Czy mozna zamontowac dodatkowe halogeny do espero.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie,
Czy mozna zamontowac dodatkow halogeny do espero. Chodzi mi o to czy wytrzymaja kable i ogolnie cala elektryka, kabelki poprowadzilbym od seryjnych alogenów, a noe umiescilbym obo seryjnych w tej plastikowej kratce.

Pozdrawiam
Woj
 
 
el0!

jak chcesz zamienic stare na nowe to noa problema (stare odlaczone).
lecz jesli chcesz dolaczyc dodatkowa pare to musisz
poprowadzic nowe obwody na przekaznikach. ale co na to
powie alternator to nie wiem...
ja niestety znam to tylko z zycia 126p...
  
 

Czyli nic z tego. Tak myslalem ze moze miec troche ciezko.
A czy mozna zamienic stare na nowe. Tylko tak zeby zamiana miala sens to musza byc jasniejsze czytaj mocniejsze swiatlo.
Czy mozna cos takiego osiagnac bez zmiany "mocy"

Jak myslicie>

Pozdrawiam
Woj
 
 
oczywiscie ze mozna wszystko mozna hehe..jak sie ma odpowiednia ilosc kasy..poszukaj w sieci na pewno cos znajdziesz a co do pomyslu zeby dopiac je obok starych to nie jestem na 100% pewien ale na 99% ze sa przeszkody prawne..tzn samochod moze miec najwyzej jedna pare dodatkowch reflektorow..a te juz przeciez mamy fabrycznie..tak czy siak ja bym raczej pomyslal o dobrych zarowkach niz halogenach
  
 
przepisy mowia ze w samochodzie niemoze byc wieciej niz 6 zrodel swiatla z przody czyli mozesz jeszcze jedna pare dołorzyc spokojnie druga sprawa ze niema zabardzo gdzie tego dać bo jak dasz w kratkach to diagnosta ci powie że są zablisko. jak chesz moczne lampki dołrzyc a przeszkody finansowe nie istnieja to polecam zestaw Henonowy HELLI jedyne 2500zł ale przy tych swiecidelkach brakło im skali na pomiarze strumienia światła wiec jak chjesz .... mieć oświetlenia jak z filmu o ufo to polecam.....

aa jezeli ktos sie pyta o przetwornice do xenonow to w komplecie jest juz wszystko lacznie chyba z przekaznikami.... tylko podpinac i wypalać innym oczka....

a teraz biedniejsza opcja... kup se 6 sztuk zarówek osrama +50% światła zamontuj je w miejsce obecnych i już bedziesz miał bardzo znaczną poprawe świateł z przodu..... dotego przepisowo i tanio bo jakies 140zł cie to szarpnie.