Mój Kredens :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-08-30 23:41:33, OLO pisze:
pogieło was z tymi wątkami...


no
  
 
inspiracja Lajfa?


-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Broń Boże....
  
 
kolor tapicerki podobny. Widzę ze monitorujesz swój wątek

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2005-08-31 00:02:01, OLO pisze:
kolor tapicerki podobny. Widzę ze monitorujesz swój wątek



no ba, ale zaraz mnie sen zajmie i nie będe trzymał pieczy nad nim...
  
 
ogolnie mi sie podoba, fajnie by bylo miec pokrowiec na kanape podobny do grokow, bo nie graja ze sobą, fajnie by bylo zalorzyc chromowane pierscienie na zegary to by ladnie gralo z tymi wskaznikami podsufitka z dziurkami nie pasuje, ale chyba innych nie bylo
  
 
nom tapicerka jest spoko też miałem pomysł żeby zrobić taki wzór ale zrobiłem tak jak zrobiłem ale mam pytanie czy zdzierałeś starą tapicerke z płyty i na nią nałożyłeś nową czy robiłeś może z płyty nie wiem jak sie nazywa ale taka co sie meble obija od tyłu

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-08-31 16:17:39, BanditC pisze:
nom tapicerka jest spoko też miałem pomysł żeby zrobić taki wzór ale zrobiłem tak jak zrobiłem ale mam pytanie czy zdzierałeś starą tapicerke z płyty i na nią nałożyłeś nową czy robiłeś może z płyty nie wiem jak sie nazywa ale taka co sie meble obija od tyłu Pozdrawiam



kupiłem za pare złotych w castoramie 4 kawałki (pocieli mi na wymiar prostokąty) takiej płyty pilśniowej co się robi z tego "plecki" do obrazów lub tył szafki. Bo ta używana tapicerka jest juz olbo krzywa albo za miekka.
  
 
no właśnie też robiłem z tych płyt ale miałem problem z klamkami od otwierania drzwi bo płyta jest grubsza niż ta co była ale jakoś zamontowałem. a jak było u ciebie?
  
 
Cytat:
2005-08-31 17:55:09, BanditC pisze:
no właśnie też robiłem z tych płyt ale miałem problem z klamkami od otwierania drzwi bo płyta jest grubsza niż ta co była ale jakoś zamontowałem. a jak było u ciebie?



jakoś się wpasowało
  
 
no nie długo wkleje moje foty ze zmianami nie dużymi ale zawsze możńa nazwać to zmianą
  
 
Moi drodzy mimo niesprzyjającej pogody do tego typu prac... Mimo nieprzygotowanego zaplecza funduszowego, przeprowadzony został remont silnika OHV 1500

Miłego oglądania...

Tak się robi remont... remont by Prędki
  
 
Gratulacje!
Oby tewraz się długo, długo trzymał silnik. Widzę fiata lekko zaczyna rdza podrzerać (zderzaki). Jak na czas remontu to szybko. Ja już sobie wolałbym nie wyobrażać ile fiat by czekał na remont, gdyby włąścicielem byłmój ojciec... Koszmar by był, a tutaj szyko!
  
 
no oglądnełem sobie wszystki fotki,trochę tego było

widać kawał porządnej roboty-to bedzie długo banglać

jedno pytanko:co tam mieszaliście tą wiertarą?
  
 
nom ciekawie to wygląda i w takich warunkach podziwiam , ciekawe czy poprawią sie osiągi

Pozdr.
  
 
I o co chodzi z numerkami na tłokach na zdjęciu nr.99?
  
 
Wiertarką zamieszalismy (napędziliśmy pompe olejową ) specjalnie na tę okazje zrobioną końcówką, aby układ smarujący zapełnił się przed pierwszym odpaleniem.

numerki na tłokach to nic innego jak ich waga, tłoki były specjalnie dobierane do wagi korbowodów, które po spolerowaniu, odelżeniu i wyważeniu miały 2 gramy róznicy



[ wiadomość edytowana przez: LifeGuard dnia 2006-01-20 23:24:42 ]
  
 
Ładnie Life, bardzo mi się podoba... mimo że się na tym zupełnie nie znam .
  
 
moja rola w tym wszystkim to:
- wyjęcie silnika z samochodu (samemu),
- rozkręcenie go na czesci pierwsze,
- zapał do złożenia go po obróbce...

resztą z moją niewielką pomocą zajął się Prędki... i chwała mu za to bo nie wiem jakby się to skonczyło się dal silnika gdybym sam zaczął go składać...
  
 
naszego Poldka to samo czeka. Ile taki remont trwa i jakie są ceny czesci