Problem z zamknieciem szyberdaszku??????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kurde mam problem natury tech. nie moge zamknac, a raczej opuscic szyberdachu, a no niestety deszcz zaczyna padac i chyba bedzie lipa co mozecie mi poradzic
  
 
A masz instrukcje obslugi ? moze tam pisze jak awaryjnie zamknac szyberdach . U mnie w golfie jest taki patent ze mozna recznie zamknac jakby padl silnik, trzeba zdjac zaslepke i tam jest cos w stylu pokretla ... niestety wiecej nie moge pomoc
  
 
Cytat:
2006-06-04 16:08:29, CzapCzap pisze:
A masz instrukcje obslugi ? moze tam pisze jak awaryjnie zamknac szyberdach . U mnie w golfie jest taki patent ze mozna recznie zamknac jakby padl silnik, trzeba zdjac zaslepke i tam jest cos w stylu pokretla ... niestety wiecej nie moge pomoc



Dzieki CzapCzap, cos bede musial tak na szybko wymyslic, a co do instrukcji kurde nie mam i to jest problem wlasnie uzywek co nie maja instr.

TZN. tak z jednej stronki sie opuszcza ladnie a z drugiej nie, tak jakby cos blokowalo hm???, a zeby opuscic tzn odsunac w poziomie to juz wogole sie nie da.

[ wiadomość edytowana przez: Mart78 dnia 2006-06-04 16:13:07 ]
  
 
MArt78, jak masz trochę czasu to spróbuj ściągnąć podsufitkę, Wtedy wszystko dobrze widać. Może wpadł Ci jakiś patyk albo coś i blokuje. A nie opadł Ci ten dach z jednej strony. Miałem taki kiedyś w Golfie. Godzinka roboty i po sprawie a chcieli mnie skroić aż miło.
Podsufitka powinna spaść sama po odkręceniu daszków i uchwytów oraz zdjęciu plastyków ze słupków.
  
 
W mechanice dachu są dwa sówaki , jeden z nich sie rozpadł . Trzy lata temu było u mnie podobnie (chodził tylko góra-dół)
  
 
I kurde jak mam to teraz rozebrac i czy ta czesc jest do dostania w nowej wersji czy raczej szukac w uzywkach?????