[125p] Moj Bandzior:) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco








podziwiajcie i oceniajcie acha..jakby kto pytal to postojowki mam wstawione w lampy od dlugich


[ wiadomość edytowana przez: Krupek dnia 2005-09-17 18:37:02 ]
  
 
a nie lepiej 17" ? kolka zajebiste, reszta not maj stajl
  
 
Daj z tyłu troche dystansu i bedzie git
Cały bandyta mi sie podoba, ale weź faktycznie coś zrób z tym przodem - tam gdzie jest "goła ściana"... Ogólnie poza przodem całość wymiata
  
 
nie no oczywiscie na 17 tylko ze profil oponki wtedy 35ktos chce sie zamienic?? co do przodu to raczej nie zamierzam juz w nim nic wycinacprzeciez zaspawalem dziury ktore wam przeszkadzaly a teraz przod jest jak scianaja wam nigdy nie dogodzechociaz nie myslcie ze robie to auto pod wasmi sie podoba tak jak jest-a bedzie jeszcze lepiej
  
 
tył fajny , bok ładny, przód średni...ogólnie przyjemny, tylko dlaczego na lampach z przodu odbija się jakieś niebieskie światło??!!??
  
 
bo sa to te zarowki zenonyi tak wyszly zdjecia z fleszem z aparatu-w dzien nie sa az tak niebieskie
  
 
duzo juz wydales na te wszystkie pierdoly co zmieniales itp itd....??
bo cos mi sie zdaje ze za ta kase kupilbys dohc i bylby zwykly cichociemny zapierdalacz...
a tak to jest tylko cos co dalej niechce jechac moim skromnym zdaniem ale ja sie tam podobno nie znam

no ale podziwiam stan utrzymania kanta i ten zapal do przerobek proponowanych na forum, polerka pod macha tesz fajna. tylnie lampy fajne (ciekawe czemu )
nowe kola bardziej pasuja do tego "stylu" ale tamte z parapetem sa ladniesze
to tyle chyba zalozysz mu v6 bi turbo i bedzie git....
  
 
oczywiscie ze duzo wydalemale ta kasa nie poszla od razu tylko wiesz..po trosecu po trosecu..jesli chodzi o inny silnik to juz sa planywlasnie kombonuje skad wziac fundusze a wtedy nie tylko bedzie wygladac
  
 
zaloz porzadne fele z rantem i bedzie wypasnie teraz te pasuja jak swini siodlo, np, borbeta a 7,5 i 9 x16 " i bedzie pikny
  
 
przedstawiam Wam moj nowy nabytek czyli 15stki)po konkretnej renowacji-16stki mi sie znudzily a do lask powrocil ranciki jak??lepiej??



pozdrawiam
  
 
syfex-cross-country look
  
 
Kazmirz bo zaraz Ci strzele w pape
  
 
felgi fajne ale: ZA WYSOKO! Wygląda offroadowo, za duże te koła do khanta....
  
 
jako,ze wiekszosc miala "watpy"co do mojego lusterka,zmuszony zostalem do pewnego wydatku kaske juz wplacilem,jutro gosciu wysyla mi lusterko nowe...niestety mial tylko jedno ale i to dobre a oto i ono:


i jak??
  
 
Cytat:
2005-11-14 21:27:58, Krupek pisze:
i jak??


Już Ty dobrze wiesz, jak
  
 
hehe juz teraz wiem jak
  
 
Cytat:
2005-11-07 23:59:38, Krupek pisze:
(...)

(...)


No żeszkiqrwajegomać wyjebany jest. Fotke dołączam do mojej galerii aut pozytywnie poprawionych . Fele z parapetem to jest to i pasują do Kanta jak ulau prawie . Tylko coś ten teges gdzieś tam jeszcze...
  
 
Nat naj stajl ale podobie mi sie Pozytywnie
  
 
no i zalozylem dzis w koncu lusterko-zalozylem je inaczej niz oryginalne bo w drzwiach jest wzmicnienie ktore uniemozliwilo mi zalozenie jego na drzwiach,ale wydaje mi sie ze tak tez dobrze wyglada-przy okazji na fotkach bedzie widac wersje zimowa fiata
ogladajcie




  
 
krótko mówiać: takich aut własnie nie lubie.. to tyle.