Gdzie w krakowie mozna wypiaskowac podwozie???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie , musze przed zima troszke powalczyc z rdza a jak wiadomo w esinkach ona jest prawie wszedzie, i szukam warsztatu w krakowie co wypiaskuja mi podwozie

ps. ile cos takiego moze mniej wiecej kosztowac???

pozdro
  
 
  
 
Cytat:
2005-09-28 15:49:44, pawelo pisze:
jak w temacie , musze przed zima troszke powalczyc z rdza a jak wiadomo w esinkach ona jest prawie wszedzie, i szukam warsztatu w krakowie co wypiaskuja mi podwozie ps. ile cos takiego moze mniej wiecej kosztowac??? pozdro



piaskuje
wiesz mycie podwozia i czyszczenie przed konserwacją to słyszałem ale piaskowanie pierwsze słyszę
poza tym chyba byś poszedł z torbami taką cene by zapodali
wiem że COLOREX się ogłaszał swego czasu o piaskowaniu
ja jednak bym nie ryzykował sam powiedziałeś że eesy mają skłonność do rdzy niech się okaże że masz dużo tej rdzy to ci z podłogi sito zostanie i później uzupełniać łatać spawać itd

ja ostatnio oddałem do konserwacji i gość robił mycie na gorąco podwozia, uzupełniał jeden próg, wzmocnił poprzecznicę z tyłu i załatał dziurkę w podłodzei zakladał tylne nadkola. Konserwacja była całego spodu + profili zamkniętych. na progi wziąłem czarnego baranka żeby nie było widać tego co wspawywał.
wszystko było robione w Polmozbycie na blacharni na Al. Pokoju
a za całość wziął 350 zł [rabat 50% + znajomości]
teraz autko jest zabezpieczone muszę tylko poczyścić to i owo bo w komoże silnika nasyfili troszki ale to wynika z tego że robili to pod ciśnieniem a nie pędzlem
pozdrawiam