[Ogólne] Rozkodowanie radia - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpisywanie kodu nie trwa w nieskończoność.Klawisze od 1 do 4 są do wpisania kodu, klawiszem 5 zatwierdza się kod.
Prawdopodobnie masz błędny kod a radio odlicza od 30 min do zera i ponownie możesz wpisywać kod.
Zaczyna odliczać po którejś kolejnej (chyba 10) nieudolnej próbie wpisania kodu.Pózniej się zablokuje na amen (teoretycznie).
Więc proponuję sprawdzić kod od radia , ewentualnie wyliczyć z kalkulatora.
  
 
hmm 10 prób więc jestem na 6tej. Robi się nieciekawie. Znalazłem jakiś czterocyfrowy numer w briefie napisany ołówkiem w rogu - myślełem że to to ale pewności nie mam
  
 
Daj mi numer seryjny radia biedaku, jak nikt nie zmienil EPROMa to dam Ci kod.
  
 
Gdzie ten serial radia jest? muszę radyjko wykręcić?
  
 
Musisz wyjac radio i odczytac go z nalepki, ktora jest po boku
  
 
heh radyjko się opiera strasznie - są jakieś 4 dziurki na przednim panelu ale wkrętów tam nie ma i nie mogę się do niego dobrać. Może i ciężko to ukraść ale w takiej sytuacji jak moja to mnie wk...wia. Ktoś może wyjmował takiego trupa i ma trochę doświadczenia jak to sprawnie zrobić nie tracąc nerwów
  
 
Wkladasz specjalne bolce, ktore rozginaja zaczepy i mozna wyjac radio. Jesli nie masz haczykow mozesz sie pomeczyc za pomoca dluzszych gwozdzi - musi wyjsc
  
 
z tymi gwoździami to próbowałem - wpadłem na ten sam patent może tylko gwoździe nieodpowiednie miałem idę zaraz na dół dalej się pomęczyć. tymczasem...
  
 
wyjąłem gada, serial zapodałem do generatora kodów i pomogło radio rozkodowane i działa jak należy...czyli przeciętnie dziękuję wszystkim za cenne porady i pozdrawiam.
  
 
Witam, ja przedłuże wątek, umie ktoś rozkodować radio BMW Becker?
radio wyjęte z rozbitka ale kodu nie mam
Może ktośbędzie chciał je zakodowane?
Pozdrawiam
  
 
No i ja mam problem: mój Essi był u lekarza i jak się można domyślić na wyświetlaczu radioodtwarzacza teraz miga Gdzie znajdę ten słynny generator kodów bo nia mam ochoty wyłożyć 50 zł? Dzięki za porady.
  
 
Na TEJ stronce znajduje sie wiekszosc kalkulatorow, szukajcie a znajdziecie
  
 
pomoge rozkodowac radyjko z forda jak cos to pisz na spider@trimax.pl podaj model radia i numer seryjny..

[ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2005-10-06 13:09:54 ]
  
 
mam takiego sprzeta i po podpięciu zasilania chce kodu,jak to cholerstwo rozkodowac??

http://img149.imageshack.us/my.php?image=1119yq.jpg

[ wiadomość edytowana przez: eres dnia 2005-09-12 22:02:11 ]
  
 
[img=http://img149.imageshack.us/img149/7774/1115en.jpg]

[ wiadomość edytowana przez: eres dnia 2005-09-12 22:03:59 ]
  
 
TUTAJ chłopaki walczą z tym tematem
  
 
Cytat:
2005-09-12 22:10:55, Shaq27 pisze:
TUTAJ chłopaki walczą z tym tematem



thx
  
 
ja tez posiadam takie radyjko ale kodu do nie nieznam
  
 
kupiłem radio model 6000 m219554, i dostałem do niego kod 0411 czy to poprawny kod, jeśli nie to czy ktoś może mi wygenerować poprawny. Z góry dzięki

Dodam że po podłączeniu i wpisaniu kodu nachwile włącza się radio i znów powraca do wpisywania kodu. A na dole wyświetlacza jest jedynka


pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: maver123 dnia 2005-11-08 17:23:26 ]
  
 
Kod jest prawidłowy.