[125p] Moj Bandzior:) - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-12-18 23:35:48, Koniu pisze:
zrobił sobie jeden fiata na rajdówke to sami zgapiacze sie znaleźli


niechce nic mowic ale wlochy takie mialy oryginalnie. nie wiem czy serja czy wersje super szport specjal ...ale mialy,
  
 
Cytat:
2005-12-18 20:28:33, mar125 pisze:
można ściąć kolumienki evo 1 evo2 dużo nie daje,ale zawsze te pare cm (ok 3)




popieram projekt evo2



  
 
Można prosic o wrażenia z jazdy, i jaka trwałość, acha i czym najlepiej to pospawać (mig, mag, elektroda??)

[ wiadomość edytowana przez: MILES125 dnia 2007-01-16 23:01:09 ]
  
 
Cytat:
Można prosic o wrażenia z jazdy, i jaka trwałość, acha i czym najlepiej to pospawać (mig, mag, elektroda??)



Myślę że palnik będzie do tego idealny - dobrze wtopi metal. Potem dopiero wpakować trzeba nowe gumeczki

Co do jazdy to zastanawiam się czy nie lepiej będzie jak resory będą sklepane w miare na prosto. To w znacznym stopniu zmniejsza ruchy tylniego mostu. No i do tego można dodać ten patent z obniżaniem mocowania resora.

  
 
Cytat:
2007-01-17 09:05:05, pwr79 pisze:
No i do tego można dodać ten patent z obniżaniem mocowania resora.



Ten patent to mi ciągle chodzi po głowie. Ale jakoś nie może mnie przekonac. Bo to juz totalnie zmieni charakterystyke tylniego zawiasu. Zobaczę co kowal zrobi mi z tymi resorami, jak będzie mało to się dalej pomysli
  
 
Patent kiepski (Ramzes kiedyś o tym pisał). Zmienia sie pochylenie główki mostu (przestaje być poziomo) co powoduje przyjspieszone zuzycie krzyżaków i inne nieporzadane efekty
  
 
gdy masz auto tylko do rajdow to i tak predzej most ukrecisz niz zajedzisz krzyzaki na wale Niekturzy tak jedza i jest ok. np konik lub mar