Statystyki klubowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zebrałem to i owo z ogólnie dostępnych profili klubowiczów i wyszły mi takie staty.
Wszelkie zażalenia dotyczące dokładności będę przyjmował tylko w przypadku porządnego wypełnienia profilu przez żalącego się delikwenta - sami jesteście sobie winni - burdel w profilach jest niesamowity.

Zamieszczam tylko wykresy kołowe z procentami - bo lubię
Wartości liczbowe dla zainteresowanych - priv

A i jeszcze jedno - dane pochodzą tylko z listy K i nie obejmują "TESTów".SYMPATYKÓW i R.I.P. - aktualizacja z dnia 2005-09-16 (jeżeli MASTER zmieniał nowym statusy od tej pory to już moje wyliczanki złapały błąd)

Na początek:
Statystyczny klubowicz LOB
- jest Net Memberem
- jeździ Omegą B Caravan z początku produkcji modelu 94r
- leje wachę czyli Pb - wspomagając się nieco gazem
- no i zamieszkuje w mazowieckim


Szczegóły
Samochody:
B-etki górą i to strasznie nawet nie wliczając "C"
Przypuszczam, że Senatorów jest więcej, ale siedzą gdzieś na liście sympatyków.
Lotus-wiadomo, czekamy
Heretyckie - muszę wyjaśniać? - heretyckie i tyle
Brak danych-no! byli tacy co napisali że mają omegę i tyle.Jeżeli nie było zdjęć w profilu to wylądowali tutaj. Niestety dotyczy to też niektórych przypadków płci pięknej zadeklarowanej jako pasywny załogant rzeczonego pojazdu
Jeżeli ktoś podał w profilu więcej aut -też to uwzględniłem


Nadwozie

Jak widać Kombiaczki górą, choć czarna dziura jest spora więc sytuacja może się zmienić w każdą stronę

Paliwo
No cóż - śledzenie na czym kto jeździ to ciężka sprawa.
ON dało się poznać jedynie dzięki opisie rodzaju silnika np.2,5TD lub muł 2,3D - opału nie uwzględniałem
Gaz - tu porażka z mojej strony totalna - bardzo mało osób podało te dane. Nie miałem czasu ani sił żeby śledzić na forum kto ma a kto nie i wrzuciłem tylko to co było w profilach+to co wiedziałem ze spotów i innych lewych źródeł.Lwia część danych pochodzi z dokładnego studiowania... zdjęć silników w profilach i szukania... miksera
W przypadku braku jakichkolwiek informacji o paliwie zakładałem Pb.


Rocznik
Czarna dziura spora
Były chyba ze dwa rodzynki
A z 86r i A z 94r - nie wiem może były takie...


Status
Nic nowego - klikaczy zawsze więcej - w domu wygodniej niż na zlotach
Parę osóbek przysporzyło mi problemów statystyczno-interpretacyjnych, bo co zrobić z osóbką która jest i Wetsem i Modem i jeszcze Miss
W każdym razie kolorem oznaczyłem że Modsi należą do Wetsów i oba procenty należy zsumować żeby znać dokładny procent wybranych w plebsie


Regiony
No coments

  
 
Sołtys, jesteś chory, albo masz za dużo czasu
gud łork

tylko gdzie w statystykach jest mój KOŻUCH NA ŚMIETANCE
  
 
wow , no to poszalałeś

już wiem czemu wczoraj cię nie było na spocie

  
 
Po głębokim namyśle odpowiem :

Kożuch to jest to białe tło na wykresach - jest wszędzie

Neta mam only w pracy - nudziłem się cały piątek

A home to już inny work niestety - na szczęście to minie... kiedyś...
a na razie obawiam się większość kontaktów będzie jedynie w naszym matrix'sie


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-09-19 15:27:55 ]
  
 
Nu Panie Solltys Główny Urząd Statystyczny w Warszawie robi nabór - masz do tego predyspozycje
  
 
Zanim całkiem rozpłyniecie się w zachwytach...

Chodziło mi raczej o wywołanie jakiejś żywszej dyskusji na temat tych "statystyk", a nie dyskusji nad "statystykiem" i co on robi w wolnym czasie lub nie wolnym

Np. jeżeli chodzi o typy nadwozia to śmiem przypuszczać że 19% czarna dziura należy do Sedanów, bo to "normalne" samochody i ich użytkownicy raczej nie wpisywali w profilu typu nadwozia - pewnie wychodząc z założenia że to "jedynie słuszne" nadwozie.
Ale nawet pomijając powyższe zastanawia mnie duża "zawartość" kombiaków - kombiaki to chyba nie jest jakiś specjalnie preferowany przez producentów typ nadwozia? takietam skrzyżowanie osobówki z dostawczym . A może to wina praktycznego podejścia do życia naszych rodaków ściagających kombiaki z zachodu.
Kombiaki dla plebsu do roboty - sedany dla burżui

jakieś inne przemyślenia?
  
 
Only Kombi - przekonałem się i nie zmienię zdania. Kluska ma fajne , seksowne siodło i zapakuje tam wszystko bez kombinacji z bagaznikiem dachowym. W trasie rozkładam z tyłu prawdziwą knapaę do spania i śpię horyzontalnie a nie embrionalnie - i wtedy też czuję sie jak burżuj.......ale naprawdę najbardziej kręci mnie kluski seksowny tyłek ..jest po prostu jadowity!
  
 
Sołtys, zabrakło informacji, na temat, jaki procent aut ma drewniane kierownice . Spaprałeś robotę. HE HE HE >

Pozdrawiam.
  
 
Arturro skrobnął
Cytat:
jaki procent aut ma drewniane kierownice


odpowiadam
Cytat:
Wszelkie zażalenia dotyczące dokładności będę przyjmował tylko w przypadku porządnego wypełnienia profilu przez żalącego się delikwenta - sami jesteście sobie winni - burdel w profilach jest niesamowity.




ps. ócz sobie nie będę psuł gapiąc się w drobiazgi na zdjęciach


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-09-20 14:03:38 ]
  
 
masz zdrowie
pzdr ale coś w tym prawdy jest
  
 
Sołtys

A tak chciałem mieć zaznaczoną gdzieś swoją obecność w Twoich statystykach . Porażka, ale nie będę się poddawał i coś wymyślę.

Pozdrawiam.
  
 
Arturro7: Nic straconego. Za jakiś miesiąc-dwa jak się Masta di'Masta upora ze zmianami pozlotowymi uaktualnię dane i tam już będziesz jako "bezalkoholowe" 0,2% Net Membera lub Membera.

Z nudów mogę zrobić różne rzeczy na kompie - co polecam pamięci władz
ps.zlecenia na priv
  
 
Przysięgnij Sołtys. HA HA HA .
Tylko znajdź mi sposób, jak łatwiej zdobyć to 0,2 % . Bo wersja bezalkoholowa może być trudna do zrealizowania.

Pozdrawiam.
  
 
Ale poprawki musisz zrobić bo ja teraz mam 17 sztuk w tym 3 własne, a lubelskie ma tylko 2%
  
 
Cytat:
2005-09-20 08:48:51, Solltys pisze:
Ale nawet pomijając powyższe zastanawia mnie duża "zawartość" kombiaków - kombiaki to chyba nie jest jakiś specjalnie preferowany przez producentów typ nadwozia? takietam skrzyżowanie osobówki z dostawczym .


Źródła nie pomnę, ale z pamięci to Oma sprzedawała się znacznie lepiej jako caravan. I nic dziwnego, bo przecież ładniejsza od sedana

pozdr, Robert
  
 
Cytat:
2005-09-21 23:48:26, Nixon pisze:
Źródła nie pomnę, ale z pamięci to Oma sprzedawała się znacznie lepiej jako caravan. I nic dziwnego, bo przecież ładniejsza od sedana pozdr, Robert



Taaaaa, jak ktoś zarobkuje , to mu caravan pasuje i jest ładniejszy (he he), a raczej przydatniejszy i stąd to wypaczenie urody. Prawdziwe piękno ukazuje dopiero sedan, stworzony dla wybrańców hi hi hi. Ale co tam, każdy ma to co lubi, a jak się nie ma , co się lubi, to się lubi to, co ma.

Pozdrawiam.
  
 
Solltys: Odkąd zobaczyłem mega wydech Twojej Bestyi, wiedziałem, że jesteś jakiś dziwny. Teraz mam 100% pewności

Niezła robota. Że też Ci się chciało Co do nadwozi - zgadzam się z Tobą, że nieokreślony typ nadwozia w większości przypadków oznacza zapewne sedany. Pocieszający jest status materialny koleżanek i kolegów - pomimo cen Pb przeważająca większość zasuwa na etylince I na koniec - za brak wpisów w profilu od modera klaps w tyłek powinien być
  
 
Z tym gazem to wypaczone procenty.

Ja np mam, ale w profilu sie nie przyznaje do tego
  
 
Cytat:
2005-09-22 11:03:38, DrA pisze:
....Ja mam...


Ja WIEM i uwzględniłem (miał być jeszcze stat o kolorach nadwozia, ale przy jednym takim wymiękłem )
Cytat:
Ja se pisze:
...to co wiedziałem ze spotów i innych lewych źródeł...


Po za tym masz rację i mam nieutulony żal do reszty że się nie oznakowali w LPG - stawiam na zawartość LPG jakieś 80% w Pb
EDIT: W profilu oznakowali, w profilu ! Nie na klapie


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-09-22 12:21:50 ]
  
 
Wiem nakleje sobie nalepke "2.0 16V LPG" na tylniej klapie i to bedzie cos takiego jak Abrams z silnikiem żuka