Wymuszanie na moderatorach...?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przemek Wawa, vel Przemek67 napisał w wątku:
?Forum 4x4 - Niwka
cyt: "No i nie bedziesz wymuszal jak przedszkolak na "boysach" od Niv, aby pisali na starym forum a nie tutaj na 4x4, tak jak w ubieglym tygodniu ... Podac ten watek i sciezke dostepu do niego? Watek i tak zostal zablokowany, bo wydal sie niedorzeczny nawet w opinii Moderatorow ... "

Odnosząc się do w/w:
1. Moderatorzy -> czy mój wątek, gdzie prosiłem, żeby ofrołdowcy pisali na tym forum lub też na tym (bo ja biedny nie mam czasu, aby śledzić oba Fora - LKP i rajdy4x4 - i jakoś częściej jestem na forum LKP), został uznany przez kogoś z Was za niedorzeczny !? Proszę miś się przyznawać -> prosto w oczy, imiennie .
2. Jeśli był inny powód zablokowania -> proszę o podanie w/w.
2. Gdzie w ogóle jest ten wątek, bo z tego wszystkiego nie mogę go znaleźć... ?
3. Czy ja coś na Was wymuszałem... "boysy" ?


Qrna -> jestem osłabiony obserwując bezładne szamotanie się Naszego Kolegi w... coraz bardziej ciasnym dla Niego internecie. Szczególnie w kontekście tego, że nie potrafi się przyznać do błędu, nie potrafi wyartykułowac drobnego "przepraszam"...
  
 
1. Tak, bo zakladales watki na 4x4 a nie tu, a do innych masz o to pretensje.
2. Tak, bo takie dyskusje powinny sie znalezc tu, a nie na 4x4. Temat nie dotyczy Nivy ale forum.
3. Nie chcialbym aby podobne pyskowki , znajdowaly sie w dziale Niva. Weryfikowac nas powinien teren, a nie slowa. I ci ktorzy tego nie rozumieja albo nie dorosli niech pisza obok (wolna wymiana mysli ma wreszcie swoje miejsce )
4. Reakcje na Twoje i Przemka wypowiedzi.
No mysle ze imiennie i po mesku powiedzialem ci co mysle. I zapraszam do polemiki wlasnie tu.
I podrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-11-03 15:05:25 ]
  
 
Cytat:
2003-11-03 15:03:39, boreg pisze:
1. Tak, bo zakladales watki na 4x4 a nie tu, a do innych masz o to pretensje.



Proszę o przykład, gdzie ja niby mam do kogoś pretensje o zakładanie gdzieśtam wątków. Jak sobie Szanowny Boregu przypomnisz, to zauważysz, że zawsze byłem zwolennikiem pełnej wolności dla wątków. Tak na marginesie -> ja nie widzę "tu" ani "tam", mam wszystko wymieszane .
Jeśli Twoim zdaniem jakiś wątek nie nadaje się do jakiegoś podforum, to najprościej chyba go przenieść, a nie usuwać. Jesli dobrze zauważyłem wątek założony przez Przemka67 po uznaniu go za persona non grata został... usunięty. A prosiłem, żeby go przenieść na bardziej widoczne podforum.


  
 
Cytat:
2003-11-03 15:03:39, boreg pisze:
Weryfikowac nas powinien teren, a nie slowa. I ci ktorzy tego nie rozumieja albo nie dorosli niech pisza obok (wolna wymiana mysli ma wreszcie swoje miejsce )



Nie tylko teren powinien nas weryfikować. Jeśli ktoś jest chamski i obraża innych, to jest to także element "weryfikacji". Ba powiem więcej -> ja jestem na tym forum nie dlatego, że mam Ładę, że mogę sobie z Wami pojeździć w terenie, ale głównie dlatego, ze znalazłem tutaj wielu bardzo wartościowych i kulturalnych ludzi. Ja - mimo, iż mieszkam w Wawie i byc może "ucierpię" na tym, bo nie będę mógł z Wami wspólnie pojeździć - mam odwagę cywilną i sprzeciwiam się stanowczo takim postawom, jakie zaprezentował Przemek. Można mieć różnice w poglądach, ale można je w różny sposób wyrazić.
  
 
Cytat:
2003-11-03 15:38:06, Mariusznia pisze:
Jak sobie Szanowny Boregu przypomnisz, to zauważysz, że zawsze byłem zwolennikiem pełnej wolności dla wątków. Tak na marginesie -> ja nie widzę "tu" ani "tam", mam wszystko wymieszane .



Teraz mowisz z sensem. Zgadzam sie z toba, z jedna uwaga: pomysl czasem o ludziach, ktorzy nie maja szybkiego lacza - oni naprawde traca duzo kasy, szukajac tego co ich interesuje.

Cytat:
2003-11-03 15:38:06, Mariusznia pisze:
Jeśli Twoim zdaniem jakiś wątek nie nadaje się do jakiegoś podforum, to najprościej chyba go przenieść, a nie usuwać. Jesli dobrze zauważyłem wątek założony przez Przemka67 po uznaniu go za persona non grata został... usunięty. A prosiłem, żeby go przenieść na bardziej widoczne podforum.



Mysle, ze ten watek ublizal calemu forum LKP i jedyne do czego sie nadawal to kosz. Pewien poziom konwersacji powinien byc zachowany, a to nie kwalifikowalo sie nawet pod budke z piwem . Z Pawlem wyjasnilismy sobie na privie nasz poglad na te sprawy i nie bylo powodu, aby dluzej te watki wisialy na forum i dalej jatrzyly atmosfere.
  
 
Cytat:
2003-11-03 15:56:35, boreg pisze:
Teraz mowisz z sensem. Zgadzam sie z toba, z jedna uwaga: pomysl czasem o ludziach, ktorzy nie maja szybkiego lacza - oni naprawde traca duzo kasy, szukajac tego co ich interesuje.



Wydawało mi się, ze zawsze mówiłem z sensem. Byłbym w niezgodzie z własnym sumieniem, gdybym nie próbował piętnować chamskich wypowiedzi Przemka. Czasami kłania się jednak kodeks Hammurabiego.
Podział na podfora, kiedy używam modemu jest dla mnie przekleństwem -> muszę klakać na grupy tematyczne, aby wejść do wątków. To gorsze i wolniejsze rozwiązanie, niż jedno forum.

Cytat:
2003-11-03 15:56:35, boreg pisze:
Mysle, ze ten watek ublizal calemu forum LKP i jedyne do czego sie nadawal to kosz. Pewien poziom konwersacji powinien byc zachowany, a to nie kwalifikowalo sie nawet pod budke z piwem . Z Pawlem wyjasnilismy sobie na privie nasz poglad na te sprawy i nie bylo powodu, aby dluzej te watki wisialy na forum i dalej jatrzyly atmosfere.



Wątek wywołał Nasz Kolega Przemek i może byłbyś uprzejmy zamiast do mnie skierować swe zastrzeżenia i uwagi do Niego. No chyba, że drażnią Cię moje reakcje na chamstwo i obrażanie innych, a muzykę dla uszu stanowi dla Ciebie retoryka w stylu: "ocipiałeś i na mózg Ci padło"...

  
 
Cytat:
2003-11-03 16:13:26, Mariusznia pisze:
Wątek wywołał Nasz Kolega Przemek i może byłbyś uprzejmy zamiast do mnie skierować swe zastrzeżenia i uwagi do Niego. No chyba, że drażnią Cię moje reakcje na chamstwo i obrażanie innych, a muzykę dla uszu stanowi dla Ciebie retoryka w stylu: "ocipiałeś i na mózg Ci padło"...



Mariusznia, nigdy NIE PERSONALIZOWALEM swoich uwag. Jak slusznie zauwazyles usunalem watek ze wzgledu na jego zawartosc, a nie ze wzgledu KTO go napisal. Rozumiem twoje reakcje, ale nadal twierdze, ze powinniscie zalatwiac swoje sprawy nie na forum a na privie.
Co do podzialu, to jezeli tresci beda w miare odpowiadaly zawartosci watkow, to napewno przyspieszy to szukanie. A dzialanie podzielonego forum rzeczywiscie mogloby byc szybsze...
Ale podobno to nadal wersja beta...
  
 
To nie jest sprawa między mną a Przemkiem. To temat między większością z tego Forum, a Przemkiem.
Ja już dłużej nie mogę spokojnie siedzieć i wpatrywac się w chamskie odzywki Przemka skierowane takze do moich Kolegów.
  
 
Cytat:
A dzialanie podzielonego forum rzeczywiscie mogloby byc szybsze...
Ale podobno to nadal wersja beta...


szybkość, a raczej jej brak, to efekt działania serwera, a raczej jego niedziałania.
Wersja jest alfa, ale wciąż w fazie udoskonalania pod potrzeby wszystkich for.
  
 
Eeeetaaam -> po prostu bez podziału masz dostęp do wszystich wątków od razu, a z podziałem musisz dodatkowo co chwilę wyskakiwać z podforum i wskakiwac w następne. Szybkość działania serwera jest tutaj wtórną sprawą.
A zmienić jakoś nie potrafię (to znaczy na jednym komputerze jestem na stałe zalogowany i nie mam podziału na podfora i jest OK, a na drugim nie mogę się zalogowac, bo... nie pamiętam tego dziwnego "^%#$@^&*%$" hasła i ... mam podział, którego nie mogę zlikwidować....). Ale można z tym żyć W jażdym zrazie nie może to być - wg mnie - powód wywalania całkiem ważnych (choć być może dla niektórych niewygodnych(?)) postów.

Przechodząc do merytorycznej części wątku -> ja cierpię za miliony . "Narażam" się m.in. za Was. Zwalczam chamstwo w sposób w miarę kulturalny. A Wy Koledzy co...?
  
 
Mariusznia? A kiedy ty i kiedyklolwiek w terenie jezdziles? przypomnij mi? bo ja nie wiem ... chyba, ze teraz myslisz o Ciszycy, co na linie cie ciagnelem na blocie, co osobowy przejezdza ... a mysmy sie zastanawiali, czy i Niva przejedzie, bo padlo ci ladowanie, to juz rozumiem. ale to smieszne i przyglupawe bylo.l Bardzije smieszne niz przyglupawe.
 
 
Cytat:
2003-11-03 17:41:24, Mariusznia pisze:
Przechodząc do merytorycznej części wątku -> ja cierpię za miliony . "Narażam" się m.in. za Was. Zwalczam chamstwo w sposób w miarę kulturalny. A Wy Koledzy co...?



Mariusznia, narazaj sie za siebie (z duzym ). Prowokujesz (mam nadzieje, ze niechcacy) w ten sposob dalsze awantury A my zwalczamy w sposob mniej kulturalny, wywalajac chamskie posty - szkoda, ze nie mozna dac bana - wtedy byloby po problemie.
  
 
A tak w ogóle, czy moderatorzy mogliby uszanować wolę większości wyrażoną w głosowaniu i nie zmuszać mnie i innych do czytania tych infantylnych postów autorstwa Przemka67?
Czy macie odwagę cywilną coś tutaj zrobić?
Albo przegłosujcie, czy chcecie żebym ja tutaj był -> ja przynajmniej byłbym honorowy i nie wracał z butami tam, gdzie mnie nie chcą.
  
 
Cytat:
Eeeetaaam -> po prostu bez podziału masz dostęp do wszystich wątków od razu, a z podziałem musisz dodatkowo co chwilę wyskakiwać z podforum i wskakiwac w następne. Szybkość działania serwera jest tutaj wtórną sprawą.


bez podziałów wątki bardzo szybko spadają na dalsze strony i są zapominane...
nie musisz wyskakiwać z podforum aby przejść do innego. Można to zrobić za pomocą panelu nad tematami w każdej z grup. Znajdziesz go na górze po prawej stronie.

Cytat:
Przechodząc do merytorycznej części wątku -> ja cierpię za miliony . "Narażam" się m.in. za Was. Zwalczam chamstwo w sposób w miarę kulturalny. A Wy Koledzy co...?



Mario, ja po prostu poniżej pewnego poziomu konwersacji nie schodzę. A dyskutowanie na tak niskim mija się z celem. Jak ktoś nie wyrósł z szortów i ma wydmuszki zamiast jaj, to musisz go przeczekać.
  
 
Mariusznia?


moga. i moga tez wywalic wszystkie moje maile i posty. ale czy przez to zaczniesz jezdzic juz terenowo? ...
 
 
Cytat:
Mario, ja po prostu poniżej pewnego poziomu konwersacji nie schodzę. A dyskutowanie na tak niskim mija się z celem. Jak ktoś nie wyrósł z szortów i ma wydmuszki zamiast jaj, to musisz go przeczekać.



Dzięki. Chociaż Ty masz odwagę wyrazić swoje zdanie; zawsze byłem pełen podziwu dla Twojej bezkompromisowości .
  
 
Cytat:
2003-11-03 17:25:18, Mariusznia pisze:
To nie jest sprawa między mną a Przemkiem. To temat między większością z tego Forum, a Przemkiem.
Ja już dłużej nie mogę spokojnie siedzieć i wpatrywac się w chamskie odzywki Przemka skierowane takze do moich Kolegów.



I nadal tak twierdzisz?
  
 
Cytat:
2003-11-03 18:00:41, Przemek67 pisze:
Mariusznia?


moga. i moga tez wywalic wszystkie moje maile i posty. ale czy przez to zaczniesz jezdzic juz terenowo? ...



A co ma piernik do wiatraka?
W Stanach ludzie chodzą do psychoanalityka, u nas są od takich przypadków psychologowie. Spróbuj, to nie boli. Lepiej teraz, bo następny etap, to psychiatra .

Qrna -> naprawdę obiecuję sobie nie zniżać się do takiego poziomu w dyskusji, ale... no nie mogę się opanować

Na szczęście Łada to nie jedyna moja pasja (tak na marginesie: jazda w terenie nigdy nią nie była, to takie raczej nieśmiałe próby- jak to jest) i mogę sobie teraz ze spokojem przeskoczyć na inne forum
  
 
rozumiem zatem, ze tak niesmiale proby jak:

1. strzelanie z uku
2. nurkowanie do gory , a nie w dol
3. karate oraz mu pochodne
4. glajdzio i przestworza z poziomu telewizora
4. inne twoje pasje

rowniez pozostana niesmiale i bez braku dotyku, tak? ... Ty lepiej kup sobie Dmuchana Lale na wszystkie pozostale oraz inne proby, ...

Przemus67 Cie pozdrowi teraz ...
 
 
Mariusznia - prosze Cie na wszystko - nie zniżaj się

ALe do rzeczy- Qrna- czy kolega przemek może w koncu zrozumiec ,że go tu nie chcemy???W ogóle czy jestes w stanie zrozumieć cokolwiek co jest skierowane własnie do Ciebie i to w obojętnie jakiej formie????
Świat jest naprawdę mały , na Rozbrat podjechac - żaden problem - doWarszawy jadę czsem 2h45 min- weź to pod uwagę. Weź też pod uwagę ,że w beskidach - Sucha Besk i okolice znam wielu ludzi , którzy tam jeżdzą terenówkami (podejrzewam,że nie dorastsz im do pięt) i tez na Ciebie znajdzie się bat. Krajanie sa bardzo nerwowi jesłi trafia na chama- człowieka na poziomie potrafią przyjąc do swojego grona. i wyczuwaja to po pierwszych kilku słowach , które z kimkolwiek zamienią. Niestety - od początku"czulem " ,ze coś z Toba nie tak...
Czas zamknąć chyba ten folwark,nerwy mnie ponoszą ale mi naprawdę dla Ciebie ich szkoda..
Zrozum- nikt nie będzie Ci z buciorami wchodził w twoje sprawy - jesłi ty niebędziesz wchodził w nasze.Gwarantuję Ci to tak jak każdy z nas.
No nie wiem - czy możesz to w koncu zrozumieć.
Kacika 4x4 prawdopodobnie nie będzie juz u nas , ale to się rozstrzygnie w najbliższym czasie.Czy wtedy dalej będziesz tu bruździł ????
To że jest - jest konskwencją tego ,ze kilka osób potrafiło ze sobą tu znaleźć wspólny język na ten temat - bo my w wiekszości nie mamy pojecia o tym co to offroad. Mamy chyba prawo- nie zaprzweczysz chyba
Więc skoro znalazło sie miejsce na na naszej stronie aby taki kącik powstał - odnalazłes go i zostałes tu po porstu przyjęty(powtarzam : przyjęty)i na krótki okres czasu zaakceptowany przez większość - to staraj sie to uszanować i nasze prawo do tego co chcemy sobie tu robic również.
Jesłi masz ochotę - spotkajmy sie w Wawie- bedzie mysle o czym "pogadać"
Nie pozdrawiam - bo i nie ma po co
Paweł