Co o tym sadzicie??:> - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

lekko zmienione kancepcja co do wydechu:]
  
 
Nie wiem czemu, ale zle mi to teraz wyglada...
  
 

a moze taki usmieszek z jednym zabkiem na srodku zrobic??
  
 
według mnie to drugie lepsze
  
 
Ja bym jednak robil wszystko zeby znalezc oryginalna dokladke.wtedy nie bedzie do czego sie na 100% przyczepic!Ps: Autko bardzo fajne!
  
 
Cytat:
2006-03-15 22:45:11, kaes pisze:
Ja bym jednak robil wszystko zeby znalezc oryginalna dokladke.wtedy nie bedzie do czego sie na 100% przyczepic!Ps: Autko bardzo fajne!



ale o to chodzi, ze nie ma oryginalnej ladnej dokladki!! ta RSowska mi sie nie podoba:]
  
 
acha ok.myslalem ze ci sie podoba tylko dostac nie mozesz.no to kombinuj cos kombinuj byle efekt byl super.powodzenia
  
 
wg mnie bedziesz musial ta dokladke przeciac w polowie i tak spokojnie 20 cm poszerzyc, bo inaczej efekt bedzie slaby. Poprostu ta dokladka jest za waska zeby ja tak jak jest zakladac.

a swoja droga to nie podpuszczam Cie ale tak szeroko nie pojdziesz



no chyba ze
  
 
hiehie!! dobre!! tylko jak to tak poszerzyc??
  
 
a i wez pod uwage to ze to bedzie zlaczone z takim spojlerkiem:
i bedzie chyba jakos to tak dziwnie wygladalo na dole taki szeroki i jeszcze wysoki...:/ sam juz nie wiem

  
 
ołaaa Bugz jaka fantazja:] calkiem fajnie Ci to wyszlo... podobywuje mi sie to
pytlar - rzeczywiscie jak jest szerzej na dole to jest sporo ladniej, przynajmniej jak na moj gust
  
 
zrobisz jak uwazasz jednak mysle ze szerokosc tej dokladki ma znaczenie i srodek bym przecial i dosztukowal 20 cm. Jak bedzie za waski na dole to bedzie wygladal jak pierwsze polonezy caro...
  
 
Cytat:
2006-03-15 20:54:07, pytlar pisze:
a moze taki usmieszek z jednym zabkiem na srodku zrobic??



a mi sie to podoba tylko mała zmianka w tych dziurach po bokach 2 rury wydechowałe i koniecznie płaskie i chromy końcuwki
  
 
wersja ostateczna:
nie bede kombinowal, dziurawil, itp. bo znajac moje szczescie tylko cos spieprze....:]
robilem wtepne przymiarki i dokladka sie rozciagnie na boki i nie bedzie sie tak zwezala ku dolowi:]


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2006-03-17 21:34:49 ]
  
 
pytlar ja to bym widzial cos takiego:



PS. sory ze tak brzydko zrobione ale na szybkiego to machnalem...
oczywisice bazowane na pomysle Bugza aby poszerzyc ta dokladke.
tak prozy okazji zapytam, hak do holowania wycinasz czy bedziesz robil otwor na niego??
  
 
nad tym hakiem sie zastanawiam jeszcze...:] ale moze maly otworek zrobi taki na styk...:] a poszerzac jej nie bede... sama sie rozciaga
  
 
zgadzam sie z kolega zenq!!! teraz super wyglada.
  
 
  
 
no ladnie ladnie z felusiami :] jeszcze tylko dokoncz ta dokaldke na tyl i daj jakiegos hokeja z przodu pod zderzak, najlepiej pod kolor auta, zeby bylo ladnie wszystko na jednym poziomie z progami... i bedzie gites:]

btw. masz racje, nie poszerzaj dokaldki, jak znajde cos odpowiedniego to zrobie tak u siebie, nie bedzie 2 takich samych
  
 




czy lepiej usunąć czarny pasek ze zderzaka??






[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2006-03-18 15:02:52 ]