Moja strona www - zoltar-rally - Strona 49

  szukane wyrażenia:   audi
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiedziałem ze to pytanie padnie

Ale ta audiolka ma ładne tarczki z przodu, to jeszcze wieksze chcecie wsadzic??
  
 
sorki że zapytam a czemu wykres z hamulca nie jest Zoltar od was tylko firmowany przez kogoś innego przeca mówiliście że macie na warsztacie hamulca...
  
 
Bo jak mniemam pojechała sie stroić elektronicznie do Unitronic'a wiec wykres od razu z tamtąd

(to pisał ja, Race)

[ wiadomość edytowana przez: KASIACZEK dnia 2007-03-12 00:50:27 ]
  
 
czyli wy na warsztacie nie stroicie tylko mechaniczne roboty co???
  
 
stroimy ale akurat nie to auto. do tych rocznikow i tego osprzetu sa moze 3 osoby w europie ktore zrobia softy. nevermind. auto jest zrobione po bozemu i ma zajebisty program. pompuje 1.45-1.5 bara. strojone u andrzeja w unitronicu.

a w warsztacie mamy hamownie, stroimy smt6/7, czipy do klekotow, i inne.

tak czy siak stage I skonczony, auto do 200 przyspiesza liniowo tera pora na project Punto GT , Clio 1.8 16v i pare innych. maluch gotowy po niedzieli
  
 
yo, dzisiaj sie czescią malucha bawiłem
  
 
Cytat:
2007-03-12 23:16:18, Vyzn-R pisze:
yo, dzisiaj sie czescią malucha bawiłem



ktorego???
  
 
Cytat:
2007-03-12 21:48:35, ZoLt4R pisze:
stroimy ale akurat nie to auto. do tych rocznikow i tego osprzetu sa moze 3 osoby w europie ktore zrobia softy. nevermind. auto jest zrobione po bozemu i ma zajebisty program. pompuje 1.45-1.5 bara. strojone u andrzeja w unitronicu. a w warsztacie mamy hamownie, stroimy smt6/7, czipy do klekotow, i inne. tak czy siak stage I skonczony, auto do 200 przyspiesza liniowo tera pora na project Punto GT , Clio 1.8 16v i pare innych. maluch gotowy po niedzieli

powic coś o tym clio bo ja mam takie i bym coś moze pomodził jeszcze choć juz mam 166km i 188nm przyśpiesza w powtarzalne 6.85 na zimówkach ale na kjs jest gicio bo róno mi ciągnie od 3 tys a licznik do 160 idzie równiutko szybciutko do góry
  
 
Cytat:
2007-03-13 00:00:59, MaLi pisze:
ktorego???


Zółtego dokładnie silniczkiem i całym osprzetem od turbawy fajne to to Tylko gdzies wcieło kolanko jedno no i wydech trzeba uspawac... a to to dopiero bedzie rzeźba
  
 
No dobra panie Zoltar.

Moze sie wszystkim pochwalisz co zes pan zdazyl zrobic od listopada z moim samochodem

Fotki mile widziane
  
 
i co tam z zółtym?, widze ze wyprzedajesz czesci z niego- czyzby koniec?
  
 
no wlasnie, jak tam postepy?
  
 
postepow nie ma z tego co widziałem bo nie ma czasu Firma zajmuje wszystko
  
 
Postrepow? Patrzac na wyprzedaz po kolei ale systematycznie wszystkich czesci mozna smialo stwierdzic, ze maluch przechodzi do historii niebytu. A szkoda, bo fajny mogl byc.
  
 
Cytat:
2007-04-03 08:44:50, Zuraw pisze:
Postrepow? Patrzac na wyprzedaz po kolei ale systematycznie wszystkich czesci mozna smialo stwierdzic, ze maluch przechodzi do historii niebytu. A szkoda, bo fajny mogl byc.




A ja sądze ze Zoltek zrobi go na zabake wozoną lawetą i laduje inne graty lepsiejsze a jak go nieuzywa to po co ma placic oc i przeglady
  
 
a ja wiem co bedzie z zoltym
  
 
ja też wiem i sie nie chwale tak jak ty, przedłuzaczu
tam to młyn jest chłopaki trupy jakieś reanimują....
mojej siostry tez tam stał samochód... ale miała inny sztab mechaników
bizer
  
 
no to moze byscie powiedzeli reszcie co bedzie z żółtkiem...
  
 
5.0 na potrojnym doladowaniu z 8 biegami przod i 3 biegami tyl;]
  
 
swap ze Scani