Kolszulki(a)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wybaczcie OT, ale jest tu troche osob z Warszawy. Gdzie w Wa-wie zrobie trwaly nadruk (sito, trwala prasowanka, haft, itp.) na koszulke. Ilosc skrajnie detaliczna (1-2 szt.).
Z gory dzieki za odpowiedzi.
  
 
zrób sam
kup folię do drukarki, zrób w photo lub corelu logo wydrukuj i naprasuj na koszulkę
  
 
jaką folię rogacek ? gdzie to sie kupuje ?
  
 
Sielan
Przeprowadzasz się do Wawy i będziesz nosił koszulkę "Jestem ze Sczecina, ale lubię 100licę"?

Mam tylko namiary na kilka firm robiących nadruki na koszulki dla metalowców, jednak minimalne zamówienie to 20-30 sztuk.

IMO w każdej agencji reklamowej dostaniesz namiar, reszta to kwestia ceny.
  
 
Cytat:
2004-08-13 07:42:27, Tojotka pisze:
jaką folię rogacek ? gdzie to sie kupuje ?




Tojotko taki specjalny papier do wprasowanek (tak to sie nazywa) kupisz w każdym dobrym papierniczym sklepie. U nas np. w Sebimalu w Mikołowie (to tylko tak dla zainteresowanych ślązaków).
Jedyne o czym musisz pamietać to aby włożyć papier zgodnie ze stroną drukowania. Ja kiedyś taki papier kupiłam (gdy był jeszcze kolorowy tusz w drukarce...) i coś sobie wydrukowałam. Następnie gorącymm żelazkiem na materiał i powiem Wam, że wprasowanka trzyma się doskonale pomimo wielokrotnego prania i prasowania. Jest to dużo lepsze niż takie dziadostwo jak czasem dodają do kolorowych gazet. Polecam. Koszt tego papieru to gdzieś ok. 4 zł
  
 
We WRoCku to kosztuje koszulka + 3 złote (ofkors projekt trzeba załączyć)

Madzia_83, wiem że w Mikołowie taniej, ale to Mikołów
  
 
Cytat:
2004-08-18 22:40:54, WilK pisze:
We WRoCku to kosztuje koszulka + 3 złote (ofkors projekt trzeba załączyć)

Madzia_83, wiem że w Mikołowie taniej, ale to Mikołów



Wilku masz racje: dzis kupiłam sobie ten papier i kosztuje tylko 3 zł.
  
 
w podziemiach opodal centralnego dworca...wejscie podziemia od emilii plater blizej pałacu.

robia nadruki na wszystko łącznie z kubkami kapslami co chcesz. koszt był kiedyś k.20zeta za koszulke chiba..koszulki czyste tez mieli.
pozdro
  
 
Cytat:
2004-08-31 09:11:43, Yaryś pisze:
w podziemiach opodal centralnego dworca...wejscie podziemia od emilii plater blizej pałacu.

robia nadruki na wszystko łącznie z kubkami kapslami co chcesz. koszt był kiedyś k.20zeta za koszulke chiba..koszulki czyste tez mieli.
pozdro



Hmm z tego wynika, że trzeba się do Warszawy przejechać
  
 
A myślał ktoś może nad wydaniem koszulki klubowej? Takej z logiem klubu i adresem net.
  
 
Może i myślał, ale na myśleniu się skończyło.
  
 
A klub jest ?

Miłego dnia