[125p] Moj Bandzior:) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
byc moze chlop wyjechal na pozne wakacji,jesli to ten sam to pewnie wysle w koncu te klosze
zycze milego ogladania jakby co
  
 
Cytat:
2005-08-29 23:19:25, Yanec pisze:
....orjenuje się czy taki gość WebCenter wysyła te lampy czy nie, bo już ......



ja wiem ze na Allegro , jest koles z Bydgoszczy (ode mnie) co sprzedaje lampy do fiata 126, 125, czy poloneza...... z ulicy Filmowej...... z tego co pamietam , no ale moze jest wiecej ziomków co sie tym zajmuja
  
 
....... dales ciala wtedy bylo o wiele lepiej.
  
 
a ja mam pytanie
z czego jest to oswietlenie tablicy, bo teżmi takie trzeba, kumpel tez ma takie ale nie wie z czego
dzieki
  
 
a niech to jestem pierwszy na liście zamawiających (viatrax) i do tej pory NIC a ja raczej mieszkam na drugim krańcu Polski(UKRAINA tania wódka no wiecie heh) ale nigdy nie czekałem tak długo może jak ktoś by mieszkał blisko niego dał by mu jakiś cynk ze ja czekam 3,5 tyg.
a jeszcze nazywa się: Andrzej Dobrzyński,

POZDRAWIAM


Wkrótce nowe fotki mej bestii - zresztą te też są niezłe

[ wiadomość edytowana przez: Yanec dnia 2005-08-30 19:03:13 ]
  
 
o jeny pomyłka_Doman bo ten gościu jest z Bydgoszczy a nie z Białystoku
  
 
a mi sie podoba pokrywa klawiatóry i korek
ps. fiat zajefajnie wyglada na felach z rantem
  
 
chcialem oglosic ze dzis stalem sie posiadaczem 16stek do fiatawyglada zajebonko,wiec jak tylko zalatwie aparat to popstrykam fotki
  
 
Krupek to do tych kół to Ty już musisz szukać nowego serducha bo jak tak dalej pójdzie to za pół roku będziesz jeździł na 20-tkach. Zacząłeś skromnie od 13 z małymi oponkami a teraz zaczynasz szaleć
  
 
bandzior ładny,jedynie zastanawia mnie czy niebiescy nie czepiają sie za brak zderzaków????
  
 
hehe no w tym roku duzo sie zmienilozaczynalo sie niewinnie a teraz...no cos nowe serducho potrzebne jak niczreszta dobrze by bylo gdyby wspomaganie jakies tez tam bylo hehe
  
 
Ocho, przegapiłem ten temat wiec teraz nadrobie .


Cytat:
2005-08-29 18:52:03, Krupek pisze:
(...) jesli sa jakies pytania-pytac-chetnie odpowiempozdro


Pierwsze pytanie - czy pan mnie słyszy?
Dwa - nie chciałbyś założyć sobie jednego tematu i kontynuować go prezentując coraz to nowsze mody? IMHO nie wprowadzasz tak radykalnych zmian żeby tworzyć osobne tematy, a tak przynajmniej mozna by prześledzić całą drogę jaką Twoje auto przeszło i porównać je przed i po zmianach. Ale co ja się tam znam .
Koniec pytań, teraz moja ocena . Jak dla mnie z przodu brakuje wlotów lub chociaż jakiegoś przetłoczenia czy cuś (jakoś tak łyso wygląda taka duża pusta powierzchnia), z tyłu zderzaka lub j/w, z boku KLAMEK .
Jednak to co najlepsze kryje się pod maską - nie myślałeś o zrobieniu wziernika z pleksy? Szkoda tylko że na tym foto nie widać reszty, głównie serwa...



Cytat:
2005-08-29 22:58:01, jose pisze:
A co, źle sie pije w kancie? A jak sie dupy rżnie - poezja


Jemu chyba chodziło o dobre AUDIO, jeno nawalony w 3 dupy już pewnie . A co do powyższego to trudno się z kolegą Hosem nie zgodzić


Cytat:
2005-08-29 19:00:28, gumbas5 pisze:
(...)
lenistwo sie szerzy


No niestety, ale na szczęście mamy takich ludzi jak Ty . Gdyby nie linki to bym pewnie się nie trudził . Poza tym przy tak małych fotkach można by przecież sie jeszcze bardziej wysilić i wkleić je od razu w posta, ale skoro autorowi się nie chce to nie widzę powodu by robił to ktoś za niego .
  
 
hmmm co by tu zmienić zeby dobrze wygladało...
wes szlifiere i urżnij ten pług z przodu i zgleb całe auto finito
  
 
a ten kolektor wydechowy taki pordzewialy, bleee....
  
 
ale ladnie wyczyszczony ten kolektorekzadna rdza nie odprsykuje hehe
jesli chodzi o plug to nie moge go zdjac,bo podpisalem umowe z miastem i bede odsniezac droge na polibudemnie zima nie zaskoczy a drogowcow tak
  
 
bardzo ladny fiacik ale z rob cos z tym przodem..... jakis taki kaflowaty za duzy i plaski
  
 
nie wiem czemu ale bardziej podoba mi sie auto Remiasa

FOTO

i to nie tylko przez przednia aluminiowa atrape
  
 
Cytat:
2005-09-17 08:45:38, Pablo79 pisze:
nie wiem czemu ale bardziej podoba mi sie auto Remiasa FOTO i to nie tylko przez przednia aluminiowa atrape



Ten kredens stoi kolo biedronki(tam gdzie wykozystuja te biedne kobiety ) w P-n,czy ktos ma jakis namiar na wlasciciela?
  
 
Cytat:
2005-09-17 08:45:38, Pablo79 pisze:
nie wiem czemu ale bardziej podoba mi sie auto Remiasa FOTO i to nie tylko przez przednia aluminiowa atrape


Nie wiem czemu ale ta atrapa nie jest aluminiowa...


Cytat:
2005-09-17 08:49:17, mufaz pisze:
Ten kredens stoi kolo biedronki(tam gdzie wykozystuja te biedne kobiety ) w P-n,czy ktos ma jakis namiar na wlasciciela?


Oj ciężko będzie bo koleś sie dobrze ukrywa. Ale zapytaj >> TEGO GOŚCIA <<, on chyba zna właściciela .
  
 
Rejs nie wiem niektorzy mowia ze to alu niektorzy ze nie rdzewka

ja sie nie znam