Chcę więcej mocy=DDD - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A znasz może jakieś namiary na nich?
  
 
Cytat:
2006-02-08 08:45:21, sepo pisze:
A znasz może jakieś namiary na nich?



997 !!! zaladuja cie na 2 walki...
  
 
Nie wiem czy dalej sie tym zajmuja. Poszukaj na ogolnym forum motonews kolesia o nicku Piter lub SerU
  
 
w odpowiedzi na temat watku - moja odpowiedz brzmi : kup inne auto.
  
 
Cytat:
2006-02-09 08:45:32, k1cyprys pisze:
w odpowiedzi na temat watku - moja odpowiedz brzmi : kup inne auto.

Tak wlasnie zrobilem i nie zaluje
  
 
no bo prawda niestety jest brutalna. nawet 2,0 dohc w fiatach (ktore sa nieco lzejsze od podkow) z tych 112KM ktore to mialy 30 lat temu te silniki, maja marne szanse z dziesiejszymi wozami... nawet typu 1,4 vvti czy nie mowiac juz o 1,8...
podlubac tak, poscigac sie z takimi samymi wozami tak... ale nie moge juz sluchac opowiesci ze ktos tam z 125p 2,0 130KM (!)zrobil jakiegos golfa 2 i sie tym jara... bo jak dojechal padake to i malaczem moglby to zrobic...
niestety prawda jest okrutna - to nie sa auta do scigania sie czy rajdowania (w prawdziwym tego slowa znaczeniu)
  
 
Moje auto tez jest stare... ale technologicznie juz wtedy wybiegalo daleko do przodu i teraz w niektorych autach staje sie to standardem co bylo u mnie na poczatku lat 90...
  
 
w moim podobnie... jak pomysle ze takie robili od '90 a w pl do '91 kanty to zenada chlopie...

niestety w takich sprawach zawsze bylismy 30 lat za murzynami...
  
 
Ale to nie wina konstruktorow bo konstrukcje prototypowe mielismy nowoczesne, to wina wladz. Wtedy bylo tak "po co im takie nowoczesne auto??" ....
  
 
eh, dokladnie... inaczej smigalibysmy na 5ciu panewach a i moze w wiekszosci dohc... kochana wladza stwierdzial jednak ze co za duzo to niezdrowo...
  
 
Prawda, prawda może teraz śmigali byśmy syrenami sport
  
 
chodzi mi raczej o rozbudowane silniki fiata, ktore z biegiem czasu montowane by takze byly w polonezach... takie 1,6 1,8 i 2,0 dohc. to by bylo wowczas cos...!
  
 
Po pierwsze gdyby wzieli tak jak rusy konstrukcje nowsza dla lady a nie 125
  
 
ale 125p bardziej mi sie podoba od lady... tylko te 2 glupie panewki wiecej, nie..?
  
 
Cytat:
2006-02-11 22:39:32, k1cyprys pisze:
ale 125p bardziej mi sie podoba od lady... tylko te 2 glupie panewki wiecej, nie..?



Po co więcej panewek ? I tak pomysł spaliłby na panewce