[Ogólne] Rozkodowanie radia - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TomEssi zostaw radyjko włączone na godzine i jak te trzy kreski zacza mrugać dopiero wpisz kod. Kreski swiecące na stałe znaczą ze ktoś próbował żle wbić kod.
  
 
A moze zna sie ktos na clarionach-seria PSA peugeot i citroen.Wszytsko dziala procz regulacji front/rear i balansu i nie mam tez rdsu.Z gory dzieki
  
 
Przemm, powiedz czy stało sie to nagle, czy po rozkodowaniu.Jeśli po rozkodowaniu to najprawdopodobiej masz coś z zawartością pamięci, zanies do poprawki. Napisz dokładnie jaki to model radia.
  
 
Clarion PU 2473A a wyswietlacz Sagem. Ukradli mi radio i po dokupieniu innego (ten sam model) nie dzialaja wszytskie funkcje.Na elektrodzie powiedzieli mi ze musze "zlogować wyświetlacz i radio" ale nie wiem jak to zrobic.Ponoc jest to typowe zachowanie jak wyswietlacz i radio nie jest para.Ale mowia ze da sie to zrobic tylko nikt nie chce powiedziec jak. :/ a nawet nie wiem gdzie szukac opisu jakiegos.
  
 
Takie bylo w scorupie i mozna by je na troche uruchomic



Na tych fotach wszystko potrzebne chyba jest
  
 
Z moich obliczeń wynik, że 1846, ale niech jeszcze ktos prawdzi.
  
 
1846
  
 
Cytat:
2006-09-06 16:40:33, Seba pisze:
Takie bylo w scorupie i mozna by je na troche uruchomic Na tych fotach wszystko potrzebne chyba jest



Witam
Co się będziesz prosił ... zobacz na stronę podaną w moim profilu i sam sobie odkoduj.
pozdrawiam
Arturek
  
 
Dziekuje,dzial jak nalezy
  
 
Arturek- jesteś "the best"! Dzięki za linki umieszczone w Twoim profilu.
  
 
Cytat:
2007-02-08 20:29:24, marcos_777 pisze:
Arturek- jesteś "the best"! Dzięki za linki umieszczone w Twoim profilu.



Mi też się przydały
  
 
czesc,jak w temacie radio to ford 5000,moze ktos wie
  
 
numer seryjny to:m020665
  
 
nie wie nikt
  
 
4577
  
 
powaznie???
  
 
Tak, z resztą sam spróbuj a się przekonasz
  
 
dzieki wielkie
  
 
jak w temacie Dealer 260 349 FD 2004 P C44773 dec98, w ramach rozliczenia oddam siostre
  
 
Cytat:
2007-09-11 09:24:52, majkel315 pisze:
jak w temacie Dealer 260 349 FD 2004 P C44773 dec98, w ramach rozliczenia oddam siostre



daj fotke siostry bo nie wezmiemy kota w worku