Statystyki klubowe - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja tu kombinuje żeby znależć chwile aby zaglądnoć na forum, a tu widze ,że co niektórzy przechodzą samych siebie. Niezła robota; a tak nawet zastanawiałem się ostatnio jakie omegi mają nasi klubowicze. Teraz wszystko jest jak na dłoni.
  
 
Mały update: lubelskie się nieco rozepchało za sprawą Mariosomegos .
Reszta wykresów nie aktualizowana - Mario nie podał na czym jeżdzi jego stadko (o ile jest w całości ) jakie ma budy itp, itd..


A do pozostałych prośba: Nie męczyć mnie na priv o poprawki tylko ładnie podac wszystko w profilu ile,czego, na czym i z czym i jak się nazywa - jak mało miejsca do wpisać w okienkach o wykonanych modyfikacjach lub planowanych.
Scisła aktualizacja około 20-30 października


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-09-23 08:34:30 ]
  
 
Cytat:
2005-09-19 13:44:13, Solltys pisze:
Statystyczny klubowicz LOB - jest Net Memberem - jeździ Omegą B Caravan z początku produkcji modelu 94r - leje wachę czyli Pb - wspomagając się nieco gazem - no i zamieszkuje w mazowieckim


Właśnie

Dobra robota.
  
 
Cytat:
Statystyczny klubowicz LOB



Blad

Statystyczny uzytkownik forum LOB
  
 
Nie wytrzymałem i jest wcześniej.

No cóż zaczynamy, ale zanim zaczniemy definicja.

Dla pewnych uproszczeń i ku zaspokojeniu pewnego najbardziej zgrzybiałego Klubowicza LOB (dla czego „najbardziej”? – o tym później ) przyjmuję we wszelkich opisach, że:

"Klubowicz LOB" = "Zarejestrowany na liście K użytkownik forum LOB”,

a to kto kogo za kogo uznaje to sprawa polityki, a nie statystyki.

Niestety na wpisanie SYMPATYKÓW sił nie starczyło – ale przypominam, że większość z Was posiada Omegi lub Senatory i tylko z powodu waszego niedbalstwa(profile) lub niedostatku zaangażowania jesteście tam gdzie jesteście.

Zanim pojawią się obrazki pewne ogólne średnie dane:
Statystyczny Klubowicz LOB to
- Lob Net Member
- zarejestrowany na forum 417 dni
- posiadacz 1,003 szt Omegi B
- o pojemności 2380 dm3
- zasilanej głównie Pb
- z nadwoziem Caravan
- z rocznika 1993/1994
- w kolorze prawie czarnym
- z woj.mazowieckiego

Wspólnie dysponujemy pojemnością silnika ponad 720 L co daje jakieś 66 Ikarusów – posiadaczy zapasowych silników nie liczyłem.

Statusy:
Memberów po XI Lob Party nieco przybyło, Wetsów ubyło. A i tak zalew Net Memberów pochłonął wszystko...


Regiony:
Mazowieckie skutecznie się rozpycha. Dziwne, tyle jeżdżę po wawie i jeszcze w ruchu „żółciaka” nie uświadczyłem (spoty się nie liczą), ani nikt mnie nie zaczepił o moją vlepkę.
Może się boją – na LOBie przeca same oszołomy, zadymiarze i yelita.
Próba wypromowania na siłę lubelskiego za pomocą przydomowego złomowiska niestety się nie powiodła , w końcu nawet w spisie ludności nie liczy się miejsc na cmentarzach.
Próbowałem gdzieś wcisnąć kożuch i kota, ale po pierwsze osłabiło by to mój ziomkowski region, a po drugie to by już bardzo odtajniło CSŚ (centrum sterowania światem). Na ftp dorzuciłem prehistryczny hymn CSŚ (ftp.bestiales.pl/muzyka/CSŚ.mp3) - Uwaga co niektórzy mogą się wzruszyć.


Przejdźmy do konkretów

Modele:
No cóż, nowe idzie.
Betki wypierają wszystko.
A przyszłość nie jest różowa. A - zeżre rdza, B – rozsypią się od usterek, C – trochę pożyją zadeptane masową skośną produkcją, a heretyków będzie przybywać.
Na osłodę Evo, Lotus w marzeniach sennych, Senator do lansu i to by było wszystko z naszego grajdołka.


Nadwozie:
Caravany vel Kombi górą i powiem Wam, że po różnych rozmowach nie wydaje mi się już takie oczywiste, że te 15% nieznanych należy do Sedanów.


Dla uzupełnienia danych podaję zawartość cukru w cukrze czyli ile czego w A i w B


Kolory nadwozia:
Pamiętajcie – jestem lekkim daltonistą i kolory raczej luźno zbliżone do rzeczywistych. Chodziło mi raczej o pokazanie palety barw naszych bryczek niż zbieranie konkretnych nazw typu butelka,kieliszek,szampan,perła,śiakiśtaki,.
Przykładowo: złoty jest w kategorii żółty, jakieś grafity, ciemne perły w czarnym itp.
Z resztą ubawiłem się nieźle czytając opisy kolorów przy zdjęciach ponieważ dla jednego kolor jasno zielony jest kolorem butelkowym(czyli ciemno zielonym), a dla drugiego ciemno zielony(czyli butelkowy) jest po prostu zielony. Przy takich odmiennych opiniach przyjmowałem argumenty właściciela – w końcu na zdjęciach różnie widać.
Jedyne co uznałem za godne podania to fakt wielokolorowości nadwozia i ustanowiłem kategorię Sztrucel. Dziwne że tak mało osób przyznało się do niego.
A no i jeszcze, po głębokim zastanowieniu uznałem że nie wpiszę planowanych kolorów – liczy się kolor obecny.


Roczniki:
Nadal jestem zdumiony dwoma kwiatkami: Omega A z 1986r i Omega A (ładniutka) z 1994. Prosiłbym właścicieli o jakiś komentarz – to fabryczne roczniki czy tak wpisali w papierach. Jak by nie było ja mam 1996 .
Dzięki wścibstwu jednego marudy forumowego zauważyłem Omegę „C” z 2001r – najmłodsza w naszym stadku – niech się chowa dobrze zobaczymy co z niej zostanie po osiągnięciu pełnoletności.


Pojemnosci:
Taaa.... ciekawa kategoria. Nawet się jakiś heretycki 1,3 zaplątał. Jak widać rozruszniki górą, choć ze średniej (2,38l) wyszło co innego.
Silna grupa wśród Betek 2,5 litra wspomagana w znacznym stopniu przez grzechotniki.
Zdumiewająco duża grupa 3,0 i to zarówno w A jak i w B – widać jest sporo osób z zacięciem.
Specjalna kategoria 3,2 dla specjalnego pojazdu
No zostały same smaczki. Omożerne heretyckie 4,0 , równie heretyckie lecz bardziej luksusowe 4,2, no i na sam koniec 5,7 czyli Niemka z sercem Amerykanki.


Paliwo:

Po ciężkich bojach i chłostaniem witką co niektórych, przyznających się do mania instalacji gazowej jakby więcej. Ale mimo wszystko spodziewałem się, że będzie dużo więcej.
Przy galopujących cenach LPG jeszcze ze 0,40-0,60PLN podwyżki przy stałej cenie beny i kończymy zabawę.


Dla ciekawskich wykresik o tym jakie silniki są najbardziej zagazowane w LOB


Napływ ludności
Pokazuje jak w czasie zmieniała się liczba klubowiczów (niebieski wykres), oraz stopień przybywania w danym miesiącu.
Niebieskie linie pionowe oznaczają kolejne LOB Party – ale jakoś nie zauważyłem szczególnego wpływu na populację w LOB – z resztą kto wie co Wy tam po nocach robiliście
Spostrzegawczy pewnie zauważą, że LOB Party odbywały się już przed zawiązaniem forum LOB – pewnie jeszcze na łonie OKP choć nie wiem czy ktoś chce się przyznawać do tego dziedzictwa
Pozostaje jeszcze jeden smaczek.
Z tabeleczek i dat wyszło mi na to że mamy „członka z ramienia” starszego stażem na forum od Miłościwie_Nam_Panującego (i znów kolejna tajemnica archiwum LOB ujawniona). Ponieważ pewna nomenklatura jest mi obecnie bardzo bliska nazwę tego osobnika DZIADKIEM SMERFEM – dlaczego? Jest dłużej od Papy Smerfa i jest tak samo marudny.


That’s all folks!

Następna zabawa po XII wiosennym LOB Party.


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-10-28 16:52:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-10-28 16:54:26 ]
  
 
Dużo pracy w to włożyłeś, moje uznanie.
Szkoda że nie ma u nas omegi z 4.0 lub 5,7 ...
chociaż może się mylę kto ma 5,7 w swym posiadaniu?
I w jakim to aucie jest?
  
 
no wlasnie 4.0 i 5.7 to baardzo ciekawe pojemnosci
Soltys !!!! mniemam, ze nie wpisales takich kwiatkow bez chocby szczatkowego zainteresowania sie tematem....

a chyba wiem??

4.0 to beemwe
a 5.7 to pewnie jakies camarro sie kiedys przewinelo... czy cus innego amerykanskiego

a juz myslalem ze w omie
  
 
Sołtys zamurowało mnie.
Bravo!!!
nie ma to tamto
  
 



dobra robota
  
 
Soltys, przeszedles sam siebie, az brak mi slow
  
 

Faktycznie, statystyka pierwsza klasa

Co do 4.0 i 5.7, jestem bardzo ciekawy, kto tym smiga i jakie to auta
Czyli nie jestem sam
  
 
Dobra robota p. Sołtys!

Pozwolę sobie zasugerować moderom, aby wyodrębnili te rysunki z opisami i zrobili osobny wątek (taki z wykrzyknikiem) albo nawet jako osobną zakładkę u góry, np. "statystyki klubowe"...no, coś w tym stylu.

A może z czasem ktoś pokusiłby się na badania "katamnestyczne" co mogłoby uatrakcyjnić i "uprofesjonalnić" stronkę.

siemanko

[ wiadomość edytowana przez: yvo dnia 2005-10-30 07:43:49 ]
  
 
  
 
[quote]
2005-10-28 16:39:53, Solltys pisze:
Próba wypromowania na siłę lubelskiego za pomocą przydomowego złomowiska niestety się nie powiodła , w końcu nawet w spisie ludności nie liczy się miejsc na cmentarzach. Próbowałem gdzieś wcisnąć kożuch i kota, ale po pierwsze osłabiło by to mój ziomkowski region, a po drugie to by już bardzo odtajniło CSŚ (centrum sterowania światem).[quote]


Sołtys, 14 szt jest zarejestrowanych w tym 12 posiada ważne OC, więc nie nazywaj ich cmentarzyskiem, gdyby nie brak pompek paliwowych to 6 szt jest nie tkniętych i w pełni na chodzie.


Ale tak ogólnie to spisałeś się na medal. Gratulacje.

[ wiadomość edytowana przez: Mariosomegos dnia 2005-11-01 09:02:33 ]
  
 
5,7 ponoć w Omie A
Obowiązuje mnie tajemnica spowiedzi.

Pozostaje Wam nadzieja że właściciele sami się przedstawią w odpowiednim czasie.
Zresztą 4,0 bardzo ładnie się przedstawiało na ostatnich wyścigach
  
 
Cytat:
Z tabeleczek i dat wyszło mi na to że mamy „członka z ramienia” starszego stażem na forum od Miłościwie_Nam_Panującego (i znów kolejna tajemnica archiwum LOB ujawniona). Ponieważ pewna nomenklatura jest mi obecnie bardzo bliska nazwę tego osobnika DZIADKIEM SMERFEM – dlaczego? Jest dłużej od Papy



iluzja, wczesniej niz forum na motonews było forum na prv.pl, a jeszcze wcześniej nie było wogóle forum
a kiszkowatośc dat wynika jak zwykle z lenistwa
  
 
nice
  
 
dla potomnych, skopiowane na stronę

http://www.bestiales.pl/klub/statystyki_klubowe

  
 
no, towarzyszu, uśmiech Prazesa odciśnięty w betonie zbrojonym po same zęby ........... jest Twój !!!!!!!!
  
 
Teraz z czystym sumieniem mogę iść się nawalić

A na poważnie - postaram się żeby to nie umarło samoistnie po jakimś czasie.

Dzięki - wzruszyłem się...