Corolla GLADIATORA E-9 Black Samuraj - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzieki Dzięki a tutaj kolejna SESJA NOCĄ.
P.s.
Madzia_83 na twoim forum tez już sa te fotki.








  
 
widze ze lubisz niebieski
  
 
O to chyba bedzie radiowóz
  
 
Ładna choinka
  
 
Cytat:
2006-01-05 21:45:13, Kafi pisze:
Ładna choinka



Świateczno - klimatowa
yarys - I like blue light sam chciałes dokładniejsze foto.
  
 
Oto Aluski w Mojej E-9 + Oponki TOYO.



  
 
Gladi bardzo ładne Ile płaciłeś za całość i osobno??
  
 
Cytat:
2006-07-25 14:24:32, madzia_83 pisze:
Gladi bardzo ładne Ile płaciłeś za całość i osobno??



Felgi 500 złotych z oponami 2 opony Spoxx 2 na wyzutke.
Plus 16 srub do alusow za 40 złotych.
Plus Sruby Zabezpieczajace 90 złotych.
To w Sumie jakieś 630 złotych.
  
 
Cytat:
2006-07-25 18:33:27, gladiator pisze:
Felgi 500 złotych z oponami 2 opony Spoxx 2 na wyzutke. Plus 16 srub do alusow za 40 złotych. Plus Sruby Zabezpieczajace 90 złotych. To w Sumie jakieś 630 złotych.



No co cena spoko. Twojej pasują ale mojej raczej by nie pasowały. Ja a właściwie to Marcinm będzie się rozglądał za felagmi do mojej w Austrii ale to tak po urodzinach czyli w grudniu
  
 
Chciałem czarne ze srebrnym rantem bo myslałem ze beda Fajnie wygladac, lecz jednak takie wygladają Lepiej.
musisz sobie przypasowac w jakich jej ładnie napewno nie szprychy bo do naszych to brzydko, cos ala 3 ramienne albo gwiazdy 5 ramienne. Pozdr
  
 
Cytat:
2006-07-25 21:29:28, gladiator pisze:
Chciałem czarne ze srebrnym rantem bo myslałem ze beda Fajnie wygladac, lecz jednak takie wygladają Lepiej. musisz sobie przypasowac w jakich jej ładnie napewno nie szprychy bo do naszych to brzydko, cos ala 3 ramienne albo gwiazdy 5 ramienne. Pozdr


Niop myślałam o 3 ramiennych lub o gwiazdach właśnie. Ale zobaczymy czy coś w ogóle w tym stylu i za dobrą kasę będzie.
  
 
Serce Mojej POWER of E-9
  
 
Prawie taki jak w mojej mój jest jednak odrobine czyściejszy

Gladiatro nie wiem czy widziałeś zegary jakie wstawiłam do Corolli aha a rozmiar felg to 14-tki






[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-07-26 11:31:53 ]
  
 
Cytat:
2006-07-26 11:25:48, madzia_83 pisze:
Prawie taki jak w mojej mój jest jednak odrobine czyściejszy Gladiatro nie wiem czy widziałeś zegary jakie wstawiłam do Corolli aha a rozmiar felg to 14-tki [ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-07-26 11:31:53 ]



KURCZE ja tez tak chce jak to zrobiłas - ZAJEFAJNIEEE POKAZ GDZIE I JAKKKKKK....
  
 
Zegary są z corollki 1,6 wiec mają od razu obrotomierz. Tarcze kupiłam na Allegro, sam sobie dobierasz kolory i w cenie tarcz jest też napis który jeśli chcesz zrobią dla ciebie u mnie red woman. Ja mam czarny mat z czerwoną grafiką. Z góry uprzedzam ze economizer który jest również w zestawie nie pasuje do tych zegarów.

O dostajesz taki oto zestawik:

i sam sobie przekłądasz. Niestety jak już pisałam mam teraz przekłamania na liczniku które muszę usunąć.
  
 
madzia_83 a z czego to jest Zrobione ???
Widziałaś TO:
http://www.allegro.pl/item116714734_biale_zegary_toyota_corolla_piec_rodzajow.html
http://www.allegro.pl/item117851558_biale_zegary_toyota_corolla_e9_do_92_bez_obr_.html
  
 
Ja kupiłam właśnie >>TUTAJ<<
ale zegary z obrotkiem
Tarcze są grubsze (nie wchodzą te plastikowe nakładki ale w sumie są zbędne) i wykonane są z jakiegoś tworzywa a'la plastik. Ogólnie jkość jak najbardziej OK - mogę polecić.
  
 
[size=18][color=indigo]czerwone ale cus innego
[/color][/size]


  
 
Teraz Rollka wyglada super wszystko pasuje jak należy - gratulacje
  
 
Kurde tych zegarow nie widzialem ...
Super
U jakiego sprzedawcy kupowalas zegarki ?

Aha madziu jakie masz zarowki wlozone pod zegarami ? 12V czy 14 i jaka moc