Problem z alanem 78 plus multi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
radyjko mam w mobilku hyunday atos.jak mam wyłączony silnik to jest ok.jak włącze to słychać specyficzne wyciew głóśniku od cb jesli to można tak określić.mam juz zamontowany filtr przeciwzakłóceniowy na zasilaniu cb z akumulatora oraz kondensator przeciwzakłóceniowy na alternatorze ale i tak to nie pomogło.na chwile obecną wiem co jest powodem specyficznego wycia w głośniku od cb to przez pompke paliwa.nie wiem jednak co zrobić aby nie zakłócała cb(żeby nie było słychać tego wycia w głośniku jak silnik pracuje)może ktoś z was miał podobny problem to napiszcie jak go rozwiązaliście.jeszcze jedno antena jest na 14 cm magnesie presidenta ML 145 (ma 153 cm wysokości i zysku 6 dbi.jest umieszczona oczywiście na dachu mobilka.nigdzie nie moge dostać tego filtra NB noise blanker o którym czytałem na forum.może ktoś powie gdzie to można kupić. będę wdzięczny i wszystkich pozdrawiam sybiraków.mariusz. mariuszgprs@wp.pl
GG 4081284
JEŻELI BY TRZEBA BYŁO COŚ DOKUPIĆ TO NAPISZCIE CO I MOŻE GDZIE TO DOSTAĆ

[ wiadomość edytowana przez: mariuszgprs dnia 2005-08-29 19:45:24 ]
  
 
Musisz zastosować filtr dolnoprzepustowy odkłócający bezposrerdnio na pompce.
Robiłem to.
Ustal jakie masz wtyki, postaraj się o dodatkowy ich komplet cerlerm wykonania przejsciówki z filtrem.
Zbiornik to chyba masz plastikowy, dlatego masę do filtra trzeba wykonać szerokim płaskownikiem (np. z blachy AL). Można pokusić się na adoptowanie filtru tego co masz przy akumulatorze.
NIE POMYL PRZEWODÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powodzenia,
  
 
Cytat:
2005-09-17 17:35:35, jux pisze:
Musisz zastosować filtr dolnoprzepustowy odkłócający bezposrerdnio na pompce. Robiłem to. Ustal jakie masz wtyki, postaraj się o dodatkowy ich komplet cerlerm wykonania przejsciówki z filtrem. Zbiornik to chyba masz plastikowy, dlatego masę do filtra trzeba wykonać szerokim płaskownikiem (np. z blachy AL). Można pokusić się na adoptowanie filtru tego co masz przy akumulatorze. NIE POMYL PRZEWODÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia,


dzięki kolego postaram sie tak zrobić jak napisałęś.w chwili obecnej zmieniłem radyjko teraz mam firmy TTI to jakaś nowość coś lepszego od alana 48 ma w sobie filtr ANL oraz RF GEIN to już bardzo pomogło mi z tym piskiem od pompki ale postaram się i tak zrobić jak napisałeś.pozdrawiam