Poleprzyc parametry na chwile

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
mam pytanko jak mozna wciagnac wiecej mocy na chwile , z kolega sprawdzalismy ile mamy do setki i zastanawiam sie czy jest jakis sposub prosty aby poprawic przyspieszenie , ktos ma jakies patenty
  
 
na chwilę?? to n2o ;) a tak na serio, to można ściągnąć filtr, jeśli trafisz tak, że mieszanka się nie zrobi zbyt uboga, to będzie lepiej (chyba)
  
 
Ja nie chce dawac głupich pomysłow ale przez pewnien okres czasu mialem zamontowana pompe od poloneza :) i odpływ mialem poprowadzony nie do baku tylko do gaznika :)
zrywał asfalt na 2-jce ale taka dawka paliwa na pewno nie jest zdrowa dla silnika.
Barry wpadł kiedys na pomysł zeby do woreczka na plyn do spryskiwacza wlac benzynę :) i gumowym przewodem pociagnac do gardzieli hehe

n2o to chyba najbezpieczniejsze i najrozsadniejsze chwilowe dopalanie, jesli uzywa sie tego z umiarem
  
 
ja bym acytowal zendera "samostartem go"
  
 
drutem zwiaz obydwie przepustnice :)
zeby razem sie otwieraly :]
zwiaz to moze nie doslownei :> ale jak zobaczysz to bedziesz wiedzial co zrobic :]
  
 
mozesz zdjac pasek klinowy... ale to naprawde na bardzo chwile ;)
  
 
przestawa zapłon na maxa go przyspiesz do 100 powinno byc dobrze ale tylko na chwile bo stukowe cie zabije
  
 
umnie to jest dziwne :>
bo przyspieszam na maxa zaplon
i nie ma zadnego stukowego :)
na 4 biegu z 40 jechalem pod gore nic zero :]
dziwne
  
 
Na chwile można wyrzucić kanape , zapas , narzędzia , zapasowe części(ja zawsze mam troche w bagażniku )u mnie to prawie 100 kg co przy tej samej mocy daje lepszy wynik do 100 lub na 400 m , wyjęcie filtru powietrza też fajne , no i u mnie przełączenie z LPG na wache też daje swoje na chwile , bo pali z 18...
  
 
a tak sie spytam z ciekawości ile masz do setki i jaki masz motor?