Co o tym sadzicie??:> - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jednak sie jakotako udalo ze zderzaczkiem co o nim sadzicie??



[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2005-08-27 14:59:37 ]
  
 
No musze przyznać że ten bumperek mi się podoba
  
 
Lampy masz zajefajne (takie jak moje ) - lepsze od co nie ktorych leksus style.Znaczki zdejmij -bedzie ladniej.Spoiler zostaw bialy.Zderzak taki jak ostATNIA wersja jest bardzo ok i koncowka tez pasi do calosci.
  
 
dobra, znaczkow brak nawet calkeim fajnie wyglada bez
no i te dziury w zderzaku zrobione na czarno:]
  
 
jak myslicie?? takie cos by podeszlo:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=61036209
  
 
a zderzak z jedna przegrodą i dwoma tlumikami??
  
 
Mnie osobiście się dwie ostatnie koncepcje podobają. Czyli dokładka do zderzaka z wlotami na czarno, oraz ta z dwoma tłumikami
  
 
ktory kololek ladny??

  
 
Bialy jest ladny
Zderzak bedzieok z 3 otworami i wtedy 2 tlumiorki. A czarne dziury to zrobisz siatka pomalowana na czarno.
  
 
Jak będzie gleba i lepsze alumki to będzie git!
Ale każdy ma swój gust to rób jak chcesz
  
 
mam pytanko: jak zdjac te znaczki z tylnej klapy?? podgrzac je i podwazyc?? czy odciac??
  
 
a moze felasie na bialo maznąć??:>


i dalej nikt nie wie jak sie pozbyc znaczkow z klapy
  
 
tak jak sobie napisałeś..podgrzej to i delikatnie ściągaj..póżniej klej benzyna ekstrakcyją i pasta tempo dla wyrównania kolorów....
  
 
no i brak oznaczen dzisiaj stal sie rzedczywistoscią efekt nafet zajefajny i sprawa bardzo prosta sie okazala
  
 
Opisz pokrótce,jak to pozbyłeś się tych oznaczeń.
  
 
no wiec...
wstawilem autko do garazu no i umylem miejsca gdzie byly te oznaczenia nastepnie suszarke mamusi i grzanie na maxa po czym delikatnie jakims malym srubokretem podwazalem i odrywalem! zlazi bez problemu!! sa przyklejone jakby na jakas taką pianke!! to co zostalo pianki potraktowalem rozpuszczalnikiem i scieralem szmatką mozna odrywac po koleji ale dlugo zchodzi i zawsze cos zostanie:/ na koniec znowu szmatka i rozpuiszczalnik zeby zmyc resztki kleju na pewno lepsza i zdrowsza dla lakieru byla by benzyna ekstrakcyjna ale ja takowej nie posiadalem:]
odziwo nawet nie ma na lakierze za bardzo sladow po tych znaczkach!! e efekt naprawde fajny
  
 
ladny zderzak i lampy??
  
 
a moze skrzydelko??
  
 
Ze skrzydełkiem najlepiej

A w jakim programku robisz autko?
Bo też bym trochę poprzerabiał...............
  
 
Co byś tam ni wykminił ,najważniejsze żeby się to tobie podobało a reszta to.......