Moja strona www - zoltar-rally - Strona 50

  szukane wyrażenia:   audi
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
GILLETTE MACH 3
  
 
polowa forum sie juz goli tym malcem
  
 
...a mialo byc tak pieknie
  
 
  
 
  
 
Fuso ty się nie śmiej tylko odpowiadaj na pytanie
  
 
niech wlasciciel sie chwali
  
 
Na żyletki bankowo nie poszedł,kto o zdrowych zmysłach wywalił by bude z klatką i mocowaniami pod centralke? Może jeszcze to nie koniec malca i chłopaki składają jakieś rupieciarskie audiki 400konne żeby zarobic na zółtą rakiete
  
 
Powiedz cos czego nikt nie wie, a nie cos o czym wiedza wszyscy....
  
 
żuraw zawsze tak mowiles wszystkim cos o swoich projektach ?
  
 
chopaki wątek bez sensu opowidacie tu jakies farmazony i tyle albo niech ktos powie co sie dzieje z wozem Zoltara albo niech Zoltar sie wypowie albo dajcie sobie spokój bo tylko denerwujecie innych...
  
 
Kaza ja nic nie wiem tez bym sie dowiedzial
  
 
Najwiecej to powinien wiedziec Race_D ale cos ostatnio sie nie udziela na forum
  
 
rejs jest teraz pipa i nic nie wie albo skubany niechce sie nic pochwalic
  
 
hehe..teraz wam Race'a brakuje..a jak pisał wszędzie i wszystko to nie wszystkim sie to podobało
  
 
Ja tam tylko instalacje gazowe do 3-cylindrowych 800-ek zakładam i jakies audi bez dachu serwisuje .

Poza tym nie mam czasu pisać bo równolegle sam własnymi rencami remonta se w chacie robie .
  
 
Panowie i Panie:

Moze mi ktos wyslac na priva kontakt to Zoltara. Jakies g-g lub/i skype lub/i domowy numer.

Chlopak mial sie do mnie odezwac jak auto wroci od blacharza co mialo nastapic tydzien po wielkanocy i sluch po nim zaginal. Nie odpowiada na maile, privy i sms.

Swoja drogą to samochod mial byc gotowy na koniec grudnia 2006 ale widocznie taka jest juz ta Zoltarowa solidnosc...


Z gory dziekuje za pomoc.




[ wiadomość edytowana przez: MaLi dnia 2007-04-29 19:38:53 ]
  
 
Ostatnio jak byłem tam to cos przy jakims malcu robili ale nie wiem dokładnie co no i dawno to było
  
 
Sprawa zalatwiona. Dzieki

[ wiadomość edytowana przez: MaLi dnia 2007-04-29 21:48:14 ]
  
 
Co dalej sie stalo z zoltarem i jego centralem czy ktos cos wie??