Fotki 207 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja tez nie dbam teraz i tem mam podobny przebieg. I co?
a wiek?
  
 
Cytat:
2005-12-14 16:44:40, adasco pisze:
ja tez nie dbam teraz i tem mam podobny przebieg. I co? a wiek?



no ale co chcesz udowodnić? że pug w kombi taki cool? ale za jaką cenę

zresztą nie w tym rzecz... nowe pugi są IHMO w większości nieładne.
  
 
niczego udowadniac nie musze, a juz z pewnoscia nikomu tak negatywnie nastawionemu jak ty.
za jaka cene? Za przystepna!!!!! Tanszy od 111 w zakupie, a i czesci pewnikiem tez latwiej dostepne.
  
 
Cytat:
2005-12-14 20:12:17, adasco pisze:
niczego udowadniac nie musze, a juz z pewnoscia nikomu tak negatywnie nastawionemu jak ty. za jaka cene? Za przystepna!!!!! Tanszy od 111 w zakupie, a i czesci pewnikiem tez latwiej dostepne.



no przesadziłeś i ceną i z dostępnością....
ja wcale nie jestem negatywnie nastawiony. to że mi się nie podoba nowa linia puga nie oznacza że nic z tej marki do mnie nie przemawia. 406 coupe było zajebiste, nawet w seledynie... 407 podoba mi się ale tylko w czerni. pierwszy partner miał super optykę w reflektorach i 800kg ładowności (najlepiej w swojej klasie). co prawda na naprawy zapłaciłem więcej niż kosztował nowy, ale cóż... był fajny. teraz go zepsuli tymi wielkimi, wyłupiastymi lampami. wygląda jak.. a nieważne...
nie zmienia to jednak faktu że linia 607 mi nie podchodzi. a 207 to nieporozumienie. IHMO!!!

wybacz Adaś, ale nie zamierzam bezkrytycznie wychwalać pod niebiosa każdego puga tylko dlatego że to będzie poprawne polityczne. i nie szukaj podtekstów tam gdzie ich nie ma.
  
 
Mi się 607 podoba
śliczne jest
jeździłem takim,tylko srebrnym

607

bardzo fajne auto
  
 
Owszem bardzo ładne jest 607, tylko jak ktoś ma tyle forsy to po grzyba kupować Puga?? Ja nie jestem prezydentem Francji abym musiał jeździć francuskimi autami, za tą forsę kupiłbym Alfę Romeo, Audi czy Lancie.
DEx
  
 
Cytat:
2005-12-16 01:16:19, mwarchalowski pisze:
, za tą forsę kupiłbym Alfę Romeo,[...] czy Lancie. DEx


nooo to bys normalnie interes zycia zrobił.....

audi rozimuem ale te dwa .....
  
 
Cytat:
2005-12-16 01:16:19, mwarchalowski pisze:
Owszem bardzo ładne jest 607, tylko jak ktoś ma tyle forsy to po grzyba kupować Puga?? Ja nie jestem prezydentem Francji abym musiał jeździć francuskimi autami, za tą forsę kupiłbym Alfę Romeo, Audi czy Lancie. DEx


jakie audi bys kupil za ta kase? A4?
  
 
Najtańsza nowa 607 kosztuje 148tyś, najtańsze Audi A6 kosztuję 154, 340. Jak dla mnie to nie jest wybór bo tu nie ma się nad czym zastanawiać.
Arsen ty lubisz PEUGEOT`a ja auta włoskie i jak bym miał tyle forsy to bym miał gdzieś, czy to się psuje czy nie tylko kupił ALfe z 3.0 i cieszył się życiem, o ile dużo by mi go zostało.
www.uzywane.mojeauto.pl/raport/
Zresztą wiele pada tu słów o takiej czy innej awaryjności takiej czy owej marki, panowie skąd te osądza, chyba nie uważacie, że takie rozmowy do czegoś prowadzą?? Ja proponuję, poczytać to co piszę na ten temat firma zajmująca się już parę lat tą problematyka, myślę o Dekrze. Zapraszam na link i proponuję porównać wynik np. Fiata Punto lub CC i 106 (7lat) a potem porównać ich cenę oraz cenę części zamiennych i serwisu a potem będziemy mogli się kłócić
P.S
Niestety alfy 156 tam nie widziałem a alfa 145 jest jeszcze z tej bardzo starej rodziny fiata, wiec naprawdę nie ma sensu brać jej pod uwagę.
Z poważaniem DEx
  
 
Cytat:
2005-12-16 17:11:07, mwarchalowski pisze:
Arsen ty lubisz PEUGEOT


dlatego zrozumiełe jest dlaczego jestem na tym forum i wypowiadam sie kulturalnie
Cytat:
2005-12-16 17:11:07, mwarchalowski pisze:`a ja auta włoskie


cóz... to jednak forum o autach francuskich...
  
 
takie raporty to ja osobiscie mam gdzies... Oni te procenty wyliczaja z niemieckich serwisow. A tam szwaby jada z przepalona zarowka... I to wchodzi w te procenty tej awaryjnosci... Moja 106 ma teraz 8 lat, ja zrobilem nia prawie 15 tysiecy i ani razu mi sie nie zepsula, zawsze dojechalem nia tam gdzie chcialem, sorki raz mi puscila uszczelka w prawym tylnym tloczku w bebnie i puscila plynu hamulcowego troche... I to jest powazna awaria? zwykla guma ktora spraciala, to samo sie moze zdarzyc i w pugu jak i w 8 letnim mercedesie...
  
 
Wiec, dlatego można „jechać” włoskie samochody a jak się komuś linia 207 się nie spodoba to won??
Jak ktoś mi powie, że mu się 110 nie podoba, to jego sprawa, jak wiele osób dziwi się, że jestem w klubie Lady a nie innej marki to tez ich sprawa, ale to nie znaczy, że im muszę rzucić jakąś „ciętą” ripostą. Powiem dla osłody, że Lada w teście Dekry zajmowała kiedyś Samara miejsce około 100 i nie wstydzę się tego napisać. Naprawdę o ludziach nie świadczy jakimi samochodami jeżdżą i naprawdę nie wydaje mi się abym kogoś uraził swoimi wypowiedziami, mimo to jeśli tak jest to przepraszam.
DEx
P.S
A ja i tak uważam, że 206 nie powinno być jeszcze zmienia, bo wystarczyłoby dodać parę chromów i poprawić tworzywa, w środku i wszystko było by super. 307 poprzedniej generacji też bardziej mi się podobał tak jak Punto II przed zmiana mordki na cos co przypomina wytrzeszcz.
  
 
Cytat:
2005-12-16 18:32:34, mwarchalowski pisze:
Jak ktoś mi powie, że mu się 110 nie podoba, to jego sprawa, jak wiele osób dziwi się, że jestem w klubie Lady a nie innej marki to tez ich sprawa, ale to nie znaczy, że im muszę rzucić jakąś „ciętą” ripostą. Powiem dla osłody, że Lada w teście Dekry zajmowała kiedyś Samara miejsce około 100 i nie wstydzę się tego napisać. Naprawdę o ludziach nie świadczy jakimi samochodami jeżdżą

nie pisz jak pewnien taki jeden.. bo nie o to tu chodzi.. po co robic 2 syf skoro juz jeden jest zrobiony?? czy ktokolwiek przy czyms tu sie upiera? ja wybrałem peugeota i przy całym jego chu wym pomyslunku technicznym jest cudny porostu wygoda jak ta lala
co nie znaczy ze nie lubie i nie planuje miec innej marki.. ale to nie forum o tej marce... ani o rowerach od tego jest inne forum

AHA TO NIE JEST TAMTO FORUM TU WYPOWIEDZI NIE SA KIEROWANE DO KOGOKOLWIEK OSOBISCIE!!!!


[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2005-12-16 18:53:40 ]
  
 
Cytat:

cóz... to jednak forum o autach francuskich...

ale to nie forum o tej marce... ani o rowerach od tego jest inne forum



jasne... dlatego na tamtym forum można pisać o każdej marce, a na tym wyłącznie o pugu... i to wyłącznie dobrze.
powyższy tekst jest takim klikaniem do monitorka... i nie ma na celu... blabla...


Dex, w życiu nie wybrałbym alfy w porównaniu z A6. alfa jest piękna, ale to fiat. i tak jest wykonany. w dodatku ma marne zawieszenie. nie pojeździsz nim po zakrętach. ale jak ktoś lubi taki typowy dupowóz do "wożenia się" to jest to odpowiednie auto
ja jednak zdecydowanie wolę mięc poczucie panowania nad autem. alfa mi tego nie daje.

Cytat:
Naprawdę o ludziach nie świadczy jakimi samochodami jeżdżą i naprawdę nie wydaje mi się abym kogoś uraził swoimi wypowiedziami, mimo to jeśli tak jest to przepraszam.



niestety dość powszechne jest że samochód jest przedłużeniem penisa. sądząc po niektórych wypowiedziach jest w tym dużo prawdy...
  
 
Góral jak czytam to mam wrażenie, że ty jeździłem jakimś innym autem a nie Alfą, bo kurcze to ma naprawdę agresywnie zestrojone zawieszenie i układ kierowniczy. Zreszta na CNN w Top Gear widziałem jak testują nową 166 i byłe raczej zadowoleni.
Ale, żaby nie było, że znowu jest OT

Mi sie podoba a wam??
  
 
Mnie Peugeoty sie podobaja! Kolega ma 206, sympatyczny samochodzik. Brat cioteczny mial 405 1,9 w benzynce (byla taka?? a moze 1,7?) i smigal bardzo ladnie. Nowa 207 mi sie podoba, 607 tez ladna. Ale na tym niestety koniec. Ja bym sobie takiego samochodu nie kupil! On jest ladny, ale jakos nie dla mnie! Ja tam wole inne samochody (niektorzy domyslaja sie pewnie jakie )
Pozdrawiam serdecznie posiadaczy Peugeotów!
  
 
Goral, male wyjasnienie: TO JEST FORUM POSIADACZY I SYMPATYKOW PEUGEOTA. Nie jestes ani jednym, ani drugim. Mam zatem prosbe, abys zaprzestal pisywania tu, bo oprocz zgryzliwych zazwyczaj komentarzy nie wnosisz nic konstruktywnego do rozmowy. Sorry, ale taka jest prawda. Jak bedziemy chcieli poczytac kasliwe uwagi, zawsze mozemy zajrzec na forum FSO.... niekonieznie musimy to tolerowac u nas. Proponuje taki maly rozejm. Idz swoja droga, my swoja....
zauwazyes, zeby ktos z tego forum zachowywal sie tak jak ty - na forum o CB?
Wiec uszanuj to i nie laduj sie z butami, ok?
A od rozmow o dupie maryni czy jezdzeniu alfami jest wolny temat. Podwieszony nawet.

Co do meritum - coupe jak zwykle piekne, ale 406 bylo agresywniejsze z wygladu. A alfy sa piekne.... brera to dzielo sztuki. Jesli jedza w polowie tak, jak wygladaja, to juz jest dobrze. Ostatnio mialem okazje powozic paroma porzadniejszymi autkami i... rozczarowanie. Jesli chodzi o komfort i zachowanie na drosze, to nie prowadzilem nic lepszego jak XM. Takie a6 to przy XMie to drezyna i tyle.
  
 
Dziwie się, że Krycho się o to A6 nie obraził, zresztą ja też lubie Audi, jako chyba jedną niemiecka firmę. Wiecie wszystko zależy, czym, dla kogo jest komfort jedni powiedza, że lubią bardzo lekko kręcić kierownica jak w starych mercedesach a ja tego nienawidzę, wole czuć, kiedy jadę prosto a kiedy skręcam. Tak jest ze wszystkim tzn. fotelami, ja np. lubię mocno profilowane, lubię też w miarę sztywne zawieszenie, kocham prace silnika i ta nawet bardzo głośna jak w starych 131 innym to przeszkadza mi nie. Wiece pewne moje koleżanki lubią tylny podłokietnik w ladzie (też go bardzo lubię) dla innych jest za miękki.
P.S
Jak dla mnie 406 nie była agresywna, ale miała fajną linie zresztą widać, że włoską.
DEx
  
 
Masz szczescie, ze nie mam dzis czasu, to sie nie wczytywalem zbyt mocno Ale jutro przeczytam dokładnie!!
Dobranoc!
  
 
Cytat:
2005-12-17 00:21:23, adasco pisze:
Goral, male wyjasnienie: TO JEST FORUM POSIADACZY I SYMPATYKOW PEUGEOTA. Nie jestes ani jednym, ani drugim. Mam zatem prosbe, abys zaprzestal pisywania tu, bo oprocz zgryzliwych zazwyczaj komentarzy nie wnosisz nic konstruktywnego do rozmowy. Sorry, ale taka jest prawda. Jak bedziemy chcieli poczytac kasliwe uwagi, zawsze mozemy zajrzec na forum FSO.... niekonieznie musimy to tolerowac u nas. Proponuje taki maly rozejm. Idz swoja droga, my swoja.... zauwazyes, zeby ktos z tego forum zachowywal sie tak jak ty - na forum o CB? Wiec uszanuj to i nie laduj sie z butami, ok? A od rozmow o dupie maryni czy jezdzeniu alfami jest wolny temat. Podwieszony nawet. Co do meritum - coupe jak zwykle piekne, ale 406 bylo agresywniejsze z wygladu. A alfy sa piekne.... brera to dzielo sztuki. Jesli jedza w polowie tak, jak wygladaja, to juz jest dobrze. Ostatnio mialem okazje powozic paroma porzadniejszymi autkami i... rozczarowanie. Jesli chodzi o komfort i zachowanie na drosze, to nie prowadzilem nic lepszego jak XM. Takie a6 to przy XMie to drezyna i tyle.



ok, panie moderator psiakrew. uszanuję twój brak tolerancji dla innego zdania niż peany pochwalne dla puga.
w rozmowie telefonicznej dokładnie ci opisałem co mi się nipodoba w 207 i dlaczego. widać nie dotarło...
kilka postów wyżej również napisalem co mi się w marce PODOBA, widać nie zauważyłes. szkoda.

a żeby nie było że OT:

ostatnio mialem okazję POJEŹDZIĆ kilkoma porządnymi brykami. porównywanie xm do a6 to jak porównywanie trabanta z polonezem...
btw. poprowadzić to można wózek na spacer.
oczywiście dla kogoś kto nie ma żyłki sportowej a6 może być za twarde, ale to nie zmienia faktu że przy większych prędkościach połączenie awd ze znakomicie zestrojonym zawieszeniem powoduje iż samochód jest bardzo przewidywalny, neutralny w zakrętach, dający poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Dex, jednak alfą 166, tyle że nie najnowszym modelem a rocznik 2004. to auto owszem ma pięknie brzmiący silnik, ale nie służy do szybszej jazdy. jest to o tyle dziwne że alfy od dłuższego czasu przodują w klasie samochodów turystycznych (model 155).
w top gear byli zachwyceni wyglądem, wnętrzem itd. ale najbardziej podobał mi się tekst: w pierwszym roku alfa traci na wartości szybciej niż rozpędza się do setki...