Jestem w klubie !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przepraszam, ze zasmiecam ale to co dziisja zauwazylem spowodowalo, ze poczulem przyplyw adrenaliny jak po wygranej w totka Od dzisiaj jestem w klubie !!! Dzieki szefostwu za akceptacje i mam nadzieje ze sie przydam !!!

Pozdrawiam wszystkich.
  
 
Sprowokowałeś mnie tym postem do zajrzenia w mój własny profil i zauważyłem że też zmieniono mi status
  
 
Ciekawe jak z dostepem do strefy klubowej ?
  
 
Jeszcze jedno czy swiezo upieczeni klubowicze zwykle jakis browar, na wkupne na zlot przywoza? Jesli tak to moze byc problem mam tylko sedana wiec moze na piwo dla 286 klubowiczow nie wystarczyc miejsca
  
 
Gudzy, bo Ci oddechu z radości zabraknie - a na browar przyczepkę weź i nie zapomnij też o napojach dla niepijącej braci zwłaszcza tej ładniejszej
A jak Ci się nie zmieści to przywieź wszystko do mnie - wezmę duży plecak.

Używaj "EDYTUJ" - nie mnóż postów.
Co do ftp'a - te sprawy załatw z osobami kompetentnymi w tej dziedzinie -najlepiej na privie.
Ostatnio jak byś nie zauważył na ogólnym wisi takie wiekowe info autorstwa Dra , a odkurzone i oprawione w ramki przez naszą lobową czarodziejkę - jak byś nie trafił to TU

ps. Urg: Widzisz, ile radości jednym klikiem czynisz, a Ty taki niedobry jesteś
  
 
Gudzy, wystarczy miejsca, to jest raptem dwanaście zgrzewek.
Widzę w profilu że masz butlę tak że reszta może być z kija.
ps.Gratuluję panowie.
  
 
Cytat:
2005-09-12 14:31:35, Gudzy pisze:
wkupne na zlot przywoza? Jesli tak ...



Spoko zjawią się THE BEST a Ty dobrze kombinujesz. Niepisana tradycja mówi o skrzynce IM Tylko nie pytaj się co to IM bo to duzy nietakt .
  
 
Nic, tylko gratulować. Jedno piwo możesz i dla mnie przytrzymać, co bym wiedział, jak smakuje od klubowicza pełną gębą

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Arturro7 dnia 2005-09-12 21:47:38 ]
  
 
No ladnie teraz bede myslal co to jest IM
  
 
Również mi jest miło powitać kolegów jako klubowicz, włąśnie dziś tak jak kolega Gudzy ujżałem nowy status na swym koncie
  
 
No dobra, mi dziś stuknęła dwudziestka, czyli połówka. W związku z powyższym na cześć półówki takową wypiję z kolegami. Teraz druga przede mną , zlocik i alleluja .

Pozdrawiam.
  
 
Pozdrowka dla nowych klubowiczow!!! (ja jeszcze czekam LoL). I najlepsiejsze zyczenia!!!
  
 
...a mi zostały jeszcze 3 dni, ale czy sie załapie???????
...może sie niedlugo przeprowadze do Krakowa to bede mial troszke blizej na zloty, wiec pewnie sie pojawie ;]
  
 
A ja już jestem szczęśliwym "członkiem" Klubu. Na zlocie miałem 40 dni!!! Alleluja!!!
Pozdrowionka dla starych klubowiczów, nowych oraz przyszłych. Zajefajna grupa ludzi a zlot bajka!
  
 
No ja teoretycznie też, ale muszę poczekać na łaskę wetsów he he.

Pozdrawiam.
  
 
Ja również czekam, już 44 dni i nic ale jak arturro7 liczę na zmiłowanie GURU tego forum. Może się zlitują na biednymi teścikami
Pozdrawiam
  
 
Arturro to odrazu wskoczy na MEMBER

Pozdrawiam
  
 
A ja to juz polubilem tego Sympatyka.
Prawie 140 dni! Przywiazalem sie, jak do psa
Tylko ze filmow nie moge ogladac
  
 
Jedynym logicznym wyjaśnieniem tego problmu jest możliwość rozpatrywania przez weteranów tego, czy mogę należeć do klubu, czy też nie. Mam naklejkę ze zlotu, więc osobiście już czuję się pełnoprawnym członkiem, bez względu na to, jaki status mam przydzielony .

Pozdrawiam.
  
 
Arturro7 napisz priva do Urga. Na zlocie rozmawiałem z nim i powiedział, że trzeba się do niego zgłaszać np. ze zmianą statusu ponieważ nie jest w stanie kontrolowac wszystkich Testów (184). 40 dni i 20 postów to na pewno masz więc nie bój żaby. Rach ciach i po strachu. Pozdro
Oczywiście dotyczy to również innych LOB Testów.