Corolla GLADIATORA E-9 Black Samuraj - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cromm tercze kupowałam >>TUTAJ<<
U mnie obyło się bez problemów z transakcją
Co do żarówek to nie wiem poprzekładałam ze starych zegarów do nowych a część dostałam od Wernera. Naprawde Cromm nie wiem jaka mają moc.
  
 
Moze sie powtorze ale rewelacja te zegary
  
 
zegarki rewelka przyznaje


misiekII:
Po sąsiedzku nie będę krzyczał, za taki wiele wnoszący post


[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2007-05-06 14:09:26 ]
  
 



  
 
jaki tuning
  
 
Poproszę foty całości
Gladiator jak zauważyłam przepada za niebieskim kolorem
  
 
Lubie 2 a nawet 3 kolory. CZARNY - NIEBIESKI i CZERWONY.

No co takie były Tuning hmmm po prostu wymieniłem amortyzatory i sprężyny
P.S.
Co do Czerwonego to zamieszczę zdjęcia później.
  
 
kurcze moze moja też tak kiedyś będzie wygladała ale muszę przyznać że Pieknie się prezentruje Pytanko - gdzie mozna dostać Taki spojlerek na Tylną klape??:> mbo z chęcuio bym, sopbie taki zprezentował
  
 
Mam pytanko - czy przy wymianie zegarów - przy wkładaniu obortomierza potrzeban jest jaaks nowwa kostka - czy poprstu przelozenie spowowduje ze obortomierz bedzie działał??
  
 
Jeśli Madzia pilnie się przyglądała jak jej zakładali to powinna pamiętać


[ wiadomość edytowana przez: looqasch dnia 2007-07-30 21:15:19 ]
  
 
Kurcze Madzia musi mieć oczka wszędzie szczerze mówiąc to mi zegary przekładał elektryk ale zanim to zrobił sami z Maćkiem sprawdziliśmy czy w ogóle działają. Jak rozkręcisz całą konsolę (trzeba wszystko niestety rozebrać i wyjmiesz 100 śrubek to wystarczy tylko podpiąć i powinno działać.
  
 
Cytat:
2007-07-31 07:35:35, madzia_83 pisze:
... i wyjmiesz 100 śrubek


ach te kobiety, im się zawsze śrubki mnożą
  
 
Cytat:
2007-07-31 10:44:11, looqasch pisze:
ach te kobiety, im się zawsze śrubki mnożą


nie mnożą (no dobra z tymi 100 śrubkami to przesadziłam) ale aby rozkręcić konsolę w e9 trzeba dwa razy więcej czasu niż aby rozkręcić konsolę w E10-tam są chyba ze 3 śrubki
  
 
Cytat:
2007-07-31 12:08:38, madzia_83 pisze:
nie mnożą (no dobra z tymi 100 śrubkami to przesadziłam) ale aby rozkręcić konsolę w e9 trzeba dwa razy więcej czasu niż aby rozkręcić konsolę w E10-tam są chyba ze 3 śrubki


przeciez tam jest tylko pare - bez przesady
  
 


A za chwile zdjecia rozkreconej konsoli na szybcika.
Pulka od spodu 4 śrubki
Łączenie - plastik od doły 4 srubki.
Wewnatrz tanblica i plastiki po 4 srubki itp......
  
 




  
 




  
 
Gladiator po co rozkręcałeś konsolę i zegary? Zmieniałeś kolor podświetlenia?
Kurcze felgi mamy baaardzo podobne - dzieło przypadku
Piknie Rollce z tą lotką!
  
 
Cytat:
2007-08-24 23:35:14, madzia_83 pisze:
Gladiator po co rozkręcałeś konsolę i zegary? Zmieniałeś kolor podświetlenia? Kurcze felgi mamy baaardzo podobne - dzieło przypadku Piknie Rollce z tą lotką!




Wstawiałem przepalone bo miałem normalne lecz następna wymiana już będzie na kolorek, ale jaki ??????
  
 
Glad wiem że lubisz jakieś podświetlenia itd. więc może granat? Mam czerwone auto to mam czerwone podświetlenie - Ty masz ciemne auto to może i podświetlenie ciemniejsze?? W sumie jakie kolorki już masz?/ Ja lubię jak wszystko jest w jednym kolorze ale niestety podświetlenie cb radia psuje efekt :-/