Jakie głosniki polecacie ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na temat słuchania w Media Markt itp. to ja mam swoje zdanie... Jak ostatnio to próbowałem zrobić to myślałem że się popłaczę z Tatą ze śmiechu, takie były przekłamania i błędne różnice. A nawet jak jest to wszystko dobrze zrobione i fajna szafa, to i tak każdy głośnik zagra w szafie zupełnie inaczej niż w drzwiach, jeszcze np. wytłumionych. Choćby jeden będzie się lepiej czuł w dużej przestrzeni, inny w mniejszej i może Ci wyjść zupełnie coś innego.
  
 
Podzielam zdanie Kruchego sprzęt to jest jedna sprawa, montaz to druga sprawa, nie mniej ważna. Porządny montaż trochę kosztuje, wytłumienie kompletne drzwi, panele drzwiowe z mdf na 16,5 cm kickbas, odpowiednio spreparowany pierścień z mdf na 13 cm midrange w seryjnym miejscu (polecam wyrzucić ten plastkikowy badziew - głośnik musi byc zamocowany do drzwi a nie tapicerki) no i słupki.
No chyba, że masz czas, umiejętności, sprzęt i warunki do własnoręcznego montażu.
U mnie wygląda to tak (to link do mojej strony - jeszcze nie skończona, ale o audio w moim aucie można poczytać):

klik