Kompilacja DOHC - kompendium wiedzy na CD - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdyby ktoś mógł podesłać płytke na kresy wschodnie a mianowicie do Białegostoku... byłbym wdzięczny :] jeżeli ktoś oponuje to podam adres po kontakcie przez gg albo maila

1504380

zylkowpiasta.pl
  
 
Cytat:
2005-09-04 00:11:47, rdt pisze:
sorki wiec sie pomylilem - oczywiscie plytke jezeli chcesz moge nadal podeslac no problemo p.s. jaki bedziesz mial termostat??


Nad takimimi szczegółami się jeszcze nie zastanawiałem. Pewnie pójdzie po całości ze 132, tylko chłodnica będzie prawdopodobnie ta cofnięta z Df, a wentylator się zobaczy na końcu. Na razie jestem zajęty przygotowywaniem karoseri pod swaping, obspawing, poszerzing i malowanko.
  
 
Dobra panocki, żem wrócił już chyba na dobre . W poniedziałek pośle kolejną porcje płytek w świat .

ps. Termostat jest tutaj zdecydowanie OT, żeby nie powiedzieć faux pa .
  
 
Vazyl poprosze o adres na prive
Race - to chodzi o termostat z DOHC wiec Twoje uwagi nie do konca są sluszne
  
 
Ale to nie jest temat nawet o silniku tylko o materiałach informacyjnych - pół biedy jakby z termostatem wjechać do tematu o skrzyni itp. .
  
 
sorry ale materialach informacyjnych na temat czego do jasnej cholery ze sie czepiasz
chyba nie cen buraków cukrowych
  
 
Nie rozumiem dlaczego się denerwujesz. Temat powstał po to by ułatwić dystrybucje płyty z materiałami tak by każdy kto chce mógł dostać kopie. Kwestie techniczne mozna przeciez poruszac w dziesiątkach innych tematów...
BTW - juz niedługo wróce do przekopywania działu i postaram się zarzucić DOHC FAQ w końcu .
  
 
Cytat:
2005-09-28 23:51:17, Race_D pisze:
Temat powstał po to by ułatwić dystrybucje płyty z materiałami tak by każdy kto chce mógł dostać kopie.


Race-D wielka prosba o wysylke plytki do wielkopolski. bardzo jest oczekiwana ...... jak ci pisalem na priva, pokryje koszty. wg. mnie dobrym kontaktem jest Kroolik.
wielkie pozdro od Wielkopolskiej Frakcji FSOAK
  
 
Witam!
Jestem już szczęśliwym posiadaczem płytki z kompilacją, niestety nie mogę otworzyć rozdziałów 2, 8 i 18 Croft'a. Dr_Przemek od którego dostałem płytkę (wielkie dzięki) ma ten sam problem.
Czy można prosić o podesłanie działającej wersji do wawy? Pozdrawiam.
  
 
Krakow... Czemu Krakow jeszcze nie ma? Mam nagrywarke DVD i moge rozdawac te plyte ubogim i potrzebujacym, ale najpierw musialbym ja dostac. Jak ktos jest chetny do wyslania krazka do Krakowa, bylbym zobowiazany
  
 
Płytka będzie niedługo już chyba w każdym regionie . Najpierw chce rozpracować te uszkodzone rozdziały Croft'a ale też mam z tym problem . Jak to ugryze to tutaj napisze...
  
 
Cytat:
2005-10-31 00:43:18, Race_D pisze:
Płytka będzie niedługo już chyba w każdym regionie . Najpierw chce rozpracować te uszkodzone rozdziały Croft'a ale też mam z tym problem . Jak to ugryze to tutaj napisze...



Witam !!

Jak naprawisz te archiwa to moglbys mi podeslac kompedium CD ? adres podalem na gadu... i na prv :]
  
 
a moze po prostu skopiować crofta z dobrego źródła?
  
 
wyslij mi bez crofta, prosze. Croft lezy sobie kulturalnie miedzy innymi ksiazkami wiec nie potrzebuje duplikatu na plytce....
  
 
Cytat:
2005-10-31 09:56:19, Bodzioo pisze:
a moze po prostu skopiować crofta z dobrego źródła?


Już się w tym pogubilem i nie wiem co od kogo miałem . Przejrze swoje płytki i dam znaka jak wymodze dobrą wersje.
Kosa, pojaw sie na gg może .
  
 
dzięki za płytke. chętni z wrocka zgłaszać się do mnie. płytki będę rozdawał za free
  
 
Witam,

Chętnie też stanę się posiadaczem takiej płytki, tylko, że z działającym Croftem.

Piszcie na maila: Igor.Lange@mg.gov.pl lub tel. 502 667 065

Czy dobra płytka jest w Warszawie?
Prosze o info.

Mocarz
  
 
DZIEKI WIELKIE ZA PŁYTKE WIELE SIE NAUCZYŁEM!!!!!
  
 
witam
tez chetnie stal bym sie posiadaczem takiej kompilacji
  
 
Ma może ktoś tę płytę w Wielkopolsce? Jak nie to może ktoś by mi taką płytkę wysłał? Koszty oczywiście pokryję + jakaś flaszka
Byłbym straaaasznie wdzięczny...

[ wiadomość edytowana przez: KinioPP dnia 2006-05-29 19:14:12 ]