Piwsko wszedzie :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tacy to sie pobawia dzisiaj moze by tak skoczyc tam na piwko?
  
 
nie powiem pojechałbym tam , choc z drugiej strony moze jednak nie
  
 
Hehe nieżle U nas na zlocie też były jakies tam beczki z piwem.. i Panowie (i Panie) podchodzili do niej ciagle.... ale juz w ostatni dzien nikt nawet na piwo patrzeć nie mógł
 
 
a ja bym popatrzyl jak oni to piwo sobie pija i zagryzaja bialym wurstem
  
 
Cytat:
2005-09-17 16:38:34, storm pisze:
Hehe nieżle U nas na zlocie też były jakies tam beczki z piwem.. i Panowie (i Panie) podchodzili do niej ciagle.... ale juz w ostatni dzien nikt nawet na piwo patrzeć nie mógł



kto nie mogl, ten nie mogl niektorzy musieli chociaz po poludniu zasiasc za kolkiem
  
 
Cytat:
2005-09-17 19:31:39, Piter20 pisze:
kto nie mogl, ten nie mogl niektorzy musieli chociaz po poludniu zasiasc za kolkiem



czyli z przymusu nie mogli na piwo patrzec bo jechac musieli ???
  
 
ja mam mala chec na piwo ostatnio...
  
 
Cytat:
2005-09-17 19:31:39, Piter20 pisze:
kto nie mogl, ten nie mogl niektorzy musieli chociaz po poludniu zasiasc za kolkiem



Hehe no chyba że tak.. Bo Irek i Wojtek to wciąż mowili "Juz nie moge patrzeć na piwo" ale w sumie jak w Krakowie wysiadałam to obaj już na piwko sie oblizywali
 
 
a w chorzowie teraz tez trwa wlasnei tyskie octoberfest...ech wczoraj bylem i poki co przeszla mi ochota na piwo (i inne trgo typu) na tydzien albo i dluzej
  
 
Cytat:
2005-09-17 19:37:23, Quattro pisze:
ja mam mala chec na piwo ostatnio...



ja jak mam to ide do knajpy
  
 
A ja nie... jade po piwo supermarketu i wstawiam je do lodowki czekajac na mecz
  
 
ja dostalem przed chwila kolejne dwa piwka tym razem ZUBRy od ojca , a wiec dołaczą one do pozostalych dwóch i będą czekały na lepsze czasy
  
 
Cytat:
2005-09-18 22:03:08, sterciu pisze:
ja dostalem przed chwila kolejne dwa piwka tym razem ZUBRy od ojca , a wiec dołaczą one do pozostalych dwóch i będą czekały na lepsze czasy



zapraszam do mnie. u mnie sa zawsze lepsze czasy na wypicie piwka
  
 
Cytat:
2005-09-18 22:09:40, Voy pisze:
zapraszam do mnie. u mnie sa zawsze lepsze czasy na wypicie piwka



No skorzystałbym z zaproszenia ale moze innym razem , troche daleko mam do ciebie
  
 
to lepiej sie nie zdziw gdyz bede we wrocku w tym miesiacy bo siostre przeprowadzam... wiec moze jakis PG spota zrobimy?
  
 
Cytat:
2005-09-18 22:40:29, Voy pisze:
to lepiej sie nie zdziw gdyz bede we wrocku w tym miesiacy bo siostre przeprowadzam... wiec moze jakis PG spota zrobimy?



a to nawet w tym wypadku wskazany spot , tak mi sie wydaje
  
 
zazdroszcze wam... czemu blisko mnie nie ma zadnego innego PG-owca???
  
 
wiec zbieraj pgowcow z wrc i okolic i rfobimy spota tylko jeszcze nie wiem kiedy ale mysle ze w koncu miesiaca. Q ty tez bedziesz bardzo mile widziany...
  
 
Cytat:
2005-09-18 22:51:04, Voy pisze:
wiec zbieraj pgowcow z wrc i okolic i rfobimy spota tylko jeszcze nie wiem kiedy ale mysle ze w koncu miesiaca. Q ty tez bedziesz bardzo mile widziany...



pogadam z PGowcami na najblizszym spocie srodowym , oczywiście jak wszycy bedą
  
 
Cytat:
2005-09-18 22:51:04, Voy pisze:
Q ty tez bedziesz bardzo mile widziany...



wierze tylko musze przekonac jeszcze moj portfel