Co o tym sadzicie??:> - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Tylko czarna listwa na zderzaku nie pasi.
  
 
Erste klasse Pytlar Następny krok to lampy RS
  
 
Cytat:
2006-03-01 17:11:14, Wojo pisze:
Tylko czarna listwa na zderzaku nie pasi.



wlasnie bez niej wygladalo to duzo gorzej... uwierz mi!!:] wogole w kazdej chwili mozna zerwac czarny pasek, bo to tylko taka naklejka
  
 
Sam przód wygląda fajnie, tylko że na bokach nie masz takich pasków to jakoś mi nie leżą, wiesz o co mi biega...
  
 
jeszcze mi tylko do pelni szczescia brakuje dokladki do tego zderzaka.... ale pewnie bym ja zostawil przy pierwszym wyjezdzie z garazu...
  
 
Cytat:
2006-03-01 20:26:05, pytlar pisze:
jeszcze mi tylko do pelni szczescia brakuje dokladki do tego zderzaka.... ale pewnie bym ja zostawil przy pierwszym wyjezdzie z garazu...


skad ja to znam, seryjna zawiecha, zadnej dokladki do zderzaka a i tak okolo pol centymetra przeswitu z przodu przy wjezdzaniu do garage... z tylu troche lepiej ale jak cos w bagazniku siedzi to czasem rura wydechowa samą koncowka zgrzytnie...
no ale przecierz na dworze go trzymal nie bede
  
 
tiaaa... ja mierzyelm przeswit pod przednim zderzakiem i tragedia!! chyba 18cm a i tak przy premierowym wyjezdzie z garazu urwalem dol ramki od rejestracji, dzieki czemu musialem wywiercic w blaszy rejestracji 2 dziury i na wkrety, zeby nie odpadla.... ehhh... te cholerne garaze!!
  
 
ja musze powolutku wjezdzac/wyjezdzac bo inaczej zachaczam a to tym a to tamtym ;p
wogole jak kupilem essiego to musialem podsypywac troche ziemi zeby wyzej kawalek miedzy ulica a brama byl bo inaczej sie zawieszal w polowie samochodu na progach przy zalamaniu kawalka przy ulicy i zjazdu do garazu...

inne samochody kruca fix na styk to na styk ale wjezdzaly a moj nie mogl... ehhh ;p
  
 
Cytat:
2006-03-01 19:35:51, Wojo pisze:
Sam przód wygląda fajnie, tylko że na bokach nie masz takich pasków to jakoś mi nie leżą, wiesz o co mi biega...



zawsze mozna cieniutkie listwy przykleic w dolnym przetloczeniu aby na rowni z tym w zderzaku bylo, ale to tez moze nie byc za cudne...
  
 
Cytat:
2006-03-02 01:43:56, pytlar pisze:
tiaaa... ja mierzyelm przeswit pod przednim zderzakiem i tragedia!! chyba 18cm a i tak przy premierowym wyjezdzie z garazu urwalem dol ramki od rejestracji, dzieki czemu musialem wywiercic w blaszy rejestracji 2 dziury i na wkrety, zeby nie odpadla.... ehhh... te cholerne garaze!!



No to równe 10cm więcej niż u mnie
  
 
Cytat:
2006-03-02 12:22:51, zenq pisze:
zawsze mozna cieniutkie listwy przykleic w dolnym przetloczeniu aby na rowni z tym w zderzaku bylo, ale to tez moze nie byc za cudne...



No może nie być, owszem, trzeba wykminić co zrobić żeby grało do kupy. Ale jest łądnie
  
 
zderzaczek ładniutki poprostu gites Pozdrawiam
  
 


i jak?? bedzie cos z tego?? a jak tak to jaki zrobic najlepiej otwor na tlumik?? okrąglą dziurę, czy taki luk do samego dolu jak w dokladce od RS??
  
 
No, może być fajowo

Zależy jak nisko Ci zejdzie ta dokładka w stosunku do tłumika. Musisz przyłożyć. Dziura w kształecie odwróconego U była by lepsza, ale jak będzie za dużo na dole wyciachane to będzie brzydko, więc jeśli schodzi bardzo nisko to zrób otwór tylko okrągły czy tam owalny na końcówkę.

A jak by co, bo szukałeś kiedyś, moja dokładka tyłu RS będzie do oddania w dobre ręce, bo mam całą, nie popękaną.
  
 
  
 
zajefajnie to wyszlo!! oby tak dalej!!
  
 
pytlar było by dobrze gdyby "stary" zderzak był bardziej dopasowany do "nowego" wiesz oco chodzi, na tych bokach! tak żeby on się zwężał jak już a żeby niebyło widać gdzie powstało łączenie...
  
 
pucek!! ty tak samo slepy jak cabrio??!! toz to tak narazie sobie przemalowalem!! moze jutro sie za to wezme i dopasuje go jakos:]
  
 
według mnie za wąsko na dole...
  
 
pytlar - od czego ta dokladka?? bo wyglada calkiem niezle
myslales moze o scieciu jej od gory, tak zeby byla ciut nizsza, wtedy moglbys zrobic wyciecie na rure w ksztalcie odwroconej U... moglo by lepiej wygladac i lepiej komponowac sie ze zderzakiem...
no chyba ze chcesz miec jak najnizej:]

Wojo - ile za dokladke cenisz?? jak nie przesadnie drogo to sie na nia pisze:]


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2006-03-14 23:41:58 ]