Jestem w klubie !!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja za dwa zloty napisze do urga o status MISS LOB
  
 
Cytat:
o status MISS LOB

Uważaj bo mogą przyznać LOB MONSTER
  
 
ja tam sie nie boje
albo może LOB CHICKEN
  
 
Cytat:
2005-10-08 20:00:59, fomin pisze:
albo może LOB CHICKEN


TEST CHICKEN
  
 
ale pitolicie panowie...
  
 
  
 
LOB TEST PITOL
  
 
A może jakiegoś warunku nie spełniam, że nie zostałem jeszcze przyjęty w poczet pełnoprawnych członków ? Też bym sobie pooglądał to i owo.

Pozdrawiam.
  
 
napiszę... chociaż nie wiem po co

urg od tygodnia jest niedostępny
czekać cierpliwie

  
 
Cytat:
2005-10-09 22:23:56, alicia pisze:
napiszę... chociaż nie wiem po co urg od tygodnia jest niedostępny czekać cierpliwie



Cierpliwość okażę Alicjo tylko dzięki Twojej osobie .

Pozdrawiam.
  
 
URG jest chory, więc zanim zacznę mu zawracać gitarę, muszę tutaj najpierw pomarudzić jeszcze. Czy jako LOB TEST po przekroczeniu 40 dni musze utworzyć 10 nowych tematów, czy wystarczy, że min 10 razy odezwę się na forum , aby "awansować" wyżej ?
  
 
No ja tez nie chce byc "gorszy" powoli gnam do przodu (mam automata ), chyba teraz najwyzszy czas pomyslec o zlociku P.S. URG jakis dziwny zbieg okolicznosci ze rozchorowales sie po zlociku
  
 
E tam gadacie wazne ze mam naklejke
A status to status i jak ktos sie zlituje czy cus to ok ale niema co plakac na rozlanym mlekiem
  
 
posty to nie wątki
czyli 10 postów
  
 
Cytat:
2005-10-10 20:41:18, alicia pisze:
posty to nie wątki czyli 10 postów



Dzięki Alicjo. Lubię wszystko jasne i przejrzyste.
Czyli muszę zaatakować naczelnego, ale poczekam z tym do poniedziałku, może jak cudownie ozdrowieje, to i lepszy humor mieć będzie.

Pozdrawiam.
  
 
Nooo Panie i Panownie,

to ja równiez chciałby Was tutaj powitać!
Co prawda uczyniłem to na "Powitalnym" ale nie wszystkich Was tam widziałem!
Tak więc co by niczego nie przeoczyć i zadość uczynić, dla pewności raz jesze to czynię:
- Witam Serdecznie!!!



PS. ...to kiedy pijemy? - mam wolną kratę do spożycia natychmiast i ze 6 flaszek weselnej jeszcze się znajdzie