Fiat 1968 rok

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!
właśnie nabyłem przez allegro fiata 125p
aukcja niue jest żartem ale nie mam 18 lat i mieszkam daleko wiec chciałbym auto odstapic jakiemuś klubowiczowi niewiem jaki jest stan autka ale za 1zł napewno sie opłacało.Czy ktoś był by chetny???fiat ma ubezpieczenie na chodzie ale brak przegladu ma isc na złom niedługo wiec dlatego kupiłem aby komus odstapic a nie zeby ktos wziął i ztuningował.
fiat znajduje sie
zaleskie 37
16-500 sejny
woj podlaskie w razie pytani prosze o kontakt 668-349-377
oddam za grosze
  
 
ubezpieczenie do marca 2007
  
 
wierzysz w to, ze ktos za zeta takie auta oddaje? ja chetnie wezme jak mi ktos zorganizuje transport
[edit] a jak przeglad i czy na chopdzie? bo w suumie moze by tak road trip?


[ wiadomość edytowana przez: Julo dnia 2006-10-02 19:53:51 ]
  
 
Cytat:
2006-10-02 19:53:03, Julo pisze:
wierzysz w to, ze ktos za zeta takie auta oddaje? ja chetnie wezme jak mi ktos zorganizuje transport [edit] a jak przeglad i czy na chopdzie? bo w suumie moze by tak road trip? [ wiadomość edytowana przez: Julo dnia 2006-10-02 19:53:51 ]

kup sobie dobre trampki sejny to miejscowośc granicząca z litwą
  
 
Wiem. juz sprawzilem. al;e spoko, mam gaz
  
 
Cytat:
2006-10-02 20:30:43, Julo pisze:
Wiem. juz sprawzilem. al;e spoko, mam gaz


tak sobie policzyłem ze nawet jesli na czesci go wziąść to za gaz sie powinno zwrócić ok 250 zł
  
 
Hieny, toc to jest kawałek historii a nie przedmiot handlu. TAKIEGO fiata trzeba ratować a nie oddawać na zyletki
  
 
jakie hieny? ja go rozmyslam w zaleznosci od numeru nadwozia do remontu kiedys albo predzej jako dawce detali itd do moich 68
  
 
A macie juz pewnosc, ze to nie sciema?
  
 
zadnej, ale fiolek zdaje sie dzwonil, wiec sam nie wiem, hehe.
  
 
Jezeli to ten ktory ogladal Pirania to 1 zl bym nie dal.....
Ale trzeba zapytac Piranie..... bo po sam papier nie ma po co jechac......
  
 
Cytat:
2006-10-02 21:34:20, jacekes pisze:
A macie juz pewnosc, ze to nie sciema?


ja mam pewnosć jesli odebrała raz córka własciciala i wiesziała o co chodzi a drugi raz żona no to chyba nie sciema. aha i mam pytanie jak przy umowie k/s wypowie sie oc to w jaki sposub można jego jakąś część odzyskać??
  
 
Cytat:
2006-10-03 08:21:01, fiolek pisze:
ja mam pewnosć jesli odebrała raz córka własciciala i wiesziała o co chodzi a drugi raz żona no to chyba nie sciema. aha i mam pytanie jak przy umowie k/s wypowie sie oc to w jaki sposub można jego jakąś część odzyskać??



Jesli wypowiesz umowe OC poprzedniego własciciela to Ty nic nie dostaniesz tylko poprzedni własciciel -zwrot
  
 
Cytat:
2006-10-03 08:22:45, berek33 pisze:
Jesli wypowiesz umowe OC poprzedniego własciciela to Ty nic nie dostaniesz tylko poprzedni własciciel -zwrot


chodzi mi oto że jak ja sprzedaje auto a ktoś mi wypowiada oc to jaki zwrot ja z tego mam ????
  
 
1. Jeżeli auto jeździ o własnych siłach i ma papiery to warto. Ja po swojego też pojechałem mimo zapewnień właściciela praktycznie w ciemno. Przemyśl - Giżycko - Przemyśl - opłacało się mimo że auto nie było za złotówkę.

2. O ile kojażę to ubezpieczenie jest przypisane do auta i nie można z niego zrezygnować ot tak.
  
 
Cytat:
2006-10-03 08:45:46, fiolek pisze:
chodzi mi oto że jak ja sprzedaje auto a ktoś mi wypowiada oc to jaki zwrot ja z tego mam ????


Dostajesz zwrot zapłaconej i nie wykorzystanej składki.... Np. OC jest do końca roku, auto sprzedajesz 10-08. Nowy kupujący wypowiada Twoje ubezpieczenie ( bo np. on ma zniżki a Ty nie) i Tobie ubezpieczalnia przesyła pozostała wartość składki, ale za pełne miesiące (i czasami po potrąceniu jeszcze 20%) - czyli za okres wrzesień-grudzień.

Jeśli np. Ty kupisz auto od gościa co ma znizki a Ty nie masz, ale nie wypowiadasz ubezpieczenia to musisz dopłacić róznicę...
  
 
Cytat:
2006-10-03 10:49:20, 4971 pisze:
Jeśli np. Ty kupisz auto od gościa co ma znizki a Ty nie masz, ale nie wypowiadasz ubezpieczenia to musisz dopłacić róznicę...


bullshit prawda. jezdzisz dopoki sie nie skonczy OC i wypowiadasz. mi PZU nie kazalo doplacac nawet do 70% zinzek...
  
 
Cytat:
2006-10-03 07:43:54, anmimo pisze:
Jezeli to ten ktory ogladal Pirania to 1 zl bym nie dal..... Ale trzeba zapytac Piranie..... bo po sam papier nie ma po co jechac......


a gdzie on go ogladał??????
  
 
Cytat:
2006-10-03 14:02:37, Julo pisze:
bullshit prawda. jezdzisz dopoki sie nie skonczy OC i wypowiadasz. mi PZU nie kazalo doplacac nawet do 70% zinzek...

potwierdzam bo sam widziałem cus takiego
  
 
Fiat '68 1500 to chyba jest jakiś prototyp , a więc niesamowity okaz i to za złotówkę .