Nadchodzi zima i co teraz? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiesz bylbym zainteresowany tylko ze Ty sprzedajesz caly komplet a mi trzeba 2 i tu jest problem


[ wiadomość edytowana przez: CARORACER dnia 2005-10-11 13:20:24 ]
  
 
i tak juz sprzedalem przed chwila pozdr
  
 
w takiej sytuacji Cyprys możesz teraz kupić ode mnie kompa
  
 
sluchajcie - super komp, coprawda sie wogole nie znam na kompach ale napewno super i w dobrej cenie - kupujcie! polecam!
  
 
powiedź lepiej jakiej oczekujesz prowizji
  
 
hm 1EURO na piwo w knajpie...

oczywiscie to byl dowcip.











chce 51% zysku
  
 
dobra jakby troche zmodyfikować te ogłoszenie to bedą same zalety..

Mało używany procesor Intel PIII 450Mhz (jeszcze nie tak dawno każdy fan gier marzył o takim procesorze) FSB 100Mhz (dzięki czemu starsze pamięci SDR nie bedą miały problemów)

Karta graficzna 16 MB AGP Riva TNT 2 Vanta z akceleratorem 3D-nVidia Riva TNT2 M 64!!!

Karta sieciowa 3 Com EtherLink III ISAPNP Enthernet Adapter (informatykom nie musze tłumaczyć co w budowie sieci znaczy taka potęga jak 3Com)

CD-ROM o prędkości 48x (najszybszy na rynku jest 52x więc nie trudno sie domyśleć jaki ten jest dobry)

do tego w promocji dorzucam karte muzyczną, stacje dyskietek, OBUDOWE ATX(dzięki czemu komputer bedzie sie sam wyłączał i nie trzeba czekać żeby go wyłączyć) oraz klawiature i mysz

to wszystko za jedyne 300zł (30zł licze sobie prowizje :lol
nie przegap takiej okazji!!
  
 
Scooby to naprawdę ciekawa propozycja warta zastanowienia , ale jak ktoś będzie chciał zakupić , to i tak zakupi A tak na marginesie , czy w treści ogłoszenia mam zamieścić informację , że autorem opisu jest Scooby z FSO Tuning Team i w rewanżu liczy na prowizję w wysokosci 30 pln ? A właśnie w tej chwili przypomniało mi się , że kiedyś obiecywałem , jak dobrze pamiętam , to chyba tobie Scooby browarka podczas najbliższego spotkania . chyba prześlę Ci go pocztą , bo spotkanie będzie trudne do zrealizowania , ale kto wie może jednak dojdzie do niego Nie daj się w woju pozdro
  
 
Stary jak dasz taką informacje to bede spalony zapłace CI 40zł jak jej nie dasz

a co do browara to myśle że jeszcze bedzie czas w sierpniu 2006 bede już w domu.. o ile dożyje
  
 
przeslij mu browarka w proszku w kopercie... hehehe na adres jednostki
  
 
mam pomysł , wyślę Ci etykietę z butelki po piwie , co ty na to , powiedz jaką sobie byś życzył , może być z Królewskiego ?
  
 
czekaj czekaj to Ty je wypijesz a ja bede etykiete oglądał??
dobra w takim razie nie bede miał dużych wymagań i poprosze o piwo "APACZ" widziałem w jakimś markecie tylko uważaj żeby Ci wątroby nie przepaliło
  
 
A rozchodzi Ci się o etykietę „Apacza „ , pewnie jest na niej jakaś roznegliżowana ładna Pani No dobra chłopaki pod sklepem ucieszą się z wypitej gratisowo zawartości , a etykietę Ci podeślę i będziesz mógł sobie powiesić nad łóżkiem w koszarach
  
 
aleś mi dowalił z tymi koszarami respect
  
 
Taka rzeczywistość , choć szczerze nie zazdroszczę Ci Ale głowa do góry na pewno dasz sobie radę , od czasu do czasu spojrzysz na panienkę z fotografii , dziewczyna cię odwiedzi , poznasz nowe nałogi , żyć nie umierać . Daj znać kiedy przysięga , to może cię odwiedzę
  
 
witam
mam pytanie:przez lato do dnia dzisiejszego jeździłem na oleju ORLEN GAS 15W40,teraz przyszła pora wymiany czy ten olej nadaje się na zime? pozdrawiam
  
 
Oleju 10W40 nie ma co wlewać , możesz przez to rozszczelnić silnik , a więc wydaje mi się , że lepiej będzie zastosować 15W40 z normą API CF/SJ . Jakiś czas temu na rynku pokazał się olej pod nazwą Canada 15W40 API CF/SL.
Widziałem ten olej w Auchan , 4 lub 5 litrów 15W40 tego oleju kosztowało chyba jakieś 40 PLN . W sklepie motoryzacyjnym widziałem go za 14 PLN - litr . Podobno po zastosowaniu tego oleju w silniku w którym występuje spalanie oleju w komorze silnika , eliminuje ten efekt , ale w jakim stopniu to nie mam pojęcia , informację te zasłyszałem od sprzedawcy
Pozdrawiam