Nic nie mówię, ale pierdoły powypisywali na tej stronie Pierwsze co widzę to napis że zetec 1,8 130PS i 115PS to ta sama konstrukcja tylko różni się wałkami i po zmianie wałków mamy 130PS


no.. silnik ten sam... kolektor, przepustnica, walki, komputer, do pelni szczescia natrysk na denka tlokow... i jedziesz 130ps... poczytaj po forum...
  
 
Cytat:
2007-12-27 01:47:49, zenq pisze:
no.. silnik ten sam... kolektor, przepustnica, walki, komputer, do pelni szczescia natrysk na denka tlokow... i jedziesz 130ps... poczytaj po forum...



no to jak ten sam jak trzeba to wszystko pozmieniać A oni piszą że wałki wystarczy podmienić - i tu właśnie mi się ta strona niepodoba. Tak prosty temat a oni pierdoły wypisują. Już bliżej 105PS do 130PS niż 115 do 130...
  
 
a mnie zawsze to meczy, czy ZETEC rozni sie czyms od DOHC.Poza napisem na pokrywie oczywiscie. Pewnie glupie pytanie, no ale madrzejszy nie jestem
  
 
Cytat:
2007-12-31 08:48:14, ZieleTDH pisze:
a mnie zawsze to meczy, czy ZETEC rozni sie czyms od DOHC.Poza napisem na pokrywie oczywiscie. Pewnie glupie pytanie, no ale madrzejszy nie jestem



wszystkie zetecki do dohc... ale nie wszystkie dohc to zeteki... np RSowe dohc to calkiem inna konstrukcja, bazujaca na 8v ze scierki...