Nowy polski samochód!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No ale trzeba tez zauwazyc plusy, min. jeden spory - buda nie zardzewieje
  
 
nastepny plus ze latwo sie parkuje
  
 
Taki jakiś inny... Ani ładny ani brzydki. Czas pokarze co z tego wyjdzie
  
 
Ale to jaqcys znawcy robili ?? czy pan Henio z panem Władziem nie mieli co robic to wyczarowali nowego pojazda
  
 
No przypomina troche "garaz pana Henia"
  
 
nastepni fantasci cena 14 tysi na łeb upadli za 14 tysi to mozna kupic normalny samochod w całkjiem przywoitym stanie
to jest niesprzedawalne zarówno w polsce jak i zagranica
pzdr
huck
  
 
wszystko się da sprzedać za każdą kasę, tylko trzeba znaleźć kogoś kto kupi.... skoro jakieś bogate paniusie się decydują na smarta, to może przyjdzie im ochota i na coś takiego... ja też z zasady jestem przeciwnikiem kupowania nowych samochodów, ale np moja ciocia niedawno kupiła uno 900 nowe więc widać, że są ludzie gotowi na wydanie 14 tysiaków na coś takiego... tylko producent musi zadbać o reklamę
  
 
kurka, auto zaprojektowane za pomoca cyrkla


widynek: a Ty sie nie dziw, ze ludzie kupuja nowe auta z salonu jak sie wiara nie zna wcale (a sporo jest takich) to oni wola kupic nowe i miec swiety spokoj a w razie czego gwarancje... a Ty se zrobisz... przeciez sa ludzie co nie wiedza jak wyglada swieca zaplonowa albo filtr powietrza... a jak to wymienic to juz w ogole...

Niestety sa tez ludzie co to wykorzystuja...
mi nie raz probowali kit wcisnac u mechanika jak ojca auto odbieralem... zawsze konczylo sie klotnia... ze co ja wiem i ze jak sie znam to ja to moglem naprawiac... :/
No i najczesciej potem musze poprawiac... po mechanikach, to zapomna gaznika dokrecic, to glupiego przewodu od elektrozaworu polaczyc... albo podwieszenia tlumika przykrecic... albo oslony wlotu powietrza do kabiny... pierdoly ale zawsze.